Skocz do zawartości

Jak odczytać jej zachowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Spotykam się z dziewczyną 4 mc, jest młodsza ode mnie 5 lat. Dużo ze sobą pisaliśmy, rozmawialiśmy przez telefon, spotykaliśmy się. Dochodziło oczywiście do rzeczy, do których normalnie w związku dochodzi, czyli seks, całowanie, przytulanie itp :) Wstrzymywałem się oczywiście od jakichkolwiek deklaracji, gdyż był to dla mnie układ idealny. Wczoraj oświadczyła mi, że "skoro do niczego nie doszło, to już nie dojdzie, zostańmy przyjaciółmi", "nie ma chemii" etc. 

 

Wiem, że podobam się jej z wyglądu, podkreślała to wielokrotnie. Wiem, że imponuje jej moja praca, pozycja społeczna, wykształcenie (nie g*wno-kierunek), to, czego się dorobiłem do tej pory itp. Gdy chciałem się spotkać z jakąś koleżanką, to czułem zazdrość z jej strony. 

 

No i wszystko było spoko, do wczoraj. Nagle wyskoczyła z deklaracją, że moglibyśmy "zostać przyjaciółmi". No to pomyślałem sobie pewnie, że chce związku i po prostu "mieć faceta". Stwierdziłem, że jest na tyle spoko, że dla mnie nie ma problemu, ale ona jest non stop podkreśla, że w grę wchodzi tylko wcześniej wspomniana "przyjaźń". 

 

I teraz tak:

 

- mogła kogoś poznać w międzyczasie, w co wątpię z uwagi na fakt, że zostawiła telefon wychodząc do łazienki i sobie do niego zajrzałem, nie ma nic podejrzanego, 

- mogła chcieć związku, próbując go wymusić taką deklaracją, ale okazuje się, że nie, 

- chce mnie wrzucić na orbitę, że niby przyjaciele itp, a w międzyczasie poszukać sobie kogoś "lepszego", 

- wielokrotnie podkreśla, że nie chce mnie stracić i że w naszej relacji nic się nie zmieni oprócz całowania, przytulania i seksu ? czyli wiadomo, każdy facet jest zainteresowany takim układem:)

 

Jak ogarnąć o co jej chodzi i jak najlepiej ustosunkować się do jej deklaracji "zostania przyjaciółmi"? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maurycy napisał:

jak najlepiej ustosunkować 

WCALE.

 

1 poinformować iż faktycznie wakacje idą to se pozwiedzasz sam.

2 Nie wierzę w przyjaźn damsko MĘSKĄ i obserwować jej minę.

 

TAK CZY SIAK jest to typowe zagranie przed wakacjami, misiu musi być ale szanse rosną w sezonie łownym ZATEM to przesunę na orbitę.

 

REASUMUJĄC.

Nie zalewasz f...y, nie odstąpisz zaszczytu bycia godnym.

.....to wakacyjny standart jest, olać laske. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 7/3/2020 at 9:15 PM, Maurycy said:

Wiem, że podobam się jej z wyglądu, podkreślała to wielokrotnie. Wiem, że imponuje jej moja praca, pozycja społeczna, wykształcenie (nie g*wno-kierunek), to, czego się dorobiłem do tej pory itp. Gdy chciałem się spotkać z jakąś koleżanką, to czułem zazdrość z jej strony. 

Na Twoje miejsce ma 10 innych. Jakby naprawdę na Ciebie leciała to by nie odgrywała szopek. Może jesteś perspektywiczny, ale nie na tyle żeby z Tobą nie pogrywać. Na Twoim miejscu mówię, że interesuje mnie tylko pełny pakiet. Jak nie wróci na kolanach do tygodnia max dwóch to blokuje jej numer i elo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała uprawiać seks, a nie chce. Jest na to tylko jedno logiczne wytłumaczenie - nie jesteś dla niej tak atrakcyjny, jak byłeś. Może zauważyła jakieś Twoje wady, których wcześniej nie była świadoma, a może znalazła kogoś innego. Drugą opcję odrzucasz (według mnie zbyt pochopnie) więc zostaje pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło Ci na myśl, że jakbyś się jej podobał, to by po prostu z Tobą uprawiała seks tak jak Ty z nią chcesz i przestała stosować jakieś głupie gierki?

To jest właśnie modelowy temat dla tego co pisałem w swoim temacie odnośnie tego, że mężczyźni kobietom się podobają znacznie mniej i odkąd to zrozumiałem, nie potrafię już randkować.

Polecam wszystkim @melody @Imiennik @DuchAnalityk @bassfreak @prod1gybmx @Cellardoor @Lalka @deomi i reszta się przyjrzeć. Niby mówi mu, że jest dla niej atrakcyjny. No ale przecież gdybyś był dla niej atrakcyjny, to zamiast gadać głupoty, po prostu chciałaby znów z Tobą seksu, tak jak Ty z nią chcesz. To naprawdę jest tak proste i ani grama bardziej skomplikowane. Jeśli jednak nie chce i tworzy problemy, wniosek jest taki jak pisałem: tylko wąskie grono czadów naprawdę kręci kobiety seksualnie.

Całej reszcie wciskają banialuki, że tak, podobasz mi się, tak, jest fajnie, bla, bla, bla.

 

Jakbyś się jej seksualnie podobał tak jak ona Tobie, to byście po prostu uprawiali seks a nie pierdoliłaby jakichś dziwnych bzdur. To naprawdę jest tak oczywiste.

Edytowane przez mastroeni
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna świadomie mówi Ci, że nie chcę Cię na partnera (seksualnego, czy życiowego) - nie ma co roztrząsać, myślę, że sprawa jest oczywista: nie jest zainteresowana. Zamiast szukania podwójnego dna proponuję zerwać kontakt.

 

Jeśli chcesz się łudzić, to możesz jeszcze napisać, że taki układ Cię nie interesuje i wyłącznie full opcja wchodzi w grę, ale nie napalaj się, że jej się odmieni.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 3.07.2020 o 21:15, Maurycy napisał:

Dochodziło oczywiście do rzeczy, do których normalnie w związku dochodzi, czyli seks

 

W dniu 3.07.2020 o 21:15, Maurycy napisał:

Wczoraj oświadczyła mi, że "skoro do niczego nie doszło, to już nie dojdzie, zostańmy przyjaciółmi"


To był ten seks czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.