Skocz do zawartości

Poszedłem do pracy i zająłem się czymś - nadal stwierdzam że kobieta jest mi potrzebna


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, self-aware napisał:

Uciekanie od kobiet i zakrywanie potrzeb relacji z nimi przez jakieś tam pasje, cele i takie inne to nie jest dobre rozwiązanie i prędzej czy później się zemści.

A Ty masz lepszy plan, tak?

 

Nie mówię, że jak ktoś spotka tą swoją himalajkę, to ma się jej bać i od niej uciekać, ani że ma uciekać od swoich potrzeb. Cóż, na tę jednak chwilę życzę miłych chwil spędzonych z kutasem w ręku wraz z wiecznym mindsetem ofiary.

Edytowane przez Cycles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Cycles napisał:

Żarty żartami, ale prawda jest taka, że jak znajdziesz sobie swoją sroczkę, to zatęsknisz za swoim teraźniejszym stanem. Spuścisz z krzyża ze dwa razy, haj potrwa z miesiąc i wynajdziesz sobie nową fiksację. Domniemam, że to kwestia życiowego nastawienia i doświadczenia.

 

Nie mam kobiety - źle. Mam kobietę - będzie jeszcze gorzej! ;

Wreszcie głos rozsądku.

@bassfreak odwiedź kilka sprawdzonych i uczciwych div albo cichodajek. Szybko stwierdzisz, że popęd i hormony robiły Ci psikusa. Szukanie szczęścia w kimś a nie w sobie, jest ułudą.

Najzdrowszy i najbezpieczniejszy stan umysłu osiągniesz wtedy, gdy wraz z doświadczeniem życiowym stwierdzisz, że żadna kobieta nie jest ci potrzebna do szczęścia. To tylko dodatek, do życia świadomego mężczyzny. Dziś jest, jutro jej nie ma, takie życie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Cycles said:

A Ty masz lepszy plan, tak?

No tak, lepszym planem jest znaleźć złoty środek i działać z kobietami + innymi rzeczami w życiu.

 

Odstawi kobiety na lata i coś się w życiu nie uda to będzie w dupie. Nie każdy w wieku 35+ będzie wyglądał jak młody Bóg. Zwłaszcza, żyjemy w czasach gdzie jest kult piękna i rywalizowanie z młodymi, wysokimi kolesiami, którzy spędzają po 2h dziennie przed lustrem to nie jest prosta sprawa.

 

Ja odpuściłem kobiety na lata i okropnie żałuję. Dlatego nie będę polecał tej drogi nikomu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, self-aware napisał:

No tak, lepszym planem jest znaleźć złoty środek i działać z kobietami + innymi rzeczami w życiu.

Ależ o to właśnie chodzi! Szukamy złotego środka. Myślę, że życiowa waga kolegi @bassfreak jest przechylona w tym momencie na jego niekorzyść. Dopiero co znalazł pracę, a kilka miesięcy temu miał ataki paniki! Poprzez pracę, którą teraz ma oraz ułożenie sobie własnego życia, wyważy swój "stan" na swoją korzyść i jakas pani się pojawi i nie zje go żywcem.

 

I ja tak napisałem: "Minie trochę czasu" i tyle. "Cierpliwość to cnota". Może jutro (a może za pół roku) jakaś panna niesfornie upuści chusteczkę przed kolegą @bassfreak. Jednak jakie jest większe prawdobodobieństwo, że on spotka tę dziewczynę - gdy będzie chodził wiecznie zamulony i zniechęcony, narzekając w internecie nie wiadomo już nawet na co; czy z pewną siebie postawą i zadziornym uśmiechem?

 

 

Edytowane przez Cycles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Boga kocham, jakbym był laską z rezerwatu, to bym ci dupy dał dla świętego spokoju, żebyś już przestał to cały czas te tematy tworzyć ?

