Skocz do zawartości

Prośba o pytania do książki


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, ponieważ dokańczam książkę, pod jej koniec walnę rozdział: "Pytania i odpowiedzi". Tam w formie pytań i moich odpowiedzi opiszę wszystko to, co pozostało niejasne i nie opisane w książce. Nie chcę wklejać pytań z sieci, żeby nie było prawnych problemów. Byłbym wdzięczny, gdybyście mi takie pytania o kobiety, związki itd tu taj zadali a ja bym je wziął w książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zostało omówione w jakichś badaniach. Są takie kobiety, NAWALT cierpią najczęściej na zespół Aspergera. Poszukaj na youtube było to omówione.

 

A to dlatego jest tak mało kobiet libertarianek, te wyjątki to Aspargery. A jak wiadomo każdy szanujący się libek jest chociaż trochę Aspargerem. Dzięki za pomoc w rozwikłaniu tej odwiecznej zagadki  :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie pytanie:
Jak po 3 latach niby bardzo dobrej przyjaźni zapomnieć o fałszywej kobiecie, dla której się zrezygnowało z wielu innych kontaktów? Zwróćmy proszę uwagę, że delikwent miał co pięć lat poprzez dalekosiężne przeprowadzki reset wszystkich znajomości i ostatnia przeprowadzka miała miejsce przed poznaniem tego szkodnika. Kontakt z nim się urwał po zdemaskowaniu fałszu ok 3 lat temu, ale wciąż się pamięta tamte czasy, mimo że ma się teraz kochaną dziewczynę. Dziękuje za odpowiedź :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to dlatego jest tak mało kobiet libertarianek, te wyjątki to Aspargery. A jak wiadomo każdy szanujący się libek jest chociaż trochę Aspargerem. Dzięki za pomoc w rozwikłaniu tej odwiecznej zagadki

 

Skoro udowodniono że większość NAWALT ma zespół Aspergera, to jednak pozostaje jakaś część, która go nie ma. Moja osobista teoria jest taka że ta mała część to są laski, które do perfekcji opanowały sztukę kamuflażu. Najnormalniej udają w celu uzyskania czegoś. Trzecia grupa to będą te z ekstremalnie zaniżoną samooceną, które całkowicie podporządkują się samcowi będącemu w ich mniemaniu dużo lepszym.

 

Uważamy, że większość kobiet ma zrytego gara, nie moi mili one są normalne, w sensie są normalnymi kobietami. Zdrowymi na umyśle, tak jak je matka natura stworzyła.

 

Natomiast NAWALT, cierpią na problemy psychiczne o różnym podłożu. Czyli tak naprawdę rozemocjonowane, nielogiczne babki ze zrytym beretem, których mamy w koło pełno są zdrowe. Natomiast te, których poszukujemy i pragniemy, nasze ideały są chore lub z problemami.

 

Dochodzimy do paradoksu iż nie podoba nam się normalne, naturalne i zdrowe zachowanie kobiet, a poszukujemy tych z "wadą", chorych, z problemami psychicznymi jako naszego ideału.

 

Jaki z tego wniosek? Bardzo prosty to my faceci mamy zryty beret ponieważ buntujemy się przeciw naturalnym i zdrowym mechanizmom , a pragniemy i poszukujemy relacji z wadliwymi osobnikami płci przeciwnej.

 

Skrótowo, my bracia samcy pragnąc normalności, jesteśmy nienormalni.

 

Sorki za off top Marku, ale nie mogłem się powstrzymać  :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie pytanie:

Jak po 3 latach niby bardzo dobrej przyjaźni zapomnieć o fałszywej kobiecie, dla której się zrezygnowało z wielu innych kontaktów? Zwróćmy proszę uwagę, że delikwent miał co pięć lat poprzez dalekosiężne przeprowadzki reset wszystkich znajomości i ostatnia przeprowadzka miała miejsce przed poznaniem tego szkodnika. Kontakt z nim się urwał po zdemaskowaniu fałszu ok 3 lat temu, ale wciąż się pamięta tamte czasy, mimo że ma się teraz kochaną dziewczynę. Dziękuje za odpowiedź :)

