Skocz do zawartości

Konto do płacenia BTC bezpieczne, proszę polecić jakieś dobre


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

 

Chciałbym założyć "konto", z którego można płacić bitcoinami, mam zamiar przelać tam stówkę, dwie, na wszelki wypadek jakby coś było do kupienia tylko za pomocą btc.

 

Proszę o polecenie mi takiego, gdzie mnie nie oszukają, ponieważ w ogóle nie znam się na tym temacie.

 

Miłego dnia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revolutem nie wyślesz bitcoina do nikogo i tak naprawdę nie jest on Twoj nie masz dostępu do kluczy prywatnych, seedow, to głupi pomysł. Portfel Exodus na komputer i na telefon jest w miarę prosty w obsłudze i solidny, łatwa wysyłka i odbiór różnych kryptowalut, nie tylko bitcoina. Https://exodus.io Używałem długi czas i nie narzekam https://play.google.com/store/apps/details?id=exodusmovement.exodus . A przy większych ilościach bitcoina to juz jakiś portfel hardwarowy się przyda jak Trezor.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mosze Red napisał:

Zdefiniuj długi czas.

Właściwie używam od 2017 roku, mam wersję desktopową na maca i naprawdę obsługa jest banalna, obsługiwanych kryptowalut przybywa. Atrakcyjny dla oka, intuicyjny interfejs, jak dla mnie jest to bardzo dobra opcja dla laików. Od jakiegoś roku nie kupuje kryptowalut wszystko posprzedawałem, mam tam jakieś grosze na portfelu.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odradzam wszelkie portfele online i trzymania pieniędzy na giełdach kryptowalut. Takie coś może upaść i tyle widziałeś swój hajs. Lepiej trzymać na deskopowym portfelu, czyli coś jakby program na kompie, na którym trzymasz krypto, i przede wszystkim jesteś właścicielem własnego klucza prywatnego. Sam używam portfela Exodus, na którym trzymam już dwa lata pewną sumę bitcoinów i ethereum (to portfel multi-walutowy). Ewentualnie dobry pomysł to zakup sprzętowego, przenośnego portfela, jak Ledger albo Trezor.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BrightStar napisał:

Revolutem nie wyślesz bitcoina do nikogo i tak naprawdę nie jest on Twoj nie masz dostępu do kluczy prywatnych, seedow, to głupi pomysł.

Dzięki za uprzedzenie mnie :)

Najlepiej mieć portfel sprzętowy jak wymienił @Enemy ale to się tyczy przechowywania krypto w kontekście długoterminowym.


Jeżeli ja dobrze zrozumiałem @Marek Kotoński to on chce ewentualnie dokonać transakcji za pomocą krypto.

100-200zł to niewielka suma i można zrobić po prostu tak, że założyć konto na giełdzie krypto, tam kupić za tą 100-200 odpowiednią ilość btc i tam też można je przesłać do innego miejsca.

Jak coś pokręciłem to proszę mnie poprawić ale na pewno można między giełdami wysyłać krypto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.