Skocz do zawartości

Polowanie w rezerwacie


deleteduser108

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, leto napisał:

Widziałem w BS setki razy sytuacje, gdzie brak podziału by pomógł. Czy w rachunku ogólnym by zaszkodził - nie wiem. Wg mnie warto by było przeprowadzić taki eksperyment.

Przecież masz dokładnie taki eksperyment w rezerwacie. Wydzielona wersja demo, przez którą głupota, aż się wylewa, wpędzanie w poczucie winy, promocja feminizmu, nieustanne ataki na mężczyzn. U wielu użytkowniczek widać po stylu pisania skrajną nienawiść do mężczyzn, zero szacunku.

 

Weź znajdź mi w rezerwacie chociaż jeden temat, który zbliża się do najlepszych tematów z męskiej części? Przez lata funkcjonowania forum takiego tematu nie widziałem, a może jakiś 1 był, ale kurwa 1 na 5 lat? No proszę cię.

 

Gdzie te świadome kobiety? O czym mówią i na czym opiera się ich życie, sprawdź sam, poczytaj w rezerwacie, jakie masz tematy.

 

Z reguły trend jest taki. Mężczyzna coś pisze merytorycznego, a babki to kopiują i zaczynają niby dyskutować. A gdzie ich inicjatywa? Dlaczego to one nie napiszą tematu, którym my się zainteresujemy? Zastanawiałeś się nad tym? Zawsze jest odwrotnie. Takich smaczków jest o wiele więcej, ale nie chce mi się już pisać o tym.

 

8 minut temu, Analconda napisał:

Nie wiem czy znowu - mnie oburzyło to co różne osoby wyprawiają w tamtym wątku a oto Twój popis:

Zgadza się, ale oddaj mi sprawiedliwość i porównaj moją całościową aktywność w rezerwacie, która wynosi powiedzmy 5% całości napisanych przeze mnie postów. Porównaj to i wtedy mi wytykaj.

 

Tak zdarzy mi się wejść zażartować, raz na kilka tygodni, czasami miesięcy.

 

Nie mam się z czego tłumaczyć. Moja aktywność w rezerwacie to margines, praktycznie zero w całości wątków. Potwierdź sobie i wykreśl mnie z listy nienawiści.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Przecież masz dokładnie taki eksperyment w rezerwacie.

Rezerwat chyba nie powstał od razu, tylko najpierw kobiety mogły się wypowiadać wszędzie i nie skończyło się to dobrze. Rezerwat był właśnie rozwiązaniem tego problemu. Tak kojarzę, ale może jakiś starszy stażem user potwierdzi lub zaprzeczy. 

 

Tylko że wtedy wojujących i pogardzających mężczyznami feminazistek było więcej i to głównie jak podejrzewam rozwalało wątki w męskiej cześci. Teraz, jak wchodzi panna do rezerwatu i gardzi mężczyznami to zbiera atencję i obrońców. I teraz coraz więcej userów po prostu chce sobie pogawędzić z paniami, stąd właśnie mój wniosek - idea była dobra, ale do czasu. Teraz zmienili się użytkownicy, forma została, do tego dochodzą ludzie z ewidentnymi problemami psychicznymi którzy muszą wejść do każdego tematu i w każdym napisać to samo no i robi się delikatnie pisząc bałagan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tytuschrypus napisał:

Rezerwat chyba nie powstał od razu, tylko najpierw kobiety mogły się wypowiadać wszędzie i nie skończyło się to dobrze. Rezerwat był właśnie rozwiązaniem tego problemu. Tak kojarzę, ale może jakiś starszy stażem user potwierdzi lub zaprzeczy.

No ja akurat jestem jednym z najstarszych, ale widać za późno dołączyłem ? Całkiem możliwe. Ma to sens.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Kojarzę, że któryś tak przy wątkach FitDarii z moderatorów pisał - może @Mosze Red powie jeszcze raz, jak to było?

