Skocz do zawartości

Obciąganko w czasie team meetingu


asensio91

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

 

Pora na kolejną porcję posądzenia mnie o bycie trollem :D 

A więc tak, obecnie w mojej firmie pracujemy w trybie home office. Jak zresztą większość firm w obecnej sytuacji. W związku z tym moja dziewczyna często w ciągu dnia jest u mnie w czasie pracy. Dzisiaj postanowiła w czasie jak miałem team meeting zabawić się moim kutasem (tak, lubi mi robić loda). Jakoś 5 minut po rozpoczęciu przyszła do mnie, klęknęła, rozpięła rozporek i zaczęła mi lizać jaja i penisa. Przyśpieszała jak musiałem coś mówić - celowo. Dodam, że wiedziała o której godzinie mam spotkanie, więc musiała to zaplanować. 

Bardzo się cieszę, że moją obecną dziewczynę stać na takie rzeczy. Pozdrooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Wracam sobie dzisiaj z pracy. Ogólnie kiepski dzień. Zajob w firmie jak cholera. Późna godzina. Wchodzę do domu a tam kotleciki mielone w takim sosie pieczarkowym. Uwielbiam. Moje ulubione. Bardzo się cieszę, że moją kobietę stać na takie rzeczy. Pozdro

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, sytuacja z dzisiaj.

 

Budzę się rano i czuję takie niesamowicie przyjemne uczucie ciepła w okolicach intymnych, o myślę sobie moja kobieta wie co lubię, wie że od dawna marzyłem o takiej pobudce.

 

Tylko ku.wa w pewnym momencie dotarło do mnie, przecież ja nie mam kobiety, przerażony zrywam się, patrze, rozglądam się, pewnie sobie myślicie, że to pies mu lizał jajka, ale odp. jest bardziej banalna, po prostu znowu się zesrałem.

 

Pozdrawiam wszystkich.

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.