Skocz do zawartości

Tylko 1 na 200 Polek nadaje się na żonę - taśmy absolutarianina


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych przeczytaniem badań, których nie zrobił (i nie zrobi) żaden uniwersytet nad Wisłą, zapraszam do lektury - moich osobistych badań nad tym śmierdzącym tematem, których nikt nie przekłamie i nie sfałszuje, przynajmniej mi, bo ja te dane zebrałem na własnej skórze i doskonale wiem, jak wyglądają. Tak, tak.. Ja, stary degenerat, niekoniecznie tego pragnąc, przyszło mi samemu zszargać sobie opinię nabijając dwucyfrowy licznik, przejść przez parę lat rozpustnego życia, po tym, gdy moja pierwsza żona przeskoczyła na lepszą gałąź, z którego nie do końca jestem dumny, ale tyle mi wystarczyło, by połapać się w temacie. Tylko że ja nikogo nie oszukiwałem, że coś z tego będzie, nie ślubowałem i nie łamałem potem ślubów. Nikogo też nie zostawiłem. Teraz Wy możecie połapać się w tych danych sami bez nabijania tego licznika i ryzykowania spierdoleniem sobie życia w wypadku, gdy coś pójdzie nie tak.

 

Ponieważ rozpoczęła się tu na mnie straszna nagonka, różnych lamusów, którym się od zapierdolu w obszarze nad Wisłą chyba zmysły pomieszały i innych wściekłych psów, którym bardzo zepsułem krajobraz swoim dosadnym językiem, czy figurą oratorską, albo ich postrzeganie świata, nie wiem, czemu zaczęli tak strasznie ujadać i to na forum o tematyce męskiej, gdzie powinna dominować męska solidarność i wyrozumiałość, taki wypływ piany na ustach! I oni mi bezczelnie zarzucają, że ja nie mam żadnych danych, merytorycznych argumentów, że prowadzę tu jakąś religijna krucjatę!

 

Wnioskuję stąd, że także i tu podobnie jak w polskiej przestrzeni publicznej jest mnóstwo anonimowych hien żywiących się nieszczęściem innych, hejterów, którzy karmią się energią wydymanych przez kobiety mężczyzn, czy ogólnie energią ludzi, którym gorzej w życiu poszło, którzy nie do końca ze swojej winy ponieśli klęskę, a sami tamci, jeszcze płyną po powierzchni tego gówna, jeszcze trzymają się zanim zaliczą spotkanie z górą lodową i karmią się zwyczajnie tymi tragediami, żeby podbudować sobie własne ego. Tak, tak, jestem przegrywem, wiem - i tu macie problem, bo mogę mówić. Największym zagrożeniem są zawsze ludzie, którym jest wszystko jedno, dlatego system bardzo dba, by każdy miał coś do stracenia, choćby reputację.  A zatem teraz te dane wypłyną, nie dla nich, bo im pewnie jeszcze długie lata nic nie pomoże, póki sami sobie zębów boleśnie nie wybiją, ale pomoże to młodym padawanom, którzy z pokorą analizują sytuację i analizują różne punkty widzenia i szukają prawdy o otaczającej ich rzeczywistości, niekoniecznie zbieżne z ich wyobrażeniem o świecie.

 

Dlatego w związku z tym, że występuję tu jawnie, zamierzam bronić ludzi, którzy bronią mojego dobrego imienia i mają teraz problem, bo za chwilę wspomniana wyżej horda wrzuci ich do worka 'szurstwo, foliarstwo, nieudacznictwo, przegrywy' itp. 

 

Otóż swoje kontrowersyjne nawet jak na to forum tezy nie zawsze jestem w stanie udowodnić, szczególnie dotyczące spraw subtelnych, duchowych typu filmy o zasilaniu seksualnym na energetycznym planie, ale kwestie statystyk oraz przewidywania smutnej przyszłości w relacjach międzyludzkich w obszarze nad Wisłą i upadku wzorców - z tym akurat nie ma żadnego problemu, co też uczynię, wyciągając swoją broń ostateczną, mojego nuka z szuflady, który sobie zabezpieczyłem na okazję, kiedy będzie mi już wszystko jedno - i właśnie oto ta chwila nadeszła.

