Skocz do zawartości

Projekt Chadeusz


Rekomendowane odpowiedzi

Serwus! Po kilkudniowej obowiązkowej przerwie od forum wracam ze świeżym tematem. Pewnie pamiętacie głośny eksperyment pt. "Projekt Klaudiusz". Jeden z użytkowników Wykopu postanowił go powtórzyć i można go śledzić pod tagiem #chadeusz.

 

Eksperyment zaczął się niecałe 18 godzin temu, ale już widać pierwsze efekty. Wrzucam kilka screenów, resztę możecie na bieżąco sprawdzać pod linkiem 

https://wykop.pl/tag/chadeusz/. Użytkownik, który przeprowadza eksperyment co jakis czas wrzuca nowe screeny z rozmów z Paniami z Tindera.

 

comment_1593880025ACCeVazlPmONzjfXbEXOln

 

comment_1593944577qzsw1ooZYLg1hEKC7LPnm6

 

 

comment_15939448187Yd5fZIjpUBLt13UwTyJlR

 

comment_1593945152PBKG46Oc1ayNsTeESydLp2

Edytowane przez Chadeusz
  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat mielony gorzej od kotleta. Czytam coraz więcej tego scierwa jakie to laski są złe i tylko ogarniają mnie złe emocje, a nie o to w życiu chodzi. Jesteś na Tinderze, a nie na rekolekcjach towarzyskich w parafii pod wezwaniem największego przegrywa incela. 
 

Czytam to gówno i tylko się frustruje. Szukacie w takim miejscu, a nie innym to się nie dziwcie cipcie. 
 

 To forum ma jakiś pozytywny cel, a nie negowanie kobiet. Wiadomo że kobiety są różne, ale jest ich dużo. Nie każda ma Tindera i Badoo i nie jest taka jak na zdjęciach wyżej.  

Edytowane przez Morskiczlowiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Nie zapominaj o kawalerkach na wynajem i dochodzie pasywnym. Bez tego nie zamoczysz. 

U made my day :lol:, co do mojego poprzedniego posta większość forum odpowie jak poniżej przy redpill. Moje blackpilowe "cope" to siłka i zaraz się tam udam choć w głębi wiem że "its over".

 

1*WIA3CRLzQZC7z19iCpBQBw.jpeg

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Revolt said:

pamiętajcie panowie ,,to margines kobiet'' a nie wcale 99% które was otacza (tak twierdzą beciaki)

 

9 minutes ago, NoName said:

Przydałoby się zobaczyć te laski, które mu odpisały. Stawiam w ciemno,że: lans, bans, instagram, rękaw w tatuażach itd. ;) 

To że większość to szlaufy w takich miejscach, to oczywista oczywistość. Nie zmienia to jednak zasadniczego programu zachowań populacji ?

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tematy tego typu były wałkowane wielokrotnie, to każdy z nich jest wartościowy. Pozwala nowym Braciom szybciej wyjść z Matrixa. Ukazując, że to kobiety bardziej zwracają uwagę na wygląd mężczyzny wybranego do kopulacji, niż odwrotnie. Są po prostu bardziej płytkie i powierzchowne.

 

comment_158770590689SUlF467cjIAQE7BqZmIw

 

Edytowane przez ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby gadanie o tym, że tematy milion razy wałkowane a wciąż są osoby od racjonalizacji typu: one wszystkie to widocznie tępe Karyny, kobiety lecą na charakter i przywiązanie, mają różny gust. Ehh, serio? Wiem, że nie można się załamywać ale tego typu komenty to ewidentny gwałt na logice. To chyba osoby kwestionujące rzeczywistość i żyjące bajkami nie chcą widzieć takich tematów.

 

Jednak też w drugą stronę nie ma co się napinać, jest jak jest i zostało to przesądzone nie od dzisiaj a dawno temu.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zacząłem dbać o siebie i się ciągle udoskonalać. A przede wszystkim poprawiła mi się samoocena i poczucie własnej wartości. 

