Skocz do zawartości

Polowanie w rezerwacie


deleteduser108

Rekomendowane odpowiedzi

@Analconda ja myślałem, że odszedłeś z forum żeby zmieniać swoje życie, a nie podczytywać rezerwat z ukrycia ? Rozczarowałeś mnie. Czuję do Ciebie pogardę jak do kobiety, która mówi, że odchodzi, i za chwilę próbuje do mnie wrócić. Jak raz dajesz słowo to się go trzymaj. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę Ci, abyś pokonał uzależnienie i spróbował kiedyś prawdziwego życia.

 

Zgadzam się również z @Mosze Red. Osobiście zawsze staram się naszym rezerwatkom troszkę podbijać atencję, żeby nam nie uschły bidulki niczym niepielęgnowane roślinki (vide mój wczorajszy temat).

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto

Ma rację, warto pomyśleć nad panią moderator lub dodatkowym moderatorem w rezerwacie. 

 

Poza tym gdy jakaś pani zakłada temat, można by było zrobić specjalne odnotowanie w pierwszej linii, że tylko chce by kobiety się wypowiadały w danym temacie, a wszystkie inne wypowiedzi będą kasowane ale nie wiem czy to by przeszło.

 

Tylko panie proszę o odpowiedź

 

I tyle, jak wyżej problem rozwiązany, nie trzeba klubów i bóg wie czego ? 

 

A kto nie respektuje prośby ulrop na 1 dzień ;) 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analconda, pierwszy post od krótkiej przerwy (ale chyba wiem czemu skończyła się akurat teraz) i od razu "z buta wjeżdżam" xd Temat, no cóż niestety wnosi 0 wartości merytorycznej. Na forum jest optymalnie poustawiane z tymi rezerwatami i samice nie bez powodu są trzymane pod kloszem ochronnym. Swoją drogą gdyby nie mężczyźni to by się tam przestały udzielać jak z tym klubem haha.

 

A tak swoją drogą może by się przydał taki rezerwat Analcondy gdzie mógłby dostawać nieskończoną atencje i być dokarmianym przez turystów :)

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co się działo w wątku o typach urody pokazało, że albo moderacja nie jest w stanie zapewnić porządku na forum, albo daje pozwolenie na rozwalanie przez facetów wątków w rezerwacie.

Wątek był chamsko spamowany, niektórzy wrzucali zdjęcia samochodów, nie reagowali na prośby i zakończenie offtopu. Panowie zrobili sobie kafeterię.

Mimo tego, że moderacja była wołana, nie było reakcji. 

Mam nadzieję, że stan wątku jest efektem tego pierwszego i rozwiązaniem tego problemu jest na przykład powołanie kilku moderatorek dla rezerwatu. 

To forum wyróżnia się na tle innych m.in. wysokim poziomem dyskusji i poszanowaniem innych użytkowników i niestety przyzwalanie na takie akcje to strzał w stopę i krok w stronę kafeterii i innych netkobiet.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w rezerwacie można zobaczyć zachowanie w stylu "To wy jesteście u nas, my możemy robić co chcemy a jak wam się nie podoba to wyjazd" zacznijmy się szanować nawzajem, po coś powstały te działy i tematy dla kobiet, nie po to żeby trollować i przelewać swoją nienawiść do kobiet a żeby uczyć się wzajemnie o sobie i obserwować, wymieniać poglądy z kulturą i szacunkiem do drugiej osoby.

 


"Gdy piszecie na kobietę "locha", dajecie paliwo naszym wrogom, wzmacniacie ich - od tej pory mogą pisać o nas, że nazywamy kobiety jak świnie. A przecież nasze forum służy wzmacnianiu mężczyzn, a nie do sztuki nienawiści do kobiet, co uważam za porażkę i upadek. "

Nienawiść to nie tylko wyzwiska i obelgi, to również wyśmiewanie, pogardzanie.. pełno jest również trollowania - oczywistym jest że jest to forum dla mężczyzn i ta grupa tutaj dominuje jednak możliwość przebywania kobiet na tym forum świetnie to wszystko uzupełnia i dodatkowo jest to wszystko ustalone zasadami, wygląda to świetnie i dobrze by było gdyby nikt tego nie zepsuł, to wszystko z mojej strony danke sehr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bruxa napisał:

Zróbcie mnie czadową modką

Jestem za.