 

Dane te zebrałem już dobre pięć lat temu, przez co należy pamiętać, że proces tej destrukcji niestety z pewnością przy tinderku i innych ściekowych apkach jeszcze się pogłębił, a prawdopodobieństwa pospadły znacznie na dzień dzisiejszy!

 

Historię i tło zbierania także tych danych, macie omówioną tutaj:

 

 

Najdalej dwa dni temu, kolega z trójmiejskiej korporacji, który podczytuje to forum przekazał mi ciekawą informację, że nasza pani account manager, super laska, która mi się podobała puściła się miesiąc po swoim ślubie na jakiejś delegacji. Wyobrażacie sobie? Nie po 3 nie po 5 latach, tylko po miesiącu od ślubu młoda polska żona daje dupy na lepszej gałęzi. Gdybym nie wyjechał do Niemiec i zarywał do niej dalej, to mogłem być ja z tym porożem i tak wyglądałoby moje drugie małżeństwo. Opatrzność uchowała, dzięki temu zamiast takiej ordynarnej historii miałem przynajmniej historię trochę dłuższą, dużo bardziej romantyczną i bez poroża. To też jest coś warte, bo lepiej wiedzieć, jak jest, jakie są realia, to i Wy sobie oszczędzicie takich żenujących przygód. 

 

Sami jednak, zaznaczam, musicie zdekorelować sobie z tych danych moją osobę i kilka didaskaliów skrojonych na moją własną miarę w środowisku, w którym te dane zbierałem. Inaczej tego było zebrać nie sposób.

 

Sorki, za tą stronę kodową, ze starego linuksa, może jakiemuś adminowi zechce się przekonwertować jakimś konwerterem, z góry dzięki.

---------------

Punktem wyjœcia do niniejszego opracowania jest b³¹kaj¹ca mi siê od d³u¿szego czasu po g³owie myœl, ¿e dzewczyny w tym wieku, b³¹kaj¹ce siê po sieci i nie tylko, deklaruj¹ce chêæ posiadania prawdziwego mê¿czyzny, s¹ gnuœne, niedba³e, niesta³e i nie potrafi¹ce jasno uzmys³owiæ sobie, oraz komunikowaæ swoich potrzeb. A je¿eli nie potrafi¹ ich nazwaæ, to z definicji nie bêd¹ w stanie osi¹gn¹æ ich drog¹ wyrazu i poszukiwania. W dalszej czêœci postaram siê wykazaæ, ¿e tak w³aœnie jest.

Oszczêdzê Wam tu setek szokuj¹cych historii przeplatanych brutalnymi danymi statystycznymi, które w³os podnosz¹ na wy³ysia³ych ju¿ zupe³nie czaszkach najtê¿szych akademickich g³ów, które zebra³em w rozmowach ju¿ nawet nie na setkach, a tysi¹cach przypadków, ktore jak wspomnia³em, odwiedzi³y nas osobiœcie, lub wygrzeba³em w internetach. Na bazê tê sk³adaj¹ siê opowieœci, autentyczne relacje, og³oszenia towarzyskie, internetowe pogaduchy, wyznania, og³oszenia erotyczne, przygodne relacje seksualne, a czasem wrêcz zupe³na rozpusta w imiê œwiêtej geometrii.

Chroni¹c prywatnoœæ tych osób, które powierzy³y mi swoj¹ intymnoœæ, ograniczê siê do statystyk i zarysu materia³u badawczego na podstawie, którego wysnujê dalsze wnioski.
W trakcie badañ nawi¹za³em krótszy b¹dŸ d³u¿szy, ale osobisty kontakt z oko³o 200 m³odymi kobietami w wieku 18-32 lata, z których po³owa by³a kontaktem czysto wirtualnym.
Materia³ ten podzielimy na cztery czêœci, wzorem macierzy 2x2 gdzie wiersz pierwszy odpowiada kontaktowi wirtualnemu, natomiast wiersz drugi rzeczywistemu, kolumna pierwsza kontaktowi zainicjowanemu przeze mnie, zaœ kolumna druga kontaktowi zainicjowanemu przez zainteresowan¹ mn¹ kobietê.

