Skocz do zawartości

Zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,mam 18 lat i przychodze tutaj po mała poradę, jestem z dziewczyną w związku prawie rok, wiadomo na początku było nam fajnie ale ostatnio cos sie zmieniło. Podejrzałem u niej w telefonie ze pisze z jakimś kolega, okej kolega nie zabronię jej przecież mieć znajomych, ale jak zobaczyłem te wiadomości nie wiedziałem co myśleć, były one w stylu,, Hej mała, pokaz mi się'' i różne słodkie wiadomości których nawet nie chce pisac. Odrazu zapytałem sie co to jest a ona do mnie ze tez mam koleżanki z którymi pisze( ani ja ani nikt do mnie nie pisze w takim stylu) i zaczęła sie kłótnia ze jestem zazdrosny, ze niszczę nasz związek, ze ma dość czegoś takiego itp. Nie wiem co zrobić, chciałem napisać do tego palanta (niby ma dziewczynę ale szczerze wątpię w to) ale to tylko pogorszy sprawę dlatego chciałem sie poradzić tutaj. Nie chcę końca tego związku bo kocham swoją dziewczyne, tylko jestem zazdrosny. Byłbym wdzięczny za rady co zrobić w tej sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @Koksownik20100,

 

nie jesteś w centrum zinteresowania swojej damy, ale znajdujesz się gdzieś tak na orbicie Neptuna (iluzje/złudzenia). Radziłbym się zastanowić nad przyszłością związku (jakby było się nad czym zastanawiać) i ewentualnie zakończyć relację po męsku, albo poczekać na jego samoistny lecz mniej elegancki koniec.

45 minut temu, Koksownik20100 napisał:

jestem zazdrosny, ze niszczę nasz związek, ze ma dość czegoś takiego

Twoja księżniczka nie szanuję Cię za grosz (być może nigdy go nie miała). Miej przynajmniej Ty szacunek do siebie i bądź asertywny - jeżeli ma dość czegoś takiego, to to ostatnie życzenie owej damy mógłbyś jeszcze spełnić ;)

Edytowane przez Cycles
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Koksownik20100 napisał:

były one w stylu,, Hej mała, pokaz mi się'' i różne słodkie wiadomości których nawet nie chce pisac. Odrazu zapytałem sie co to jest a ona do mnie ze tez mam koleżanki z którymi pisze( ani ja ani nikt do mnie nie pisze w takim stylu)

Echhh. Tak typowe jak 1001 historii z życia i na tym forum. 

 

58 minut temu, Koksownik20100 napisał:

i zaczęła sie kłótnia ze jestem zazdrosny, ze niszczę nasz związek, ze ma dość czegoś takiego itp

Typowe odwracanie kota ogonem. Laska pisze z jakimś typem a problemem jesteś ty, bo jesteś zazdrosny. Masz problem chłopie, bo z twojej wypowiedzi wynika, że ona cię nie szanuje. 

 

58 minut temu, Koksownik20100 napisał:

Nie wiem co zrobić, chciałem napisać do tego palanta (niby ma dziewczynę ale szczerze wątpię w to) ale to tylko pogorszy sprawę dlatego chciałem sie poradzić tutaj.

Czemu nazywasz go palantem? Jakby ona nie miała ochoty z nim pisać, to by nie pisał. A jak ona ma ochotę, to może to robić z nim lub z jakimkolwiek innym gościem. Musisz zrozumieć, że problemem nie jest on, tylko ona!

 

58 minut temu, Koksownik20100 napisał:

Nie chcę końca tego związku bo kocham swoją dziewczyne, tylko jestem zazdrosny. Byłbym wdzięczny za rady co zrobić w tej sprawie 

Masz do wyboru dwie opcje- zachować godność i męskość, albo dać się zeszmacić i poniżyć. Zacytuję słowa, które napisał tu kiedyś brat @absolutarianin i będę je cytował przy każdej tego typu historii: "Kto dla kobiety traci godność, ten traci i godność i kobietę". Wybór należy do ciebie.

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koksownik20100 napisał:

Nie chcę końca tego związku bo kocham swoją dziewczyne, tylko jestem zazdrosny

Ale ona cie nie kocha, właśnie podświadomie zdradza cie flirtując z innym gościem.

 

Godzinę temu, Koksownik20100 napisał:

zaczęła sie kłótnia ze jestem zazdrosny, ze niszczę nasz związek, ze ma dość czegoś takiego

Manipulacja, to ona właśnie niszczy wasz związek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna już w tak młodym wieku, może kandydować do miana mistrzyni manipulacji. Odwraca uwagę od swojego zachowania i swoim win, które doprowadziły do upadku waszego związku. Przez to, że jesteś zazdrosny straciłeś w jej oczach i prawdopodobnie ogarnia sobie nową gałąź. W tym wieku nie jest też wykluczone, że karmi się atencją kilku adoratorów,  

Edytowane przez balin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.