 

A ponieważ kobietą nie jestem (Bogu dzięki;)) napiszę co myślę jak kolega z forum, koledze. Myślę, że bardzo ale to bardzo chcesz. A w życiu z reguły tak jest, że jak ci na czymś cholernie zależy i bardzo tego chcesz, to akurat tak się toczy, że to czego tak bardzo pragniesz ci się nie trafia. Może to kwestia psychiki, że im bardzej na czymś nam zależy, tym bardziej spięci jesteśmy i osiągamy efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego? Nie wiem....Ale przypuszczam, że jak trochę dasz sobie luzu, to może ten luz przełoży się na relacje z kobietami, które spotykasz na swojej drodze i coś zarwiesz. I tego ci życzę.  

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fapuj. Pierwsze 90 dni nie będzie łatwo ale potem będzie z górki. Nie oglądaj się za laskami na ulicy. Jak pisał Houllebeq w "Uległość", gdy każda kobieta musiała chodzić w burce i nie było szans zobaczyć na ulicy zgrabnych nóg, popęd seksualny obniżył się u niego bardzo szybko. Nie samym bolcowaniem człowiek żyje, posłuchaj mądrych gości, którzy przez kilka lat wyruchali setki kobiet, by odkryć w końcu, że są ciekawsze rzeczy na świecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I błędne koło ciąg dalszy wróciłem po 9h w robocie do domu ale miałem takie ciśnienie i taką frustrację że musiałem coś z tym zrobić, oczywiście pomogło na jakieś 10 minut i dalej to samo. Serio muszę coś z tym zrobić i ogarnąć fajną i ciekawą dziewczynę bo się wykończę psychicznie i mam już nawet kogoś na oku ale ciekawe czy mnie oleje czy nie xd.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SSydney napisał:

@bassfreak napisz do niej na fejsie. 

Na pewno nie pomyśli, że jesteś creepy stalkerem. ?

 

A tak powaznie to podejdź i zagadaj. 

Wyjdzie to wyjdzie nie to nie. ?

Dlatego napisałem jej że jak mnie nie kojarzy to byłem wczoraj i brałem to i to na wynos a była taka zabiegana że ledwo mi wydała zamówienie :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/4/2020 at 8:38 AM, bassfreak said:

"zajmiesz się czyś skupisz się na pracy do tego się zmęczysz i nie będziesz miał takiego parcia na baby"

To jest droga mnicha. Jeśli tego pragniesz to do klasztoru. Większość facetów ma i prace, i kobietę, i rodzinę. Co w tym złego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/8/2020 at 8:54 PM, bassfreak said:

I błędne koło ciąg dalszy wróciłem po 9h w robocie do domu ale miałem takie ciśnienie i taką frustrację że musiałem coś z tym zrobić, oczywiście pomogło na jakieś 10 minut i dalej to samo. Serio muszę coś z tym zrobić i ogarnąć fajną i ciekawą dziewczynę bo się wykończę psychicznie i mam już nawet kogoś na oku ale ciekawe czy mnie oleje czy nie xd.

Z takim podejściem to zaraz dasz się omamić jakieś pierwszej lepszej. Za towarzystwo i dupę jestes w stanie zrobić prawie wszystko. Dziewczyny cwane zaraz to wyczują i wezmą Cię na jelenia. 

 

Uważaj żeby Cię z kasy nie wyssały. A jak nie z kasy to z czasu. Będziesz przynieś, podaj, remoncik w kuchni zrób, samochód napraw itd.

 

Porządnego bzykania Ci brakuje. Przytulaski, buziaczki to są po seksie najlepsze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/9/2020 at 8:12 PM, Tarnawa said:

Bieda sponsoring. I po krzyku. Dajesz ogłoszenie że pokój do wynajęcia. Dla studentki. Bardzo tanio. A potem się zobaczy. 

To nie jest najlepszy pomysł.

Wpuścić łatwo, wyrzucić trudno.

 

Poza tym frajdą jest to miesiąc-dwa.

Później chcesz mieć inną dupę a tu niby-żona zaczyna sceny zazdrości.

I tej drugiej nie masz gdzie zaprosić choć masz wlasne mieszkanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.