Skocz do zawartości

Konfa, czyli takie nie wiadomo co


Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, maroon said:

No zastanów się. Jak ktoś ma w doopie LGBT, rzyga sukienkowymi i pińcet plusami, a jednocześnie zasuwa robić pod Grunwaldem rekonstrukcje, zna pl historię lepiej niż nie jeden narodowiec i wrócił do pl, mimo że mógł spokojnie zostać, to kim un jest? 

 

Ja już pisałem, że uporczywe dzielenie prawo/lewo to wbijanie się z xix wieczną ideologią w problemy xxi wieku.

 

Konfa tutaj niczym od innych się nie różni. 

To jak jesteś niezadowolony, to załóż własną partie, ruszaj na podbój, zmieniaj świat, a nie płaczesz na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Moriente said:

To jak jesteś niezadowolony, to załóż własną partie, ruszaj na podbój, zmieniaj świat, a nie płaczesz na forum :)

Ale ja nie płaczę, po prostu nie widzę dla siebie wyboru. 

 

Zmienianie świata to dla młodych, ja mam ideały już głęboko w poważaniu i jak mam zmieniać to najwyżej klimat na przyjaźniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest o wyborcach "dotychczasowi wyborcy Krzysztofa Bosaka". Partia nie odpowiada za swoich wyborców (faktycznych czy nie). Nie może też kazać swoim wyborco głosować na kogoś.

Tutaj Mentzen o tym by nie głosować na jednego ani drugiego (przed 1. turą).

Mówił o tym też po pierwszej turze ale nie mogę znaleźć gdzie.

Michalkiewicz sugeruje oddanie głosu nieważnego.

Kilka milionów takich głosów byłoby jasnym sygnałem braku poparcia dla socjalistów (narodowych czy międzynarodowych).

Głos na "mniejsze zło" będzie widziany tak samo jak "to prezydent o którym marzyłem".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kraj już się kończy, głównie przez demografię i brak reform podatkowych. A socjal tylko przyśpieszy ten proces. 

 

Mamy fasadę dobrobytu, gdzie jedno podniesienie stóp procentowych doprowadzi do fali samobójstw ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Mosze Red said:

Dodatkowo manipulacje medialne, takiej żenującej i bezczelnie kłamliwej kampanii jeszcze nie było. 

 

Prawda li waćpanie.

 

Dla kandydatów (Duda, Trzaskowski) wyborcy (kandydatów) wolnościowych (czyt. Bosak, Tanajno, Żółtek), to jedyny "niezagospodarowany elektorat" liczący aż 1,4 miliona i jedyny elektorat o który warto walczyć więc walczą. I stosują jedyne metody jakie znają - czyli kłamstwo, manipulację i bezczelną propagandę.

 

Oto tytuł z onetu:

Wyborcy Krzysztofa Bosaka podchodzą do mnie po wiecach

Tymczasem, w treści bynajmniej, żadni wyborcy Bosaka do Rafałka nie przyszli a tytuł to tylko ściema dla czytaczy nagłówków.


Żeby nie było, "konkurencja" robi dokładnie to samo:

Młodzieżowa "bojówka" PiS, za pieniądze ministerialne i Orlenowskie, robi "oddolne" akcje sugerujące, że są wyborcami Bosaka.

 

Jedni i drudzy stosują dokładnie tą samą taktykę i liczą na wynik. Co jest tym wynikiem to za bardzo nie wiadomo, bo który, zdrowy na umyśle wyborca wolnościowy uwierzy w te bezczelne kłamstwa i oddolność tych inicjatyw kiedy są robione za pieniądze mainstreamowe". Konfederacja nie ma dostępu do ministerstw ani obsadzonych przez PiS spółek skarbu państwa. Na taką oddolność jest już nawet słowo: astroturf. (taka gra słów od grassroot, oddolnych społecznych inicjatyw i AstroTurf, producenta sztucznej trawy)

 

 

Więc, moja ocena tego jest taka: parafrazując słowa wybitnego praktyka demokracji, Józefa Wisarionowicza: w miarę postępów kampanii walka wyborcza zaostrza się.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Personal Best napisał:

Konfa powinna zdecydowanie odciąć się i wykopać  narodowców i bigotów. Tylko bez tej egzotycznej mierzwy ich w miarę sensowne postulaty gospodarcze mogą odpowiednio wybrzmieć. 

 

Ta i tym samym znowu odpalić "protokół 4,76" :)

Edytowane przez PanKanapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Personal Best said:

Konfa powinna zdecydowanie odciąć się

O czym ty gadasz? Przecież się odcięła od tego, jakże transparentnego kłamstwa. Już dawno Bosak powiedział, że żaden z pretendentów do tronu nigdy się z nim nie kontaktował, w żadnej sprawie. Oni obaj nie chcą jego poparcia. Wiedzą, że to by musiało kosztować a oni nie są skłonni płacić.

Pozostaje im tylko chamska propaganda i manipulacja, bo prawdziwej polityki oni uprawiać nie potrafią bądź nie chcą. W obu przypadkach się nie nadają na to stanowisko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2020 o 13:49, maroon napisał:

Niezmiernie mnie cieszy *) , że w tym pięknym kraju nie można być po prostu wolnościowcem-patriotą bez ciągłego ubierania w światopoglądowe gówno z lewej lub prawej strony. 

 

*) ironia

Smutna sprawa ale żeby się to zmieniło ludzie musieliby jakimś cudem stać się mądrzejsi. Prawda jest taka że światopogląd grzeje emocje i ludzie głosują, nikt nie chce rozmawiać o podatkach czy fladze biało-czerwonej. Ludzi interesuje aborcja, geje i kler. Dopóki tak będzie to będzie tutaj syf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa wyborców Bosaka z I tury głosowała na Trzaskowskiego. Wysnuć można taką (hipo)tezę: ci wyborcy to po prostu wyborczynie, którym najpierw podobał się śliczny Krzysio, a następnie przerzuciły swoje poparcie na przystojnego Rafała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.