Mamy wiêc odpowiednio w klatce A11 kobiety w liczbie oko³o 120, które zamieszczaj¹c  w internecie anons, otrzyma³y ode mnie rzeczow¹ i zdradzaj¹c¹ wstêpn¹ atrakcyjnoœæ odpowiedŸ.
Treœæ anonsu bez wg³êbiania siê w ich zró¿nicowanie zdradza³a nastêpuj¹ce fakty:
- samotnoœæ (Ÿle mi bez mê¿czyzny, choæ mogê siê bez niego obejœæ/nie potrafiê przestaæ myœleæ o moim poprzednim)
- brak to¿samoœci (nie wiem, po co ¿yjê, upatrujê cel w poznaniu mê¿czyzny mojego ¿ycia, za³o¿eniu rodziny, byciu kochan¹)
- nudê (idzie wiosna, chcia³abym wreszcie poczuæ ekscytacjê, prze¿yæ coœ ciekawego, zyskaæ inspiracjê)
- ochotê na seks (brakuje mi mê¿czyzny, ekscytacji, mi³oœci)

 

W klatce A21 kobiety w liczbie oko³o 30, które zareagowa³y z ciekawoœci¹ na dany przeze mnie anons.

W klatce A12 kobiety w liczbie oko³o 30, którym okaza³em zainteresowanie w œwiecie rzeczywistym, zagadn¹³em, nawi¹za³em kontakt, wykaza³em zainteresowanie ich osobami, poprowadzi³em rozmowê na g³êbsze tematy i da³em poczuæ, ¿e s¹ dla mnie atrakcyjne, proponuj¹c coœ, czego osoby nieznajome nie proponuj¹ (wyjazd, spotkanie, udzia³ w moim ¿yciu w jakimœ zakresie)

Wreszcie A22 to kobiety w liczbie oko³o 20, które spotka³y mnie w œwiecie rzeczywistym i wyrazi³y zainteresowanie mn¹, a ja je odwzajemni³em.

Tabela przedstawiaj¹ca prawid³owe rozwiniêcie relacji w przypadku reprezentantek kolejnych klatek macierzy w zakresie jak nastêpuje:
                  A11   A12   A21   A22
liczbowo wszystkie              | 120 |  30 | 30  | 20  |
-----------------------------------------------------------
podtrzymanie kontaktu           | 40  |  15 | 12  | 17  |
-----------------------------------------------------------
rzeczowa i merytoryczna koresp. | 10  |  8  |  2  | 10  |
-----------------------------------------------------------
nawiazanie kontaktu interpers.  |  4  |  4  |  -  |  -  |
-----------------------------------------------------------
nawi¹zanie relacji kole¿eñskiej |  3  |  1  |  2  |  5  |
-----------------------------------------------------------
nawi¹zanie relacji seksualnej   |  2  |  3  |  0  |  3  |
-----------------------------------------------------------
zakoñczenie relacji seksualnej  |     |     |     |     |
z podtrzymaniem kole¿eñskiej    |  1  |  0  |  -  |  1  |
-----------------------------------------------------------
deklaracja chêci pracy nad soba |  2  |  0  |  0  |  0  |
-----------------------------------------------------------
osi¹gniecie wymiernych efektów  |  0  |  1  |  -  |  1  |
-----------------------------------------------------------
komunikowanie swoich potrzeb    |  5  |  2  |  1  |  2  |
-----------------------------------------------------------
brak poczucia winy i wstydu     |  1  |  3  |  3  |  2  |
-----------------------------------------------------------
komunikowanie potrzeb seks.     |  1  |  3  |  3  |  2  |
-----------------------------------------------------------
konsekwencja w postepowaniu     |  0  |  1  |  0  |  2  |
-----------------------------------------------------------
odwazne i szybkie podejmowanie  |     |     |     |     |
decyzji                        |  0  |  1  |  0  |  1  |
-----------------------------------------------------------
zorientowanie na potrzeby       |     |     |     |     |
drugiej osoby                   |  2  |  1  |  0  |  1  |
-----------------------------------------------------------
chêæ doskonalenia w seksie      |  1  |  0  |  -  |  1  |
-----------------------------------------------------------
rzeczywiste umiêjêtnoœci seks.  |  0  |  1  |  -  |  1  |

 

Przyjrzyjmy siê pobie¿nym wnioskom z tego szokuj¹cego zestawienia. Na pocz¹tek prawdopodobieñstwa bezwglêdne:

- Tylko oko³o 40% Pañ potrafi podtrzymaæ coœ wiecej ni¿ bazarowe zaciekawnie typem mêskim, reszta przerzuca swoj¹ uwagê jak pilotem po kana³ach TV !!!
- Tylko 10% pañ potrafi prowadziæ jakkolwiek pojêt¹ merytoryczn¹ korespondencjê, reszta to be³kot i pó³s³owka, ewentualnie porykiwania na rykowisku
- Tylko 5% kobiet wie, czego chce
- Tylko z 9% da siê zrobiæ dziwkê w ³ó¿ku i mniej wiêcej ta sama iloœæ powie Ci, jak to nale¿y z ni¹ zrobiæ
- Ale TYLKO 1% pañ potrafi zaj¹æ siê w ³ó¿ku mê¿czyzn¹

Teraz prawdopodobieñstwa warunkowe:

- 3/4 nawi¹zanych bli¿szych kontaktów z kobiet¹ koñczy siê w ³ó¿ku.
- Tylko 1/4 pañ, które chodz¹ chêtnie do ³ó¿ka cokolwiek w nim wiêcej potrafi
- Inna 1/4 spoœród amatorek seksu nie oleje ciê zupe³nie po zerwaniu relacji intymnej, czyli mo¿esz liczyæ na coœ wiêcej, niezale¿nie, czy siê z ni¹ przeœpisz, czy nie
- Po³owa z pañ, które komunikuj¹ swoje potrzeby przypomni sobie, ¿e warto zapytaæ te¿ o Twoje


Wnioski nie tak oczywiste, ale jeszcze bardziej szokuj¹ce:

- Kto szuka tylko seksu z kobiet¹, niech nie próbuje zyskiwaæ sympatii kobiet w rzeczywistoœci. Strata czasu. W rzeczywistoœci nale¿y spokojnie poczekaæ na tak¹, która ma na Ciebie ochotê, a jak takich nie ma, to siêgn¹æ do internetu.
- Je¿eli chcesz spotkaæ niegnuœn¹ dziewczynê w internecie, która wykazuje chêci do pracy nad sob¹ - szukaj tylko poœród tych, które staæ by³o na zamieszczenie w³asnego og³oszenia w internecie. Je¿eli sam dasz og³oszenie - odpisz¹ wprawdzie te gnuœne, ale bardziej skore do bzykania 
- Ale spokojnie, ¿adna z tych deklaruj¹cych nie osi¹gnie i tak wymiernych efektów. Efekty osi¹gnie co najwy¿ej taka, która tego nie zadeklarowa³a, tylko po prostu nad sob¹ pracuje. Szansê na spotkanie takiej masz oko³o jednego procenta, iloœæ ta mo¿e wzrosn¹æ, ale to co najwy¿ej w przypadku pañ, które i tak Ciê olej¹
- Panie zmotywowane do zmian w swoim ¿yciu rekrutuj¹ siê praktycznie wy³¹cznie z tych poblokowanych seksualnie. Ju¿ wiesz, od jakich zmian bêdziesz musia³ zacz¹æ, ale czeka Ciê droga przez mêkê, a efekty bêd¹ znikome lub ¿adne
- Panie osi¹gaj¹ce rzeczywiste efekty, konsekwentne w dzia³aniu, odwa¿ne w ¿yciu to TE SAME panie, z którymi mo¿na poszaleæ w ³ó¿ku

Reasumuj¹c, szanse na znalezienie kobiety, która nie bêdzie poblokowana, za to bêdzie konsekwentnie poruszaæ siê w ¿yciu, która bêdzie pracowaæ nad sob¹, osi¹gaæ wymierne efekty, z któr¹ bêdzie Ci dobrze w ³ó¿ku, oraz przede wszystkim która uwzglêdni te¿ Twoje potrzeby, masz jak 1/200.
---------------------------------------------------------

Także Panowie, szczególnie młodzi, którzy jeszcze nie wiecie, a macie tylko mgliste przeczucia, że Wasze szanse na tym rynku matrymonialnym, nad Wisłą, są przerażająco niskie, a prawdopodobieństwo spierdolenia sobie życia niepokojąco wysokie - teraz macie już pewność.