A ja byłem przed Mosze tutaj chyba z 2 miesiące ? Dobra, kończę z głupotami ? Też chciałbym się dowiedzieć.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Analconda słuchaj, no Pan. Ledwo wróciłeś z banicji, na którą notabene sam się wysłałeś i już zaczynasz ustawiać użytkowników na lewo i prawo. Moderacja jest od tego, żeby decydować, czy ktoś zaśmieca wątek i robi gimelę. 

 

Panie@leto to nie jest dobry pomysł. Niech siedzą, gdzie są. W końcu to męskie forum, a wg mnie i tak dużo dostały od @Marek Kotoński

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, mac said:

A ja byłem przed Mosze tutaj chyba z 2 miesiące ? Dobra, kończę z głupotami ? Też chciałbym się dowiedzieć.

21 minutes ago, tytuschrypus said:

może @Mosze Red powie jeszcze raz, jak to było?

A było to tak, bociana dziobał szpak ;) 

Tak serio, panie miały zezwolenie na pisanie w jednym dziale (manipulacje) i w którymś momencie przekroczyły, że tak to ujmę, granice obrony koniecznej, czyniąc tamże rozwałki. Jak przystało na socjalistkę-feministkę, ogień często podkładała znana tu i ówdzie skądinąd. 

Podjęliśmy wspólnie decyzję, że wyłączamy manipulacje z dostępu dla pań (no dobrze, niech będzie też "mea kulka", bo to my zainicjowaliśmy pomysł z jeszcze jednym ex-modem). 

 

 

Natomiast @Analconda o ile nie bez cienia racji, ja nie o tym. Mnie zawsze ciekawią motywacje. Opuściłeś forum, pożegnałeś się, po czym wykonałeś wielki "kambek" tym tematem? Naprawdę chodzi Ci o dobro forum, czy to, wybacz, odprysk projekcji niechęci do pań (i wymienionych panów?), które ani zasadniczo ani masowo nie zgłaszają wątów do stylu kontaktu z forumową płcią męską. Tak po prostu chciałbym się upewnić, jako entuzjasta samoobserwacji. 

 

ps - teraz widzę, że @giorgio ma podobny niepokój.

Edytowane przez Rnext
Dopisek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

No to ja składam formalny wniosek i propozycję aby w rezerwacie dało się zakładać tematy ta jak u nas - wyłącznie dla kobiet. - Inaczej widać co się dzieje i to nie jest tylko w tym wątku.

Widzisz @Analconda problem polega na tym że technicznie  nie da się tego zrobić (w formie zablokowanego dla mężczyzn tematu/ tematów lub działu), tak żeby mogły pisać jedynie kobiety. Jeśli się wprowadzi taką regułę to nie upilnujemy.

 

Zobacz kobiet jest około 200 na forum zarejestrowanych, mężczyzn tysiące. Kiedy kobieta zrobi wycieczkę do działu męskiego jest to sporadyczne i łatwo wyłapać.

 

Odwrotnie byłoby trudno, kwestia skali.  Mnóstwo pracy dla moderacji.

 

Przyjmijmy teoretycznie, że znajdziemy jakieś wtyczki do silnika, które umożliwią stworzenie działu gdzie część męska nie będzie mogła pisać. Będziemy mieli wtedy 3 działy, męski, żeński i koedukacyjny jakim jest rezerwat.

 

Jestem skłonny się założyć, że i tak większość tematów miałoby swoje kopie w rezerwacie i dalej kręcono by gównoburzę, dodatkowo stawiam, że i tak ze względu na potrzebę atencji większość tematów powstawałaby w dziale koedukacyjnym.

 

Tak naprawdę rozwiązanie jest banalnie proste, panie mogą sobie założyć klub prywatny, gdzie będą tylko panie, przecież nikt im nie broni, tematy będą czytały tylko panie, pisały w nich tylko panie i sprawa załatwiona. Nikt nie  będzie tego widział, niczyjej wrażliwości nie urażą, gównoburza się nie nakręci....

