Skocz do zawartości

A co by było gdyby...


Rekomendowane odpowiedzi

Wystąpił jakiś błąd genetyczny, że nie rodzi się tak jak teraz około 50% kobiet i 50% mężczyzn, a na jednego mężczyznę przypada 20 kobiet. Mężczyzna byłby towarem bezcennym, dziewczęta za choćby dotyk męskiego bicepsa, możliwość przebywania w jego towarzystwie oddawałyby się w dobrowolną niewolę. Taka sytuacja.

 

Jak podrosłyby do 18-nastki to miałbym około czterdziestki. Rano jedna myłaby mi zęby, a druga drapała za uszkiem, kolejna całowałaby mnie po stopach. Reszta przygotowywałaby obiad, sprzątała i zarabiała pieniędze, żeby niczego nam nie brakowało. Podawałyby mi piwo i włączały audycje radia samiec. Marek już by nie mówił o tym jak to mężczyźni mają ciężko, tylko opowiadał jak on sobie urządził życie w nowej rzeczywistości, a okropna przeszłość wykorzystywanych mężczyzn byłaby już tylko koszmarnym wspomnieniem, które odeszłoby szybko w zapomnienie.

 

A wy jak odnaleźlibyście się w takich warunkach?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przemyślenia nie są kolorowe:

- Gdyby każda na ulicy, w sklepie, w siłowni mierzyła Cię TYM wzrokiem.... Atencja, jaką byłbyś obdarzany nie pozwalałby Ci normalnie funkcjonować.

- Ilość zatargów, walk,  które toczyłyby się pomiędzy samicami o Ciebie napiętnowane byłyby okrucieństwem wypisanym krwią.

- Jakbyś się odnalazł na drodze, na której wszyscy jadą zgodnie z przepisami?? ^^

Z plusów:

- spadek popytu na:

  • alkohol (ale z kim tu pić??)
  • mięcho
  • gruzy z tylnym napędem

- koniec pierdolenia o Chadach.

 

Może lokalnie by to przeszło. Nie wiem nawet, czy nie słyszałem kiedyś o plemieniu "gdzieśtam", gdzie tego typu zaburzenie występowało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl wstawaj, zesrałeś się. 

 

?

 

One i tak by doszły do wniosku, że nie jesteśmy ich warci. I tak 10% Chadów by ruchało, obskakiwaliby po prostu 20x więcej kobiet niż teraz. Aż by im kutanga odpadła.

 

A i dalej by gardziły incelami tak jak i teraz i na wieki, wieków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, goryl said:

Wystąpił jakiś błąd genetyczny, że nie rodzi się tak jak teraz około 50% kobiet i 50% mężczyzn, a na jednego mężczyznę przypada 20 kobiet.

Wszystko fajnie, jeśli brak bieżącej wody, prądu, Internetu i paru innych udogodnień cywilizacyjnych na starość by Ci nie przeszkadzał. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl Kolejny temat, w którym marzysz o tym, żeby kobity Ci z ręki jadły... Masz jakieś konkretne problemy ze sobą, jesli chcesz, żeby drugi człowiek był pod Twoim butem. Gdzieś wspominałeś, że kręci Cie jak kobita jest zdołowana... W domu wszyscy zdrowi? Zajmij się kurwa czymś innym niż fantazjowanie, że jesteś jakimś władcą haremu, a dupeczki biegają za Tobą i robią wszystko czego zapragniesz. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, prod1gybmx napisał:

Gdzieś wspominałeś, że kręci Cie jak kobita jest zdołowana...

Mylisz mnie z kimś kolego, sprawdź w aktywności, czy faktycznie coś takiego napisałem, a jeżeli rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje, to oczekuję przeprosin.

29 minut temu, prod1gybmx napisał:

Zajmij się kurwa czymś innym niż fantazjowanie, że jesteś jakimś władcą haremu, a dupeczki biegają za Tobą i robią wszystko czego zapragniesz. 

A co jest złego w fantazjowaniu? Dlaczego zabraniasz mi tego i w dodatku takim wulgarnym tonem? Miałem Cię za kogoś roztropniejszego i za sprawą tego postu masz u mnie minusa.

 

Co inteligentniejsi załapali pewnie, że opisana sytuacja nie jest perwersyjną fantazją, a swoistym odwróceniem obecnie panujących ról płci i zamiast komentarzy typu:

29 minut temu, prod1gybmx napisał:

Masz jakieś konkretne problemy ze sobą, jesli chcesz, żeby drugi człowiek był pod Twoim butem.

oczekiwałem raczej ciekawych spostrzeżeń, co mężczyźni by wymyślili, aby obrzydzić sobie życie i nie chcieć seksu, kobiet, czy zmniejszyłby się im naturalnie pociąg seksualny? Czy denerwowałby ich podryw napalonych dziewcząt jak zauważył @Marden? Czy może żyliby w prawdziwym niebie i osiągnęli spełnienie?

 

No ale cóż, każdy komentuje tak jak potrafi, a jeżeli nie potrafi się skleić nic konstruktywnego, to atakuje się rozmówcę wulgaryzmami.