 

Choćby Wam tu ekipa forumowych mądrali mówiła, że problem jest w Was, że jesteście za ciency, macie za mało kawalerek na wynajem itp. NIEKONIECZNIE ten problem jest w Was samych. On może być i wtedy należy go bez wątpienia przepracować. Ale ISTNIEJE też problem systemowy charakterystyczny dla zniszczonego obszaru nad Wisłą i on Was z całą pewnością dotknie, więc miejcie się na baczności i zdekorelujcie go w swoim życiu!  

 

Po prostu ratujcie swoje młode życia. Batalii, której nie można wygrać, lub klęska jest prawie pewna się NIE PODEJMUJE! Lepiej poświęcić parę lat ze swojego życia, kilkadziesiąt tysięcy na nowy start i wynieść się w lepsze miejsce na tym świecie. Dziękuję za uwagę.

   

  • Like 13
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin Lepiej popraw ten tekst, bo aż dla mnie oczy stanęli dęba jak go zobaczyłem, a mistrzem kunsztu ortograficznego na dzień dzisiejszy nie jestem!

 

200 kobiet to nie jest miarodajna liczba żeby wyciągać takie tezy jakie wyciągnąłeś Ty drogi
@absolutarianin

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin weź to chłopie przekonwertuj, konwerterów online w pipę.

 

O merytoryce się nie wypowiem, bo nawet mi się nie chce zagłębiać. 

 

Ale mam jedno pytanie. 

 

Czemu sie kurwa z gościa nabijacie? Ma swój styl, swoją ścieżkę, swoje przeżył. Może i jest trochę szurniety. Większość z was ani obok cipy w życiu nie stała ani obok prawdziwych pieniędzy. Większość ujadaczy to pewnie takie typowe polskie dorobkiewicze, co to tylko patrzą okazji, żeby drugiemu dojebać. 

 

I to ma być "męskie" forum? Żart. 

Edytowane przez maroon
  • Like 12
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, RENGERS said:

dla mnie oczy stanęli dęba jak go zobaczyłem, a mistrzem kunsztu ortograficznego na dzień dzisiejszy nie jestem!

No właśnie dlatego Ci stanęły, bo nie jesteś mistrzem 'oczy jak już to stanęły, ortograficznie rzecz ujmując, gdyby mogły stanąć, stanąć to mogą włosy dęba, albo wiesz co ;)  

 

Co do miarodajności próby, kolego, jak widzisz spokojnie przekroczyła założenia centralnego twierdzenia granicznego, ale dorzuć i swoje dane, na pewno będą na liczniejszej próbie, a ciekawym bardzo, bez szydery! Wśród magistrantek ze stosunków międzynarodowych raczej takich danych nie ujrzymy, a szkoda! 

 

Kolego @Throgg proszę bardzo, byście nie musieli wertować za bardzo forum, jest pod ręką:

 

dyplomPL.jpg

 

a tu praca magisterska, gdyby ktoś utrzymywał, że sfałszowany, można się zapoznać:

 

http://wszystko.aplus.pl/reszta/boo/magazynier.pdf

 

Jeżeli popełniłem jakieś błędy w wyliczeniach - proszę wykazać, wyliczeń było sporo, każdy może popełnić omyłkę.

 

Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Ja nie pierdziałem w stołek na socjologii i nie łykałem kursów z gender, jestem absolwentem starej szkoły, proszę również zwrócić uwagę na nazwę fakultetu, wykorzystuję nabyte umiejętności do swoich praktycznych celów. Także tego... słucham. Co się nie zgadza, poanalizujmy sobie.

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, RENGERS said:

Ja stałem koło kobiety i koło BMW M8 ostatnio.

 

Liczy się ?

A brandzlujesz się w kiblu z tego powodu? Bo jak nie, to się nie liczy. 

 

PS. M8 to nie są prawdziwe pieniądze. To wyższa klasa średnia na zachodzie. A teraz odmaszeruj się brandzlować. 

Edytowane przez maroon
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Personal Best said:

Wojtek , jesteś młodym chłopakiem, który ma jakieś doświadczenie z kobietami czy duże czy małe nie wiem ale  weź wyluzuj i nie pisz z pogardą o wszystkich którzy się z Tobą nie zgadzają, że są "lamusami". Daruj sobie też to plucie na Polskę.

Kolego, nikt kto sobie na tą pogardę nie zasłużył, nie zalicza się do tych lamusów. I niech każdy sobie sam w duszy oceni. Dlatego żadne nazwiska nie padły. Można się nie zgadzać, ale wtedy należy dokładnie zbadać sprawę i podeprzeć się czymś, a nie wrzeszczeć: sekta, szur, foliarz, przegryw!