 

Czy mi się wydaje, czy te pytanie nie trzyma się kupy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, ponieważ dokańczam książkę, pod jej koniec walnę rozdział: "Pytania i odpowiedzi". Tam w formie pytań i moich odpowiedzi opiszę wszystko to, co pozostało niejasne i nie opisane w książce. Nie chcę wklejać pytań z sieci, żeby nie było prawnych problemów. Byłbym wdzięczny, gdybyście mi takie pytania o kobiety, związki itd tu taj zadali a ja bym je wziął w książkę.

 

Ja bym proponowałbym nazwać ten rozdział: "Słowoczopki wiedzy". Albo niech to będzie podrozdział dla pytań nie trzymających się kupy.

Edytowane przez Damianut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie intryguje-jak, gdzie znaleźć spokojną i miłą dziewczynę, żeby była dziewczęca, pełna uroku, powabu, skromności...bo z tego, co widzę, ciężko z tym...No i żeby nie nosiła tony tapety, oraz zegarka Michaela Korsa trzy razy większego od chudziutkiej ręki:) I żeby miała duże naturalne cyce, i jednocześnie była szczupła-z tym słaaaabo, ani 1 takiej nie przypominam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle pytanie co prośba. Dodaj rozdział o tym jak działania kobiet doprowadzają facetów do samobójstw.

 

No. I jakie są powody, że faceci wolą babę zabić i mieć przekichane niż "wybaczyć".

Wątek altruizmu na tle działań prospołecznych można myślę pominąć.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adriano

 

Dajesz ogłoszenie do gazety: Poszukuję młodej , atrakcyjnej dziewczyny z zdiagnozowanym zespołem Aspergera (wymagana potwierdzona historia choroby), która lubi samochody, motocykle, gwiezdne wojny, piwo i popcorn :lol:. Mile widziane duże potrzeby seksualne  :lol: 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania:

 

 

Czy są szanse rozpoznać na pierwszy rzut oka, że dana kobieta nie rokuje na dobrą partnerkę?

 

Na jakie sygnały partnerki trzeba zwracać uwagę w pierwszej kolejności zanim się zdecyduje na związanie z nią?

 

Jakie sygnały wiążą się z jej potencjalnymi pozytywnymi zachowaniami a jakie wręcz przeciwnie - mogą świadczyć o tym,

że będziemy mieli mniejsze czy większe problemy?

 

Na czym polegają filary umiejętnego zarządzania związkiem przez mężczyznę i dlaczego dopasowywanie się do wymagań

kobiety na dłuższą metę jest dla mężczyzny niekorzystne?

 

Dlaczego emocje i wzorce podświadomości są ważniejsze dla kobiety niż dyktat rozumu i logiki?

 

Dlaczego nie warto brnąć w inwestowanie i naprawianie związku, który już się popsuł?

 

Dlaczego od strony materialno-energetycznej bardziej opłaca się zakończyć stary związek i ewentualnie próbować

związać się z nową partnerką niż próbować naprawiać relację w kobietą, która straciła do nas szacunek?

 

Emocje w związku - jak nimi zarządzać? Przykłady zachowań, które gwarantują kobiecie przypływ emocji wraz z ich

krótką charakterystyką.

 

Kwestia mitycznych 'sześciu pierwszych miesięcy' jako przykład na zmianę zachowania partnerki tj. od romantycznych i

łóżkowych uniesień do pierwszych treningów i urabiania mężczyzny wedle wizji kobiety.

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Pikaczu jest nasjlepszy fhooy?
Jak daleko siega pół boskośc Pikaczu?
Dlaczego wiekszosci facetów jest wygodnie w ich chujowym zyciu?

Dlaczego zycie pizdeczki jest nie zawsze różowe i frajernia ciagle sie buja z chujowymi niuniami zamiast szukac konkretnej?
A po co gamonie chca być z chujowymi niuniami?%-)

masz najbardziej orginalne pytania%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.