S. @Bruxa napierdala stygmaty, będziesz jeden z drugim miał łeb włochaty, chlipał będziesz do ekranu, smarkał, szlochał, bo Cię żadna już nie kocha.

Nie odpisze.

Nie pogłaszcze.

Bo masz BaNA'na na wpisy 'LASZCZE'!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Analconda napisał:

Nie tylko oni – paru innych także wchodzi i offtopuje temat

Przyznaję, czasem nie odmówię sobie pożartować nie na temat.

54 minuty temu, Bruxa napisał:

Przyzwolę tylko na czady w avatarkach i nickach, spamerów fotek powysyłam na bananowe urlopy

@Bruxa a komiksu byś jakiegoś nie zrobiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystko na forum przechodzi falami ...  badboye, redpillowcy, ruchacze mężatek, chady, incele, blackpilowcy, białorycerze, nawet ostatnio lewactwa przybyło w stosunku do prawactwa. Im więcej użytkowników na forum, tym fale częściej nadchodzą i przechodzą. Na horyzoncie widzę następne, ciekawe co przyniosą?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, nosferatu napisał:

Forum zmierza w bardzo złym kierunku, w kierunku bardzo białorycerskim.

Bawią mnie takie tezy, zwłaszcza stawiane przez osoby, które mają kilka postów na koncie a ich wypowiedzi sugerują jakby były na forum minimum 3 lata :D

Bez urazy, bo pewien trend rzeczywiście się pojawił. Zmieniła się część ludzi w moderacji, zmieniło się część userów, inni zostali zbanowani.

Naszło nam sporo świeżych osób, które wydaje mi się nie do końca przesiąkły tematyką poruszaną przez Marka a tylko zauważyło pewne prawidłowości przez niego opisane.

Jest to podejście w rodzaju, wydaje mi się, że jest tak jak piszą ale dopóki sam tego nie doświadczę będę powątpiewać.

 

W każdym razie, sam w wątku bodajże podlinkowanym przez @Analconda dodałem posta sugerującego, żeby dać sobie paniom popisać, zwłaszcza, że wątek zapowiadał się w miarę.

Może to kwestia wychowania, może dobrego smaku ale wydaje mi się, że teraz same sugestie to znacznie za mało i trzeba drukowanymi pisać co oznacza jakie zdanie.

 

Ktoś gdzieś napisał, że moderacja nie zareagowała. Cóż, nawet ja z tego co pamiętam byłem wzywany do wątku.

Powiem tak, nie siedzę 24/7 na forum, jestem często czy to z komórki czy z laptopa ale bywa tak, że mam w życiu zapierdol i wtedy interesują mnie poważne wykroczenia.

Mam na myśli choćby wrzucanie przez jełopów z kannistrowa linku do pobrania książek Marka, których to nie widzicie, a bywa tak, że dzień w dzień się pojawiają.

Im mniej mam czasu, tym bardziej skupiam się na rzeczach istotnych i odwrotnie, im więcej mam czasu, tym wnikliwiej śledzę wątki.

 

Osobną kwestią jest to, że rezerwat jest specyficznym miejscem i czytanie tego naprawdę potrafi przyprawić o ból głowy.

Często trafiają tam użytkowniczki, które na pierwszy rzut oka są zaburzone, z tego co zaobserwowałem tylko te, które próbują coś zrozumieć i łapią jakąś stabilizację tu zostają.

