Skocz do zawartości

Badoo - arcytokstyczna dziewczyna i aktorka - Panowie uważajcie i bądźcie czujni!


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, bernevek napisał:

Mnie się wydaje, że takich lasek jest więcej. Czerpią satysfakcję z upokarzania innych ludzi wtedy czują siłę, silę ktora została im odebrana, bo takie zachowania nie biorą się znikąd. Najczęściej to osobniczki ostro pogryzione przez życie z DDA/DDD. Albo poturbowane po związkach, chcące się zemścić na mężczyznach. Obie grupy maja wspolna cechę - zdeptane zycie wewnętrzne. Dobrym miernikiem tego, czy panna nie jest spie... jest to, jak chroni swoje życie emocjonalne. Zdrowe kobiety są świadome, co jest dla nich ważne, wiec co jest ważne dla partnera. Jasne jest to, ze nie będą naruszały sfery drażliwej dla was, tylko ja chroniły. 

Dokładnie bracie. Takich idiotek jest sporo, a najgorzej ze na początku się dobrze maskują.

 

Do mnie na przykład wyskoczyła dzisiaj z wątami dziewcucha na Badoo, ze jej nie odpoweidziałem na 2 wiadomosci głosowe (a odpisywałem regularnie),a to tylko dlatego ze mam nowy telefon i musialem na szybko obczaić co i jak. Szybkość reakcji tych samiczek jest zatrważająca. Już nagle nie spełniłeś interesu to ogromny foch. Dla inteligentnego człowieka - kopalnia beki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Odnośnie do beciaków i innych misiów, to pamiętam pewną sytuację. Magazyn, środowisko pracy bardzo... no, męskie. Same twarde chłopy, co to ciężkiej roboty się nie boją, w powietrzu woń stali i potu. ; ) No i pojawiła się pani na magazynie - nie na stałe, po prostu bywała tam raz czy dwa w ciągu dnia. Niesamowite, jak te chłopy potrafiły się zmienić w mgnieniu oka - kobieta na magazynie! I to ładna! Gdybyście tylko mogli zobaczyć tę rywalizację pomiędzy samcami - stroszenie piórek, dokazywanie, próby udowodnienia, kto tu rządzi. Było mi zwyczajnie wstyd, bo jednak zawsze miałem w głowie obraz robotnika jako twardego gościa, który nie płaszczy się przed kobietami. Zapomniałem tylko, że robotników już nie ma, a na magazynach zaiwaniają prekariusze...

Inny obrazek o podobnej wymowie, to pewien film propagandowy Ministerstwa Obrony. O paniach w NSR. Dziewuszki czekały na wydanie mundurów. O, gdybyście mogli zobaczyć tych misiowatych żołnierzy służby czynnej - słodkie uśmiechy, pąsowe policzki, nieco zmieszani, ale galanteryjni... Obrzydliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

@RENGERS Odnośnie do beciaków i innych misiów, to pamiętam pewną sytuację. Magazyn, środowisko pracy bardzo... no, męskie. Same twarde chłopy, co to ciężkiej roboty się nie boją, w powietrzu woń stali i potu. ; ) No i pojawiła się pani na magazynie - nie na stałe, po prostu bywała tam raz czy dwa w ciągu dnia. Niesamowite, jak te chłopy potrafiły się zmienić w mgnieniu oka - kobieta na magazynie! I to ładna! Gdybyście tylko mogli zobaczyć tę rywalizację pomiędzy samcami - stroszenie piórek, dokazywanie, próby udowodnienia, kto tu rządzi. Było mi zwyczajnie wstyd, bo jednak zawsze miałem w głowie obraz robotnika jako twardego gościa, który nie płaszczy się przed kobietami. Zapomniałem tylko, że robotników już nie ma, a na magazynach zaiwaniają prekariusze...

Inny obrazek o podobnej wymowie, to pewien film propagandowy Ministerstwa Obrony. O paniach w NSR. Dziewuszki czekały na wydanie mundurów. O, gdybyście mogli zobaczyć tych misiowatych żołnierzy służby czynnej - słodkie uśmiechy, pąsowe policzki, nieco zmieszani, ale galanteryjni... Obrzydliwość.

Wiem o czym piszesz Bracie. Też parę razy byłem świadkiem takich sytuacji. Obrzydliwy taniec godowy niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 21:00, RENGERS napisał:

Ostatnio spotkałem jedną dziewczynę z którą się kiedyś spotykałem w celach romantycznych, przechodząc do rzeczy to dzisiaj panna ( a jest w moim wieku, 25 lat ) jest w związku z jednym z najbardziej białorycerskich gości jakich w życiu poznałem, nie jest również atrakcyjny, ma jednak dużo pieniędzy i za cipkę zrobi wszystko, to widać na pierwszy rzut oka że jest skłonny do poświęceń , rzadko kiedy aż na takiego spermiarza trafić można.

 

Pani przy mnie wali do niego teksty, że miło mnie wspomina, że to mój taki kolega z przeszłości że  dobrze się całowałem hihihihahaha, gadka szmatka co u mnie słychać itd.  a  jej partner - rycerz cały czerwony z wkurwienia, a ja stoję, lekko się uśmiecham z zażenowania nad tą całą sytuacją, lekko również rozbawiony.

 

Ja mam dobrą historię w tym temacie.

 

Rok temu chodziłem w weekend po nocy i natknąłem się na podpitą dziewczynę, która wyraźnie miała ochotę. Cześć, cześć, wiele nie gadaliśmy. Jak już się zaczęliśmy zapoznawać, to pojawił się jakich gość, który coś tam nieśmiało mówił, żebym ją zostawił, czy nie widzę, że sobie wypiła. Ja ok ok. Ona chciała kupić alkohol i do mnie jechać. No i tak to chwilę trwało. On mówił, że ona taka do końca wolna nie jest, a ona że jest. No i jej postawił ultimatum: jedziesz z nim i się nie znamy, albo ze mną. Ona powiedziała: jadę z nim. No i się odwrócił i poszedł. 

 

Po całej akcji, wiadomo było bzykanie, wymieniliśmy się FB, nic z tego nie wyszło, nie pasowalibyśmy do siebie, nie spotkaliśmy się już, chociaż niby planowaliśmy na początku. I po kilku miesiącach widziałem, że miała już z nim zdjęcie. A dzisiaj zobaczyłem fotkę, jak się za ręce trzymają. No nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. A dodam, że ona nie jest jakaś miss. Co ten facet ma w głowie? Wygląda na niegłupiego, no ale zbyt miłego, nice guy pewnie typowy, jak można być z dziewczyną, która taką akcję w twarz mu zrobiła? Niektórzy się nigdy nie nauczą, albo po iluś latach i wielu takich zagraniach kobiet.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Anonim84 napisał:

Co ten facet ma w głowie?

On nie ma tego w głowie ?  

W dniu 4.07.2020 o 11:13, jankowalski1727 napisał:

Obrzydliwy taniec godowy niestety.

To nie jest taniec godowy, tylko jakaś farsa.

Qrwa, a kiedyś byłem mistrzem takich akcji. Ale wstyd przed Ryśkiem...

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.