 

To ostatnimi czasy, dziewczyny na mnie spoglądają, jedna w takim sklepie to co mnie widzi, to zawsze się uśmiechnie, przeważnie pierwsza. :) Albo czasem zdrayz się, że jakaś się o mnie "przypadkiem" otrze ramieniem. Czy też ostatnio jedna fajna blondynka się co chwila na mnie spoglądała. 

 

Ja póki co nadal się wstrzymuje przed głębszymi kontaktami z dziewczynami. Mam jeszcze kilka rzeczy do przepracowania....

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NoName napisał:

Tego typu laski lecą na takich typów. Porobione, przywiązane do drogich marek, selfie koniecznie iphonem, torebeczka koniecznie LV i siano w głowie. Takie panny są najbardziej odpychające jak dla mnie. 

Lub takie, które do takich aspirują. ;) A takich jest na prawdę dużo.... I są gotowe na wiekszą utrate godnosci i szmacenie niż te, które dałeś jako przykład. Mam na myśli, że nie dają sie szmacić za jeansy za 150zł, tylko za znacznie droższe prezenty. Wyrobiły sobie już "renome" i są "pożądane" w pewnych środowiskach. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliście kolesia bardzo przystojnego, który reklamuje przy okazji Colgate Total Whiting - weźcie sobie lachona 10 na 10 dajcie i zobaczcie co faceci piszą - to samo. Gdyby ona im mówiła, że się prześpi ale muszą klocka przyjąć na klatę, to też by się zgodzili  (z 80% facetów)- wielkie mi halo.

 

I jedna i druga płeć się upadla - ot cała filozofia...

 

18 minut temu, szymczak napisał:

Oczywiście, że tak, a Panie tutaj też wspomniały kilka razy @Cellardoor, @crystal, @JudgeMe, że podobali im się zawsze bad boye, przystojniacy, Draco Malfoy, Ragnar z Wikingów i że one zawsze wierzyły, że oni gdzieś tam skrywają dobre serce i wrażliwość :D:D Brzmi znajomo, Panowie?

Arch ale zrozum, że takie kobiety jeśli przyjąć faktycznie, że podobali im się bad boye czy z nimi uprawiały seks, to mają najczęściej zrytą psychikę po takich facetach, czego im zazdrościsz, że kobieca intuicja nie zadziała, że zostały kopnięte w tyłek, że być może już nigdy nie będą w stanie się związać w sposób zdrowy? Im należy współczuć w gruncie rzeczy według mnie, nie poznałem kobiety, która po bet bojach nie wyszła z tego bez szwanku. Zajmij się sobą bracie - kogo kobiety wybierają to wybierają, też mnie kiedyś to denerwowało, że w moim otoczeniu wielu fajnych chłopaków było zlewanych ale jest jak jest i mnie to już zbytnio nie rusza, a skoro mnie to i Ciebie może przestać.

Zaakceptuj naturę kobiet a nie z nią walcz ? ale nie tylko Ty ale i inni w tym ja sam. Widzisz dużo kłamstw kobiet to, to wykorzystaj kogo tu chcesz przekonać o naturze kobiet - najwyżej siebie tak naprawdę, skoro znasz prawdę to znasz - stwórz kanał na yt i ją głoś.

 

Jeśli Ty jesteś "good guyem" to po prostu nie bierz ich i tyle - czy to Arch czy inni, którzy są zranieni.

Każda młoda kobieta uwielbia bet boja i każda kobieta uwielbia social podbierany od gut boja w podatkach, a jeszcze bardziej uwielbiają gdy gut boj opiekuje się księżniczką i jej skarbem po ruchaczu. 

 

Natomiast Ty zawsze masz opcję pokazania środkowego palca i drzwi - środkowym palcem oczywiście pokazujemy kierunek, mniej więcej gdzie ojca znaleźć bo on się na pewno zaopiekuje no chyba, że jest w pierdlu to najwyżej na kartce będzie słał rady życiowe, za bardzo na serio podchodzicie do tego wszystkiego jakby od tego zależało wasze życie - w mojej ocenie ? 