 

Nie pluję też na Polskę, by to było jasne i nie wkładaj takiej retoryki w usta moje. Ja tylko utrzymuję, że Polska jest podbitym ideologicznie krajem, którego mieszkańcy za swoją bezczynność i warcholstwo zapłacą straszną cenę, nie tylko w pieniądzach mierzoną, ale w tragedii relacji międzyludzkich, przy których moje to będzie przedszkole. 

 

Cel, który sobie obrałem, to stawić temu odpór, skoro nie ma komu tego oporu postawić i jeżeli nie będzie możliwe odzyskanie tamtego obszaru spod tego zaboru, który uniemożliwia młodym ludziom o dobrych intencjach osięgnięcie tam względnego spokoju materialnego i założenia niepatologicznych rodzin, to chociaż z takimi jak ja dysydentami stworzymy sobie taką enklawę poza. I to też niniejszym czynię, jasno i w otwartej walce.    

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, absolutarianin napisał:

Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Ja nie pierdziałem w stołek na socjologii i nie łykałem kursów z gender, jestem absolwentem starej szkoły, proszę również zwrócić uwagę na nazwę fakultetu, wykorzystuję nabyte umiejętności do swoich praktycznych celów. Także tego... słucham. Co się nie zgadza, poanalizujmy sobie.

 

Tym brandzlowaniem się n-ty ścisłym kierunkiem budzisz jedynie śmieszność i wśród normalnych scisłowcow i humanistów jak ja. Co to mówi o człowieku? I co on Ci dał? :) Odpowiedz sobie sam, szczerze. Mi nie musisz.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Po prostu ratujcie swoje młode życia. Batalii, której nie można wygrać, lub klęska jest prawie pewna się NIE PODEJMUJE! Lepiej poświęcić parę lat ze swojego życia, kilkadziesiąt tysięcy na nowy start i wynieść się w lepsze miejsce na tym świecie. Dziękuję za uwagę.

Ja jestem za stary i lubię ten kraj choć już nie za bardzo państwo (rozróżniam dwa pojęcia kraj czyli ludzie, geografia, historia i państwo czyli biurokracja łącznie z oligarchią itd. w dodatku każda kolejna ekipa rządząca państwem uparcie buduje polskikomunizm no cóż taki naród nie uczący się na błędach.) Ja osobiście każdemu młodemu jeżeli prowadzę jakieś takie rozmowy życiowe zalecam ewakuację z biedolandu. Jak będzie mało ludzi to w końcu okupacyjna biurokracja z politykierami będzie musiała zrobić jakieś drastyczne niepopularne kroki czytaj popuścić trochę niewolnikom z których żyją bo nawet Ukraińcy już nie pomogą.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, absolutarianin napisał:

No właśnie dlatego Ci stanęły, bo nie jesteś mistrzem 'oczy jak już to stanęły, ortograficznie rzecz ujmując, gdyby mogły stanąć, stanąć to mogą włosy dęba, albo wiesz co ;)  

 

Co do miarodajności próby, kolego, jak widzisz spokojnie przekroczyła założenia centralnego twierdzenia granicznego, ale dorzuć i swoje dane, na pewno będą na liczniejszej próbie, a ciekawym bardzo, bez szydery! Wśród magistrantek ze stosunków międzynarodowych raczej takich danych nie ujrzymy, a szkoda! 

 

Kolego @Throgg proszę bardzo, byście nie musieli wertować za bardzo forum, jest pod ręką:

 

dyplomPL.jpg

 

a tu praca magisterska, gdyby ktoś utrzymywał, że sfałszowany, można się zapoznać:

 

http://wszystko.aplus.pl/reszta/boo/magazynier.pdf

 

Jeżeli popełniłem jakieś błędy w wyliczeniach - proszę wykazać, wyliczeń było sporo, każdy może popełnić omyłkę.

 

Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Ja nie pierdziałem w stołek na socjologii i nie łykałem kursów z gender, jestem absolwentem starej szkoły, proszę również zwrócić uwagę na nazwę fakultetu, wykorzystuję nabyte umiejętności do swoich praktycznych celów. Także tego... słucham. Co się nie zgadza, poanalizujmy sobie.

