Skocz do zawartości

Mariusz Max Kolonko obejmuje urząd prezydenta


Rekomendowane odpowiedzi

Może nic nie bierze i choruje na schizofrenię lub np jest w fazie manii mając chorobę dwubiegunową.  Czytałem kiedyś o typach którzy w fazie manii ogłaszali się królami, bogami itd :D

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był chłop i nie ma chłopa. Mariuszowi coś na głowę siadło już jakiś czas temu, a teraz to tylko się pogłębia.

 

Dziennikarz ma dwa kanały na YT jeden 600k widzów, drugi 450k na których się wybił i założył własną stronę z płatnymi audycjami (świetny ruch swoją drogą). Mógłby dalej robić dobre populistyczne, popularne materiały i zbijać kasę, ale zdecydował się pójść w politykę i robić z siebie ,,szura" swoimi niektórymi dziwnymi filmami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy on przypadkiem jaj sobie nie robi na masową skalę i czy mu się wszystko po prostu nie znudziło.

 

Zawsze może się wykręcić satyrycznym charakterem materiałów, przeprosić widzów, że robił eksperyment i znowu powrót do wartościowego kontentu xD

 

To by było coś.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Tak się zastanawiam, czy on przypadkiem jaj sobie nie robi na masową skalę i czy mu się wszystko po prostu nie znudziło.

 

Nie śledziłem jego twórczości, jednak chcąc nie chcąc zdarzyło się natknąć na dziwne screenshoty z jego fb, jak np:

 

comment_AcZUu3GkgoDUUW1HNIOlUzolGQRKDY6pcomment_15825010427DF2oYdwSPZA2i5TarbfUT

 

532470130b17a7383188c296f62e.jpeg

 

Co daje mi podstawę, by przypuszczać, że to raczej żaden zmyślny happening, tylko efekt nadpalonych styków w aparacie poznawczym.

Oczywiście mogę się mylić. ?

1 godzinę temu, mph25 napisał:

Czytałem kiedyś o typach którzy w fazie manii ogłaszali się królami, bogami itd

 

Nie trzeba daleko szukać, w ostatnim czasie Sanjaya Jaraszek mianował się świętym, a wcześniej królem lehii. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mac said:

To by było coś.

Oj tak. Wyobraź sobie porwać rzesze ludzi jak to robił nazizm a potem powiedzieć im prosto w twarz wy frajerzy grałem na was jak na skrzypcach. Czy dałoby to ludziom do myślenia? Nie. Pewnie znalazłby się wśród jakiś oportunista kretyn który całą sprawę ciągnąłby dalej, ale zrobić coś takiego - coś pięknego.

 

Wkładać kij w ten ocean głupoty... ech marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

chcąc nie chcąc zdarzyło się natknąć na dziwne screenshoty z jego fb, jak np:

O właśnie. Jak Max zaczął się dzielić swoimi odpowiedziami na FB, to aż żal było patrzeć. Jak odpowie na jakiś krytykujący go komentarz, to zawsze jest to atak na użytkownika, wulgaryzmy, pajacowanie. Zero konstruktywnej reakcji, tak jakby uważał się za guru sekty, który wie wszystko najlepiej i tylko jego zdanie się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mariusz. Możecie się śmiać, ale to Mariusz będzie się  śmiał ostatni jak przyleci z amerykańskim kontyngentem, a Pani Ambasador oficjalnie ogłosi go królem Polski, namiestnikiem prezydenta USA i dożywotnim ad rex wykonawcą jego wali. Cała Polska murem za Mariuszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/5/2020 at 6:02 PM, mac said:

Tak się zastanawiam, czy on przypadkiem jaj sobie nie robi na masową skalę i czy mu się wszystko po prostu nie znudziło.

Rzym upada zróbmy konia senatorem.

1 hour ago, Fury King said:

Pani Ambasador oficjalnie ogłosi go królem Polski,

Ta pani to akurat bardziej z Telavivu nam namiestnika przyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.