No i trzeba dodać zapędy niektórych userów do docinania kobietom, czasem naprawdę wykracza to poza normy ale mimo wszystko zdarza się to dosyć rzadko.

Reasumując, rezerwat to uśpiony wulkan, który sobie ostatnio lubić dokonać debesta erupcji i tu ten.

Yo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nosferatu aka @archkolego, znowu straszliwie Ci się ostatnio nudzi z tymi multikontami. Może książkę poczytaj, kup sobie rybki do podglądania, pójdź na panie lekkich obyczajów? 

 

A co do wątku. Pomysł z ultrarezerwatem nie wypalił mimo prób, więc bez sensu. Czasem można by po prostu poprosić pewnych panów o zaprzestanie rzucania wciąż tych samych argumentów, lecz ograniczanie ich? Zawsze można zaprzestać dyskusji, wygaśnia sama z siebie. Ja tam Rezerwacik lubię:) 

2 godziny temu, nosferatu napisał:

Teraz jakakolwiek krytyka kobiety w rezerwacie związana tylko z wyrażaniem swojego zdania (niepersonalna)

No dobra, tu pełna zgoda, nie sądziłam, że przyznam rację rentierowi. Czasem zjechanie zachowania (jednak bez jawnego obrażania) odnosi dobry skutek i uważam, że i nam Paniom potrafi pomóc brutalna prawda. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Analconda napisał:

A tutaj cała prawda - ale co z tego - usprawiedliwia to rajd na rezerwat?

 

Ok: a ja skoro zostałem wymieniony jako jeden z rajderów czuje się wywołany do tablicy. W danym temacie zamieściłem jeden merytoryczny komentarz. Dalej się nie wypowiadałem. Generalnie w rezerwacie się nie wypowiadam i na całe nasze forum przybrałem raczej strategię, że pisze jedną rozbudowaną wypowiedź w której przedstawiam swój punkt widzenia i już. Nie czuje się odpowiedzialny ani za rozwalenie omawianego wątku ani za degrengoladę rezerwatu jak starasz się to malować @Analconda. Kolejną rzeczą jest fakt - że nie zgadzam się z postulatem jakiejś ścisłej segregacji i zakazowi wypowiada się facetów w rezerwacie? Czemu? Powód jest bardzo prosty: młodzi ludzie, niedoświadczeni, nowi na stronie gotowi bedą uwierzyć w to emocjonalne pierdololo jakie by wtedy było w rezerwacie. Wchodzili by w myśl zasady "kobieta chyba wie jak podrywać inne kobiety i co się podoba innym kobietom bo sama jest laską".

 

Taką funkcję też miał mój komentarz: chciałem pokazać, że to nie o zazdrość chodzi ani o chęć rozpieprzenia wątku czy też mizognię - po prostu jest grupa ludzi która nie kupuje absolutnie tego co oficjalnie i dla ogółu odbiorców mówi kobieta. Ja gdybym miał sie słuchać lasek i tego co im się podoba oraz jaki mają pomysł na mnie bym im się bardziej podobał to bym po mieście pocinał niczym jakimś hipster, z kwiatami w jednym ręku, czekoladkami w drugiej a w spodniach zamiast gumek nosił tomik poezji miłosnej własnoręcznie spisany. Chciałem pokazać, że pewne twierdzenia są po prostu kłamstwem i chciałem to pokazać zarówno facetom wierzącym w te ich iluzje (iluzje które będą budowane jeśli ograniczymy swobodę wypowiedzi w rezerwacie) jak i kobietom, że takie zachowanie ma głębsze dno niż one chcą dostrzegać.

 

Większym problemem dla mnie w kwestii kobiet na forum, jest wchodzenie paniom w tyłek, białorycerstwo niż coś co zaczęliście wszyscy nazywać "rozpieprzaiem tematu".

Edytowane przez Dassler89
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

 

Ktoś gdzieś napisał, że moderacja nie zareagowała. Cóż, nawet ja z tego co pamiętam byłem wzywany do wątku.