 

Jestem jednak przekonany, że taki klub szybko umrze śmiercią naturalną ponieważ nie będzie dostarczał atencji i wzbudzał emocji wśród mężczyzn, skoro treści nie będą widoczne dla szerszej publiki, oczywiście to jest tylko moja prywatna opinia i panie mogą starać się udowodnić, że ten mizogin Red nie ma racji ? 

 

Więc rozwiązanie problemu jest proste, istnieje i 'rezerwatki' mogą je wprowadzić w życie w ciągu kilku minut.  

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z mądrości forumowych potwierdzona zresztą życiową praktyką mówi: daj kobiecie palec, bedzię zaraz chciała rękę, bo jej jest zawsze mało. Osobiście niepokoi mnie taka własnie postawa wśród zarejestrowanych tu panów, którzy w myśl tej zasady chcą wpuścić kobiety gdzie się da. Ja bym się pochylił mocniej nad tą tendecją, jest to niepokojąco ciekawe i jednocześnie szkodliwe. Tyle ode mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tytuschrypus napisał:

Rezerwat chyba nie powstał od razu, tylko najpierw kobiety mogły się wypowiadać wszędzie i nie skończyło się to dobrze. Rezerwat był właśnie rozwiązaniem tego problemu. Tak kojarzę, ale może jakiś starszy stażem user potwierdzi lub zaprzeczy. 

Nie wiem co na to starsi użytkownicy, ale internetowe archiwum to potwierdza - na pierwszym dostępnym zapisie zawartości forum, wykonanym 16 sierpnia 2014 roku, widać wpisy użytkowniczki o pseudonimie Sylwia, umieszczone w działach seks i związki.

Ten stan pierwotnej harmonii i szczęśliwości, którego przywrócenie postuluje @Analconda, niestety nie potrwał długo - 3 stycznia 2015 roku na forum pojawił się poniższy temat:

Wnioski z powyższego zestawienia dat i faktów pozostawiam do samodzielnego wyciągnięcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Myślę, że to polepszyłoby jakość ich tematów.

 

Wołam !!!

 

może warto rozważyć taką opcję w trosce o stan psychiczny użytkowniczek.

Z dupy pomysł jeśli chodzi o realizację.

JAK to @SSydney zaznaczył, fajnie żeś powrócił 'synu marnotrawny'.

 

Z dialektu 'Jedy'ay : jesteś silny mocą ale jeszcze nie tak silny, nauk już Ci wincej nie trza.

Do konfrontacji STANĄĆ MUSISZ!

 

 

Reasumując.

@tytuschrypus coś lirycznie opisał 'spierdolenie' obecnego poziomu twojego 'bieeeławego ryceeeestwwa'.

Doda iż nie wygrywa się bez walki, zatem każdy sparing umysłowy dobrze Ci robi.

 

'KONTEMPLUJĄC'(gdzieś na pvc za koszem)...urwał straciłem słowotok....acha....

 

....one/dziewczyny forumowe właśnie po to przyszły ABY JE TU DRAŻNIĆ KIJEM.... JAK ZAPEWNE udało  CI się  zauważyć nie każda piszę z każdym.

 

aaaTRAKCYJNOŚĆ NIE JEST WYBOREM!....świadomym.

 

 

NIE ZŁA PRÓBA WBICIA KIJA. 

CONTINUE MAGISTRE ŻMIJOCOCOLINO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z perspektywy czasu na forum, zmieniam zdanie i przychylam się do zdania @leto - też uwolnił bym rezerwat. Dlaczego? Otóż panowie, co pokazał ostatni temat o typach urody, ale i sporo wczesniejszych, potrafią siać gównoburze wcale nie mniejszego kalibru niż panie. Rozwalanie wątków? Śmiało dzisiaj stwierdzam, że na tym forum tendencje do rozpieprzania tematów i pyskówek nie są domeną płci a charakterów, zatem segregacja płciowa traci generalnie sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mosze Red napisał:

Tak naprawdę rozwiązanie jest banalnie proste, panie mogą sobie założyć klub prywatny, gdzie będą tylko panie, przecież nikt im nie broni, tematy będą czytały tylko panie, pisały w nich tylko panie i sprawa załatwiona. Nikt nie  będzie tego widział, niczyjej wrażliwości nie urażą, gównoburza się nie nakręci....

