Skocz do zawartości

"Polski Messi" schudł 37 kilogramów, zagrał w sparingu i strzelił dwa gole


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-07-08/polski-messi-schudl-37-kilogramow-zagral-w-sparingu-i-strzelil-dwa-gole/?fbclid=IwAR0E5uaWHXpkTQC1wSA5VPvdU0nCZidy31zun7pmNCnC9tt9qY_9CSxxerI

 

Cytat

Marek Buzanowski, znany jako "Polski Messi", dzięki jednemu nagraniu, które przypadkowo przedostało się do internetu, został gwiazdą sieci.

Popularność wykorzystał jednak w pozytywny sposób. Schudł blisko 40 kilogramów i wrócił do gry w piłkę nożną.

 

Jak widać, feedback spowodowany pojawieniem się w sieci pamiętnego nagrania, gdzie w trakcie żonglowania rolką papieru toaletowego, trafił stopą w stolik i strącił jeszcze niespłacony telewizor, co poskutkowało

solidnym opierdoleniem go przez żonę, która nazwała go m.in. "messim pierdolonym" [a media podchwyciły tę ksywkę] sprawił, że mocno wziął się za siebie w aspekcie zdrowotnym, wizerunkowym i sportowym.

 

Oby tak dalej. 

 

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. ?

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. ?

 

Chyba mój ulubiony tekst - kupiliśmy, zarobiliśmy, zrobiliśmy. Nigdy zj***ałam, itp.

 

Żona "Messiego" musi być nieźle wydygana teraz, żeby nie zmienił jej na młodszy model.? Z tym słynnym nagraniem i dobrym adwokatem, bez problemu mógłby uzyskać rozwód z  orzeczeniem jej winy.

  • Like 9
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kiroviets napisał:

Z tym słynnym nagraniem i dobrym adwokatem, bez problemu mógłby uzyskać rozwód z  orzeczeniem jej winy.

I powinien to zrobić w trybie natychmiastowym - takie jak ona to jest okropność - zaprzeczenie wszystkiego pozytywnego czym jest kobieta. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że gość wziął się nieco za siebie i sporo schudł oraz załapał się na testy do jakiegoś klubu, ale co z tego jak w głowie ten sam syf ofiary syndromu sztokholmskiego:

 

Cytat

wyjaśnił, że reakcja żony wynikała z tego, że chwilę wcześniej rodzina zaczęła spłacać raty kredytu wziętego właśnie na ten sprzęt.

 Może schudnąć jeszcze bardziej, podpisać nawet zawodowy kontrakt, ale nadal będzie popychadłem żonki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski Messi w wywiadzie na yt przestrzega przed internetem, bo 'można dużo krzywdy ludziom wyrządzić'. Mam nadzieję, że nie myśli teraz o żonie, która została napiętnowana w internecie XD

Szanuje zrzutkę wagi i branie się za siebie. Nagle się okazuje, że rodzina nie jej przeszkodą, żeby o siebie zadbać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Dobrze, że gość wziął się nieco za siebie i sporo schudł oraz załapał się na testy do jakiegoś klubu, ale co z tego jak w głowie ten sam syf ofiary syndromu sztokholmskiego

Miałem napisać komentarz, ale ten wyczerpuje temat. Gość ma ile lat, po 40tce? Ma córkę, niby coś polepszył ale w głowie ma dalej syf, którym karmił swoją podświadomość latami. 

Rozwód z orzeczeniem o winie i zabrać dziecko tej kobiecie, inaczej niewiele się zmieni w jego życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand Nie od razu rzym zbudowano. ;) Każda zmiana to proces, także może jeszcze na innych polach się ogarnie bardziej. 

Nikt nie jest stracony, dopóki oddycha.? IMO już teraz ma sporo lepszą "pozycję negocjacyjną", czy i jak to wykorzysta, jego sprawa.

 

1 minutę temu, DOHC napisał:

Gość ma ile lat, po 40tce?

 

Właśnie ma 30 lat, też myślałem, że więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywny przykład. Skoro wziął się za siebie to wszedł w pewien proces myślowy, a żonka już na pewno ostro do pionu ustawiona i już go tak nie wkurwia.