Powiem tak, nie siedzę 24/7 na forum, jestem często czy to z komórki czy z laptopa ale bywa tak, że mam w życiu zapierdol i wtedy interesują mnie poważne wykroczenia.

Mam na myśli choćby wrzucanie przez jełopów z kannistrowa linku do pobrania książek Marka, których to nie widzicie, a bywa tak, że dzień w dzień się pojawiają.

Im mniej mam czasu, tym bardziej skupiam się na rzeczach istotnych i odwrotnie, im więcej mam czasu, tym wnikliwiej śledzę wątki.

 

Ja to napisałam i ja wołałam moderację w tamtym wątku.

Całkowicie rozumiem, że moderatorzy mają też życie poza forum i nie będą reagować trzy sekundy po wezwaniu. 

Dlatego też uważam, że dla rezerwatu powinno być kilka moderatorek, których czytanie tych treści o ból głowy nie przyprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nosferatu napisał:

który notabene jak ktoś zacytował ma brzydką kobietę, a uczy innych życia i ruchania

?

 

Słyszałem, że TVP szuka stażystów. Odnalazłbyś się, arch. Ale Ci dopiekło, co? Ktoś jest zadowolony z życia, zamiast być piwniczakiem - fikcyjnym rentierem - wanna - be ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwat bez mężczyzn byłby nudny, kłótnie dodają pikanterii? 

Niech panowie się wypowiadają, zaprzeczają nam, zarzucają fałszywość, co tam sobie chcą, byle na temat!

Jeśli wątek jest o mężczyznach, którzy nam się podobają, to po co wrzucać samochody czy kobiety?

Jeśli chcecie prowadzić zupełnie inną dyskusję, to załóżcie osobny temat. A nie, zaraz, już taki jest?

 

Swoją drogą co prawda udzielam się krótko ale czytam od dawna i też zauważyłam, że forum złagodniało w stosunku do kobiet. Między innymi dlatego w końcu zdecydowałam się założyć konto. Wcześniej nie było sensu jako kobieta z kimkolwiek tu dyskutować, chyba że z powodów czysto masochistycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cellardoor napisał:

Rezerwat bez mężczyzn byłby nudny, kłótnie dodają pikanterii? 

Dlatego moja sugestia była by jedynie pojedyncze wątki mogły by być "zamknięte".

Ale @Mosze Red mówi, że się nie da.

No to trudno. Więc ten temat właściwie jest wyjaśniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, leto napisał:

PS. Ja jestem za usunięciem rezerwatu i wpuszczeniem wszystkich wszędzie.

To by był koniec tego Foruma, kolesie zaczęliby się popisywać jak koguciki jeden przez drugiego, który ma większego chÓja, laski zaczęły te swoje emocjonalno-egzaltowane jazdy, zamiast jakiejś w miarę merytorycznej dyskusji byłby chaotyczny bełkot i popisy przed paniami, w/g mnie ten cały Rezerwat jest właśnie po to żeby jak już ktoś kurłła nie może wytrzymać to sie trochę po popisuje przed laskami w swojej naiwnej wielkiej nadziei, że któraś to zauważy i doceni ( i tu śmiech :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ) ja sobie myślę, że dla większości pań, które odwiedzają Forum jesteśmy jak okazy z ZOO, panie wyrzucą ten swój emocjonalny bełkot, pośmieją się a potem przełączą się na jakiś denny serial w TV i tyle.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _oliv2407 napisał:

Osobiście uważam, że problemem nie jest udzielanie się mieszanej płci w wątkach ale konkretna ekipa, która cały czas bez zastanowienia w każdym temacie pisze te same bzdety. 

Proszę wymień tą ekipę każdego z osobna i podaj argumenty na każdego.

Jeśli nie podasz to jesteś manipulantką godną miana "nominowanej do nadprogramowych zaburzeń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.