 

Jestem jednak przekonany, że taki klub szybko umrze śmiercią naturalną ponieważ nie będzie dostarczał atencji i wzbudzał emocji wśród mężczyzn, skoro treści nie będą widoczne dla szerszej publiki, oczywiście to jest tylko moja prywatna opinia i panie mogą starać się udowodnić, że ten mizogin Red nie ma racji ? 

Powstał taki klub, coś się działo w nim z 3 dni. ?

 

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lalka napisał:

Powstał taki klub, coś się działo w nim z 3 dni. ?

Musiałam przeoczyć. bo pierwsze słyszę o takim klubie ;)

------------

 

A dwa - czytając co niektórzy Panowie piszą, by otworzyć dostęp Paniom do części Męskiej - uważam za "poroniony", chyba nie wiedzą co mówią. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DuchAnalityk napisał:

Analconda co się z tobą stało ? Miałeś wypadek ?

@Analconda zaznał Nimfowej mocy uzdrawiania ?

17 minut temu, Lalka napisał:

Powstał taki klub, coś się działo w nim z 3 dni. ?

@Lalka no i ktos to chciał ciagnać ale panie jakieś nie za bardzo chętne były 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest arena, jest priv ale lepiej wywołać gównoburzę na głównej. 

Kolejny urażony, obrażony, coś mu nie pasuje na forum i musi to wszystkim ogłosić. 

Przynajmniej atencja wpadła której widać bardzo Ci brakuje. 

 

Czytam forum od dawna, niektóre działy od pierwszych stron i kiedyś nie było tutaj tyle gównoburz co w ostatnim roku. 

 

Dygresje i offtopy są częste w różnych tematach, od dawna tak się dzieje, ale osobiście mi to nie przeszkadza bo to często są ciekawe dygresje i śmieszne żarty.

Jak ktoś przesadza to moderacja czuwa i wyjaśnia sytuację.

Bardzo cenię sobie forum za wolność słowa i właśnie za to, że jak ktoś zbacza z tematu to nie dostaje kijem po ryju tylko jest fajna atmosfera. 

Ale żeby @Analconda poczuł się lepiej, przyznaję, offtopowałem w temacie który tak poruszył analcondę i jeżeli uznasz to za słuszne to usuń moje wpisy @Mosze Red

 

 

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

Jeden to wkleił zdjęcie murzyna z wielką pałą ale na szczęście ocenzurował... to jest chore!

 

2 godziny temu, Analconda napisał:

Jeden wrzuca murzyna z wielką pałą - rozumiem gej?

Ty serio nie widzisz swojej obłudy? 

Zapomniałeś o swoim czelendżu z Nimfą?

To było całkiem normalne, co nie?

Przecież każdy się zgodzi. 

 

Jeszcze te tematy o samookaleczeniach.

To jest normalne. 

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

chyba, że parch

Akurat on czasem napisał coś z sensem tylko jest kłótliwy i dostał bana. 

Już pomijam, że ciągle wraca. 

Ty cały czas piszesz o flepiarzach i chadach. 

Ziew. 

Wbrew temu co Ci się wydaje nie wnosisz merytoryki na forum i walczysz w obronie nie wiem czego. 

 

W ogóle jakbyś dołączył kiedyś to @GluX albo @HORACIOU5 by Cię przemielili na mielonkę.

Teraz i tak masz miło i przyjemnie. 

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

Nic kompletnie do nich nie mam

No wiadomo, że nic nie masz.

Aż musiałeś o nas temat założyć. 

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

kojarzy z tymi 4 królami z Bentleyem

Nie wiem czy Ty to piszesz dla zabawy czy na poważnie. 

Było 3 króli, a Bentley to taki samochód. 