 

Spoko typek, ma jakiś dystans do siebie.

 

Moim zdaniem świetnie wygląda teraz. Młodszą mógłby brać bez problemu. Żonka ma przejebane i bardzo kurwa dobrze ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

na młodszy model

Na cichszy model.

Cytat

Skąd więc aż takie zdenerwowanie żony po tym, jak pan Marek uszkodził telewizor? Okazało się, że rodzina dopiero co zaczęła spłacać raty za ten sprzęt.

- Żona tego dnia tłumaczyła mi, żebym w domu z tą rolką papieru za bardzo nie szalał, bo zna moją wagę, wie, że zwrotność jest słaba i przeczuwała jak to się może skończyć, a telewizor w pokoju praktycznie nowy, bo raptem druga rata została za niego zapłacona. Nie powinna tak zareagować, ale w nerwach tak czasem jest. Przede wszystkim filmik nie powinien trafić do sieci

Ta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DOHC napisał:

Miałem napisać komentarz, ale ten wyczerpuje temat. Gość ma ile lat, po 40tce? Ma córkę, niby coś polepszył ale w głowie ma dalej syf, którym karmił swoją podświadomość latami. 

Rozwód z orzeczeniem o winie i zabrać dziecko tej kobiecie, inaczej niewiele się zmieni w jego życiu.

Strasznie tu wszyscy teoretyzujecie (np. z tym syndromem sztokholmskim) . To fajne, refleksja jest potrzebna ale:
też byłem po 40 stce i przejrzałem na oczy (btw czy na tym forum oprócz @Stefan Batoryudzielają się sami post nastolatkowie przywołujc wiek tego gościa jako coś ekstremalnie granicznego ?).
Problemem tego faceta nie jest nawet ta agresywna żona. Tym problemem zasadniczo jego mindset, który jak widać stopniowo modyfikuje się.
Możliwe, że jak wróciła mu taka pasja to będzie w następnym kroku chciał zrobić coś innego dla siebie np. pójść na studia trenerskie, później wymyśli sobie coś innego.. Suma tych pomysłów w zderzeniu się z drwinami i kpinami jego (pani) stopniowo da mu do myślenia, że coś jest nie-halo, że jednak wolałby zrealizować swoje marzenia. Czujny System pogardliwie  nazywa to "kryzysem wieku średniego" ale ja myślę, że temu gościowi piłeczka jeszcze niejedno w życiu zmieni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Personal Best napisał:

Czujny System pogardliwie  nazywa to "kryzysem wieku średniego" ale ja myślę, że temu gościowi piłeczka jeszcze niejedno w życiu zmieni.

Wiele mu ta pileczka juz pozmieniala na lepsze. Bedzie juz tylko lepiej bo zlapal bakcyla. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Personal Best napisał:

uma tych pomysłów w zderzeniu się z drwinami i kpinami jego (pani) stopniowo da mu do myślenia, że coś jest nie-halo

Lol.

To nie były drwiny i kpiny tylko jawny blitzkrieg.

Poza tym żona jest od drwienia i kpienia? Fajne te, żony biorę kiece i lecę. Nie ma to jak słuchać od najbliższej osoby pocisków.

59 minut temu, Personal Best napisał:

, że jednak wolałby zrealizować swoje marzenia

Może niech zatrudni się ta kobieta jako Couch, z takimi efektami to przebije i legendarnego Grzesiaka cudaka. 

59 minut temu, Personal Best napisał:

 Czujny System pogardliwie  nazywa to "kryzysem wieku średniego"

30 lat to nie wiek średni z tego co wiem.

59 minut temu, Personal Best napisał:

ale ja myślę, że temu gościowi piłeczka jeszcze niejedno w życiu zmieni.

Dokładnie, nie jedno zmieni - niech on teraz ją "pokołczuje" i ubliży w internecie, gdzie cała Polska się z niej będzie śmiała. A nie czekaj, nie można bo zaraz by było, że patriarchat i kobieta jest uciemiężona i wojska nato stałyby pod jego domem, że gwałciciel. 

 

Litości ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.