Skocz do zawartości

Seks z koleżanką


deleteduser113

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po półtora roku w celibacie stwierdziłem, że czas przypomnieć sobie co to dziewczyna. Na badoo odezwała się do mnie niewiasta. Miła, kształtna, mieszka ze współlokatorami. Miesiąc gadania, dwa spotkania i podziałałem. Oczywiście bez żadnych deklaracji, sama mówiła, że też ma podobny staż od zerwania i swoje potrzeby. Zaczęło się od masaży pleców. Później samo poszło. Niestety jako, że jestem lękowcem zamiast pójść smacznie spać, pół nocy rozkminiałem, czy wszystko zrobiłem poprawnie odnośnie bezpieczeństwa i odnośnie tego co dalej z relacją. Oczywiście gumka Extra Safe, po fakcie w łazience napompowana w ramach testu i wyrzucona poza jej dostępem. 

Zastanawiam się co dalej? Nie planuję z nią się wiązać. Jak to rozegrać? Kwestia też informacji o okresie, ale to w zasadzie zbędne przy takim zabezpieczeniu.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Tygryseks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tygryseks napisał:

Jak to rozegrać?

Ja bym celował w Chile lub Nową Zelandię. Najlepiej zmień od razu numer i wyprowadź się z mieszkania i wstępnie kup bilet. Jak tylko dostaniesz info, że okres się wydłuża - spierdalaj.

 

Na poważnie to wyluzuj, strzel sobie browarka albo pójdź pobiegać w ten miły wieczór. Po co myśleć o rzeczach, na które się już nie ma wpływu? Dodam, że oczywiście niepotrzebnie się martwisz, skoro wszystko poszło, jak należy.

 

Trzymaj się tam ^^

  • Like 4
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tygryseks napisał:

Zastanawiam się co dalej? Nie planuję z nią się wiązać. Jak to rozegrać?

Ciesz się miłymi chwilami z kobietą u boku. Dopóki nie podpisałeś żadnego dokumentu możesz czuć się w miarę bezpiecznie.

Musisz to przede wszystkim rozegrać według własnych zasad.

W sytuacjach podbramkowych staraj się nic nie obiecywać. Zachowuj swój dystans i skupiaj się na swoich celach życiowych.

Jak dziewczyna zacznie Ci robić jazdy i przekroczy ewidentnie granice z bycia "dobrą koleżanką" w stronę "miiiśśś... a co z nami będzie?!" -> minimalizujesz kontakt.
Nie pozwól aby Cię psychicznie wymęczyła kobieta.

Uważaj aby się nie zakochać. Haj zakochania będzie jak trafienie mocnym obuchem w Twoją głowę.

 

Przesłuchaj audycje o haju zakochania na Radio samiec 2. Jako forma zimnego prysznica na Twoją rozgrzaną łepetynę. B)

Edytowane przez BRK275
litery
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tygryseks napisał:

Jak to rozegrać?

@Tygryseks 
Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e-mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia,
zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj,
zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z polsatu.


A tak serio to, bądź ostrożny, ale nie wpadaj w paranoje. Jasno określ zasady, że to takie bardziej po przyjacielsku i korzystaj z FWB, ale pamiętaj, że prędzej czy później któraś ze stron pęka i zaczyna coś czuć. 

Edytowane przez Spellman71
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Spellman71 napisał:

A tak serio to, bądź ostrożny, ale nie wpadaj w paranoje. Jasno określ zasady, że to takie bardziej po przyjacielsku i korzystaj z FWB, ale pamiętaj, że prędzej czy później któraś ze stron pęka i zaczyna coś czuć. 

Oby nie guma.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz nowe doświadczenie. Do seksów bez zobowiązań trzeba mieć odpowiednią psychikę żeby podejść do tego na chłodno z odpowiednim wyjebaniem. U Ciebie było inaczej. Takie myśli jakie opisujesz świadczą o tym, że wkręciłeś się emocjonalnie po seksie z tą panią. Zastanów się, czy taka relacja jest dla Ciebie.

A jak z nią rozmawiać? Normalnie, jakby nic się nie stało. Najlepiej zacząć od: cześć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zasada: Rucham tylko te, które ewentualnie mogłyby być matkami mojego dziecka. Tzn: Zero lasek z patologicznego środowiska, z nałogami etc. Taką schizę jak Ty miałem, jak raz posunąłem złą kobietę i uświadomiłem sobie, że ewentualna wpadka to byłby kurwa koniec wszystkiego. 

 

Znacie się zbyt dobrze na ONS. Nie wiadomo, czy obydwoje potraficie funkcjonować jako FWB. Najlepiej ruchaj i nic nie tłumacz. Jak zacznie Cię oplatać powiedz, że na nic się nie umawialiście.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.