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NimfaWodna napisał:

@Lalka no i ktos to chciał ciagnać ale panie jakieś nie za bardzo chętne były 

Dostałam zaproszenie - dzięki :)

I z tego co zaobserwowałam, to kub jest bardzo świeżutki, bo chyba założony został 23 marca tego roku, a innego chyba nie było, a forum już chyba 6 lat funkcjonuje.

Możliwe, że nie będzie jakieś bum, ale miejmy wiarę i nie skreślajmy już na samym początku. :).

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie jakbym pracował na angielskiej hali produkcyjnej, na której zatrudnionych zostaje kilku nowych emigrantów zarobkowych z Polski. Pierwszy dzień pracy i od razu narzekanie:

- Ja to bym inaczej zrobił...

- Jakby to zrobić po mojemu to by to wszystko lepiej chodziło...

- Te Angole to się nie znajo... tak by było lepiej...

- Przecież to można usprawnić, ja bym to zrobił tak...

 

Dobrowolna banicja jednak niewiele wniosła w kwestii nauki i poprawy mindsetu... @Analconda, jak długo Cię nie było? Jak długo wytrzymałeś nie mogąc się udzielać na forum w kwestiach tabletek, chadów, merytorycznych dyskusji i innego gówna, które tak zryło Ci banię do tej pory?

 

Twój powrót i ten wpis jednoznacznie pokazuje, że nie chcesz się zmieniać, i to jest ok, Twoja sprawa, Twoje życie, nic mi do tego.

 

Przeczysz jednak sam sobie od samego początku:

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Teraz najważniejsze - co wam z tego, że macie rację - bo macie częściowo.

Tu nie chodzi o rację tylko o pisanie na temat i zgodnie z realiami świata, doświadczenia prawdziwe, nabyte empirycznie a nie wymyślone. Taka właśnie jest idea forum, dzielić się wiedzą, doświadczeniami, spostrzeżeniami a nie wyskakiwać z dziwnymi teoriami o chadach, które nawet w rezerwacie są wyśmiewane i oderwane od rzeczywistości, a które zatruły Ci mózg totalnie i jak widać dalej trują.

 

To, że Ty nie chcesz korzystać z wiedzy innych to Twoja sprawa ale nie musisz zatruwać jej swoimi wymysłami.

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Podobają im się aktorzy bo ma kasę ale psiocha i tak dla chada jak zechce. Może lepiej z ich wątku zrobić osobny wątek merytoryczny?

Przemyślałeś to w ogóle?

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Wartość merytoryczna warta tyle co doktorat Częstochowskiej instytucji.

A Twoje wszędobylskie wstawki o czadach to niby co... przecież to już nawet śmieszne nie jest.

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

Kurde xd zastanówcie się trochę - mają wątek gdzie piszą o czymś - wy wiecie lepiej - nawet jeśli tak to co?

Ech... i kto to pisze... (ręce załamane).

 

3 godziny temu, Analconda napisał:

może warto rozważyć taką opcję w trosce o stan psychiczny użytkowniczek.

Może najpierw pasowałoby się zatroszczyć o własny stan psychiczny, gdyż:

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

Do napisania tematu zmusił mnie psychicznie wątek w którym użytkowniczki forum wklejają foto mężczyzn którzy jak one twierdzą - podobają im się w kontekście seksualnym i by chciały z nimi np. stosunku (sex).

 

Tyle czasu na przemyślenia i jakie rewelacyjne wnioski. Do tego ta troska, po prostu rozczulające.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

No to ja składam formalny wniosek i propozycję aby w rezerwacie dało się zakładać tematy ta jak u nas - wyłącznie dla kobiet.

Nie jest to za dobry pomysł z racji tego że wiele kobiet zakłada tam tematy żeby dostać odpowiedzi od samców w tym atencjuszy. Nie ma złotego środka na offtop jedynie moderatorzy mogą coś podziałąć i pilnowac aby trzymano się tematu ale to jest dosyć żmudne zajęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.