 

Nie wiem po co się podniecać ze się ma studia teraz to każdy ma i jebie za najnizsza dobrze ze duda najnizsza podniesie do 4 brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze linijki były trudne do przeczytania, jednak później, poszło z górki. Polskie znaki były zastąpiąne innymi znakami, więc wystarczyło się przestawić. 

 

Jak dla mnie, brak użycia konwertera to celowy, kolejny test badawczy. 

 

Zacznie się ujadanie, jednak ciekaw jestem ilu z tych ujadaczy jest w szczęśliwym kilkuletnim związku, z potomstwem. Nie będę sugerował odpowiedzi. Chociaż pewnie zaraz zaczną krzyczeć, że im to do szczęścia niepotrzebne, a energię seksualną mogą spuścić w kiblu lub u divy (cóż za piękne określenie, nazwijmy wprost - kurwy lub dziwki) 

 

Będąc takimi krzykaczami, bez refleksji, niczym nie różnicie się od tych kobiet, z których pewnie się śmiejecie, nie dostrzegając, że robicie to samo. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, amber99 napisał:

i jebie za najnizsza dobrze ze duda najnizsza podniesie do 4 brutto

:) no nie mówiłem nic się nie uczą

1 minutę temu, Moriente napisał:

Jak dla mnie, brak użycia konwertera to celowy, kolejny test badawczy. 

Nie wiem w czym jest sam nie dałem rady skonwertować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Strassenbahn said:

Zdaje się, że nie wszystkim się podoba, że kolega absolutarianin pisze po prostu prawdę. W dodatku ma bardzo ciekawe wnioski i dość oryginalnie je wyraża. Też nie zgadzam się ze wszystkim ale zawsze chętnie zapoznam się z innym punktem widzenia. 

Tu problemem jest, jak już raz zauważyłem, postrzeganie wszystkiego przez pryzmat hajsu.

 

Jest widzę grupka, ktora ma tam kilkaset tysięcy czy może parę baniek na kontach i wydaje im się, że mają monopol na jedynie słuszne prawdy o życiu, a tak naprawdę gówno mają i gówno widzieli. 

 

Znam sporo takich ludzi realnie i zawsze gdzieś z nich skurwysyn wychodzi, o stosunku do ludzi mniej zamożnych nie wspomnę. 

 

Gdyby @absolutarianin miał te parę baniek, a jeszcze lepiej jakby wiedzieli, że ma więcej od nich, to by mu w dupę na wyścigi bez wazeliny wchodzili. 

Edytowane przez maroon
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Tu problemem jest, jak już raz zauważyłem, postrzeganie wszystkiego przez pryzmat hajsu.

 

Jest widzę grupka, ktora ma tam kilkaset tysięcy czy może parę baniek na kontach i wydaje im się, że mają monopol na jedynie słuszne prawdy o życiu, a tak naprawdę gówno mają i gówno widzieli. 

 

Znam sporo takich ludzi realnie i zawsze gdzieś z nich skurwysyn wychodzi, o stosunku do ludzi mniej zamożnych nie wspomnę. 

To fakt. Widzę pewną korelację pomiędzy ilością pieniędzy u niektórych użytkowników (przynajmniej sami tak twierdzą, że je mają) a pogardą dla innych czy też przekonaniem o własnej nieomylności. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że umiejętność zarabiania pieniędzy często ma się nijak do "mądrości życiowej". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, absolutarianin napisał:

Jestem otwarty na konstruktywną krytykę.

To wklej to w przyzwoitym formacie, bo obecny raczej świadczy o lekceważeniu czytelników, a nie otwartości na uwagi tychże. 

 

P.S. Wyciągasz procenty z próby o liczebności 200? Kończyłeś studia, jakiekolwiek, już nie to że ścisłe? Niepodobieństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tytuschrypus said:

.

P.S. Wyciągasz procenty z próby o liczebności 200? Kończyłeś studia, jakiekolwiek, już nie to że ścisłe? Niepodobieństwo. 

Jest pewna znana uczelnia w mieście Lublin, co wyciąga % z próby n=11 i publikuje to jako badanie naukowe. 

 

Jak chcesz się przypierdalać, to rób to ad meritum, a nie ad personam, bo znowu manipulujesz. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.