 

Pozdro.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było miarodajne, dobrze by było gdyby podał do ilu lasek napisał, ile mu odpowiedziało, ile do niego napisało, ile po takich tekstach zgodziło się z nim spotkać itp.

Chyba, że gdzieś prowadzi tego typu statystyki, a ja tego nie zauważyłem, to dajcie znać.

Edytowane przez PanKanapka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ksanti napisał:

Niby gadanie o tym, że tematy milion razy wałkowane a wciąż są osoby od racjonalizacji typu: one wszystkie to widocznie tępe Karyny, kobiety lecą na charakter i przywiązanie, mają różny gust...

Niektórzy tak są tak głęboko zaprogramowani społecznie bajkami z Matrixa, że nawet jeżeli pokażesz im twarde dowody, to nadal będą bronić swojej wizji świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ksanti napisał:

one wszystkie to widocznie tępe Karyny,

Nie, na Tinderze wcale nie są ludzie inni niż przekrój społeczeństwa. Każdy przyzwoity człowiek na poziomie ma Tindera, niezależnie od preferencji, grupy społecznej, otoczenia itd. A nie, czekaj...

 

Godzinę temu, Ksanti napisał:

kobiety lecą na charakter i przywiązanie

Jeżeli uważasz, że np. pewność siebie nie działa na kobiety i one na to nie "lecą" a tylko na kwadratowe szczęki, to coś poszło nie tak.

 

Godzinę temu, Ksanti napisał:

mają różny gust.

I to jest serio to, co wyciągnąłeś z każdej z tych polemik? Ja wiem, że arch trolluje i celowo zniekształca poglądy innych, żeby pasowały do jego wizji i jest to żenujące. Ale przejmowanie jego narracji jest jeszcze bardziej żenujące. O ile oczywiście piszesz o guście w kontekście że nie wszystkie lubią czadów z kwadratowymi szczękami, no bo chyba nie negujesz pojęcia gustu w takim potocznym znaczeniu, że jeden woli blondynki, drugi brunetki, jeden kadawerycznie chude, drugi mniej, a są nawet tacy, co lubią grube (był nawet wątek na forum)? 

 

Odnośnie tego fantastycznego i miarodajnego eksperymentu - rozumiem, że otaczają was kobiety, które piszą do kogoś per "żartowmis"? Okejka.

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Vstorm napisał:

Ja jak zacząłem dbać o siebie i się ciągle udoskonalać. A przede wszystkim poprawiła mi się samoocena i poczucie własnej wartości. 

 

To ostatnimi czasy, dziewczyny na mnie spoglądają, jedna w takim sklepie to co mnie widzi, to zawsze się uśmiechnie, przeważnie pierwsza. :) Albo czasem zdrayz się, że jakaś się o mnie "przypadkiem" otrze ramieniem. Czy też ostatnio jedna fajna blondynka się co chwila na mnie spoglądała. 

 

Ja póki co nadal się wstrzymuje przed głębszymi kontaktami z dziewczynami. Mam jeszcze kilka rzeczy do przepracowania....

 

 

 

 

Mam dokładnie tak samo jak Ty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektórzy naprawdę myślą, że na tinderze są jakieś kosmitki ?  Na tinderze są normalne zwykłe kobiety, więc te eksperymenty wiele znaczą. Inna sprawa ich nie ma aż tak wiele, a skoro wciąż są ludzie, którzy nie ogarniają prawdy, to się te eksperymenty powtarza. Jak ktoś powtórzy po raz setny jakąś bzdurę, to cześć osób nie widzi problemu, ale te same osoby, gdy ktoś napisze jak wygląda rzeczywistość to nagle krzyczą, że zbyt często to się pojawia, otóż nie to pojawia się zbyt rzadko, potrzeba więcej tego typu eksperymentów.

 

comment_7G4L8jQz1czYalQdhsRrBOXtBvxkbKoscomment_1586537972TdUPZKy2Rp3lizHZbvXTfD

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.