 

17 minut temu, fakir napisał:

Może jak już będę niezależny finansowo wyjadę gdzieś do Tajlandii czy na Filipiny i tam kupię sobie taką kobietę na żonę.

Hehe, dałbym 150 tysięcy za taką 20-letnią żonę, ale musiałbym mieć na papierze, że jest moja. Jakby coś nie pasowało, to pokazałbym umowę i tyle. A jak to nie pomoże to do sądu.

 

Edytowane przez goryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, goryl napisał:

Mylisz mnie z kimś kolego, sprawdź w aktywności, czy faktycznie coś takiego napisałem, a jeżeli rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje, to oczekuję przeprosin.

Przeprosin nie będzie Arcz. ;)

14 minut temu, goryl napisał:

A co jest złego w fantazjowaniu?

Fantazje też w jakiś sposób świadczą o człowieku, nie? Gdybym fantazjował o dzieciach, to miałym nierówno pod sufitem nie? 

 

Skoro fantazjujesz o tym, żeby ludzie(kobiety) byli pod każde Twoje skinienie palcem, to jest to też trochę creepy i świadczy o jakiś konkretnych zaburzeniach.

 

14 minut temu, goryl napisał:

Miałem Cię za kogoś roztropniejszego i za sprawą tego postu masz u mnie minusa.

Chyba pójdę się huśtać... 

 

14 minut temu, goryl napisał:

No ale cóż, każdy komentuje tak jak potrafi, a jeżeli nie potrafi się skleić nic konstruktywnego, to atakuje się rozmówcę wulgaryzmami.

Jak wyhodujesz sobie jaja, Panie elokwentny erudyto, to wtedy do mnie zagaduj.

 

Ps. Nie zapomnij mnie podkablować u moderacji, że używam wulgaryzmów i śmiem z Ciebie szydzić. ;) 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie temat ciekawy i myślałem, że bracia jakoś z humorem podejdą do tego a tu widzę, że trochę syf i pojazd na autora :) Hmm... Co prawda myślę, że nie byłoby żadnej różnicy dla przeciętnych mężczyzn w takim świecie i po prostu laski bzykałyby się ze sobą dildosami i tyle.

 

No ale rozumiem, że wizja dotyczy tego, że nagle z racji, że chłop jest towarem deficytowym to nawet taki gość 5/10 ma sobie pełno kobiet :P Najpierw dałbym lanie tym wszystkim za to, że miały mnie w dupie :P Nie jakoś mocno, dłonią albo paskiem, tak żeby dupcie były czerwone, z jeden czy dwa dni by popiszczały przy siadaniu. Zemsta incela, o!

 

Potem zacząłbym przydzielać im różne role. Na pewno miałbym ze dwie od gotowania, jedna liczyłaby makrosy i robiła zakupy a druga ogarniałaby pichcenie. Piwa nie piję, więc nie potrzebowałbym barmanki... Ale, że lubię sport to miałbym na pewno z jedną czy dwie masażystki. Zatem ta od piwa mogłaby przynosić olejki do masażu i robić mi ten masaż lomi-lomi, czyli ciałem. Ta konkretna dziewczyna miałaby ładne ciało. Na pewno miałbym ze 3-4 businesswomen, które robiłyby na wszystko. Oczywiście rozumiem, że z racji iż to mężczyzna w tym świecie jest towarem deficytowym i chcianym i takim, że trzeba się o niego troszczyć to śluby są tak zrobione, że przy rozwodzie traci kobieta, dlatego też wszystkie 20 kobiet to byłyby moje żony (a przynajmniej te businesswomen bo $$$).

 

Na pewno spełniłbym fantazję, chciałbym żeby dwie kobiety jednocześnie zrobiły mi lodzika, zawsze marzyłem o takim czymś (musiałyby przy tym okazywać pasję żeby połechtać moje ego, o).

 

Jedna babeczka mogłaby być od gier komputerowych bo lubię czasem pograć. Na stówę potrzebowałbym ze dwie takie do sportu, dla jakiejś rywalizacji.

 

Do seksu to z 5 bo nie naruchałem się w życiu to bym nadrobił.

 

Pozwalałbym dziewczynom bawić się między sobą.

 

Czasami bym się obrażał za nic i oczekiwał przeprosin, tak jak dzisiejsze baby, a niech poczują jak to jest.

 

No, żyłoby się :)

Edytowane przez self-aware
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fakir napisał:

Czy nie czujecie Panowie, że tak naprawdę spełnienie dałby każdemu z nas harem?

Jest taka możliwość, Freud opierał większość, o ile nie wszystkie motywacje człowieka o libido. Zapewne gdyby tak wyglądało życie mężczyzny, to nie byłoby Ted'a Bundy'ego, Jeffrey'a Dahmer'a, czy Trynkiewicza. Nie byłoby wielu samobójstw zrozpaczonych samotnych mężczyzn. A być może i kobiety odnalazłyby jakieś swoje ewolucyjne powołanie w takim układzie sił?

 

Edytowane przez goryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.