Skocz do zawartości

Slut-shaming - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Colemanka napisał:

@Lalkaa nigdzie nie musisz się wyprowadzać. Jesteś u siebie w Rezerwacie jak pan Założyciel przykazał. Ja już widzę któryś raz taki wpis do Forumki tego użytkownika. Kopiuj wklej. Wiec czy Ty czy któraś inna, niezależnie co powiesz Ty czy inna, ma człowiek kopiowaną odzywkę. Nie przejmuj się.

Dziękuję bardzo za komentarz ?, jestem tu dopiero od 3 dni i nie kojarzę jeszcze ludzi i pewnych ich zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, SSydney said:

@Ważniak ale czym ty się dziwisz? Już nieraz pisałem, że kryptogeje to największe homofoby. :D

Tia a Ważniak to spaślak - popisywacz piszący najazdowe tyrady o grubasach :D. Się zastanawiałam, może to jakaś forma automotywacji. Ale tam każdemu wg jego potrzeb.

 

4 hours ago, SSydney said:

Slut shaming uprawiają głownie kobiety, tak naprawdę im więcej kobiet się puszcza tym bardziej cena seksu na rynku spada. To jest przeciwne waszym interesom, stąd takie zjawisko.

Zgoda. Dookreśl proszę interes kobiet. 

3 hours ago, Analconda said:

Ja nie jestem gejem więc darujcie se nazywanie mnie pedałem.

@SSydney ja wiem ze Ty nie masz zbyt wielu uczuć, do twarzy Ci w tym, fajnie się z Tobą gada ale przestańcie na Miłosć Boską dojeżdżać chłopaka za rzekome gejostwo. Ledwo co się z dołka wygrzebał i znowu łubu dubu. Przecież to jest młodziutki, ładniutki chłopaszek. Ludzie w jego wieku samobójstwa popełniają za takie gminne dojazdy. To pisałam ja: mama kulturystka. Skąd wiesz czy nie mam w bicu więcej niż Ty, hehe choć zmierz się ze mną. Nooo chooodz. :D

Edytowane przez Colemanka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Colemanka napisał:

Ważniak to spaślak - popisywacz piszący najazdowe tyrady o grubasach

Ja też jestem ulańcem :)

Ale nie obwinia nikogo poza sobą za ten stan.

37 minut temu, Colemanka napisał:

Dookreśl proszę interes kobiet

A choćby ceny seksu u prostytutek.

O seksie w małżeństwie mówić nie będę.

Takie prawa rynku popyt i podaż. 

Jakby ktoś rozdawał za darmo laptopy to też ich cena prawdopodobnie by spadła. ?

 

39 minut temu, Colemanka napisał:

dojeżdżać chłopaka za rzekome gejostwo

A gdzie ja napisałem, że piszę o nim? To takie ogólne stwierdzenie. 

Z resztą nie za to został pociśnięty tylko za szerzenie głupot, które on uważa za merytoryczne. :)

41 minut temu, Colemanka napisał:

Przecież to jest młodziutki, ładniutki chłopaszek.

On pisze o sobie "odpad genetyczny". 

 

41 minut temu, Colemanka napisał:

To pisałam ja: mama kulturystka. Skąd wiesz czy nie mam w bicu więcej niż Ty,

Na pompie mam już 40 w łapie ?

42 minuty temu, Colemanka napisał:

Nooo chooodz

Czy to jest oferta matrymonialna? ?

 

Wiesz co jeżeli chodzi o tego biednego chłopaka to już wiele osób próbowaliśmy pomóc ale to jest beton umysłowy. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Colemanka napisał:

ja wiem ze Ty nie masz zbyt wielu uczuć, do twarzy Ci w tym, fajnie się z Tobą gada ale przestańcie na Miłosć Boską dojeżdżać chłopaka za rzekome gejostwo. Ledwo co się z dołka wygrzebał i znowu łubu dubu. Przecież to jest młodziutki, ładniutki chłopaszek.

@Analconda Nie przejmuj się że Cię oskarżają ?, wiadomo że w świecie mężczyzn to hmm jakaś obraza (?) (tak mi nie wydaje), ale jeśli nie są to konstruktywne oskarżenia to olej to już. Widziałam że tam cię cały czas oskarżano w ten sposób. 

10 minut temu, SSydney napisał:

O seksie w małżeństwie mówić nie będę.

Czemu??? Czy ja tu wyczuwam jakieś hmm problemy/ zażalenia/ złe doświadczenia/ złe opinie? Czy jednak się pomyliłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lalkaa napisał:

@Analconda Nie przejmuj się że Cię oskarżają ?, wiadomo że w świecie mężczyzn to hmm jakaś obraza (?) (tak mi nie wydaje)

Godzinę temu, Colemanka napisał:

dojeżdżać chłopaka za rzekome gejostwo

To są argumentum ad personam. Nie mają nic merytorycznego do powiedzenia to wyzywają mnie od pedałów co jakiś czas.

W tym temacie jak obalam ich tezy raz po raz to wjeżdża gość i mówi o mnie i jakimś "pedalskim środowisku".

Oświadczam po raz któryś - nie jestem gejem. Nigdy nie miałem stosunku z facetem.

Taka metoda - zniszczyć kogoś bo się nie umie dyskutować merytorycznie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Colemanka napisał:
5 godzin temu, SSydney napisał:

Slut shaming uprawiają głownie kobiety, tak naprawdę im więcej kobiet się puszcza tym bardziej cena seksu na rynku spada. To jest przeciwne waszym interesom, stąd takie zjawisko.

Zgoda. Dookreśl proszę interes kobiet. 

Niekoniecznie. To oczywiste że kobiety uprawiają seks z coraz większą liczbą partnerów, ale korzystają z tego przeważnie atrakcyjni faceci. Przeciętny gość jak chcę zamoczyć musi nomen omen włożyć w  to wiele czasu i dużo zainwestować, nie wyłączając zawarcia umowy cywilnoprawnej zwanej małżeństwem. O interesy kobiet dbają mężczyźni, państwa, organizacje międzynarodowe itd. Krzywda im się nie stanie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

Oświadczam po raz któryś - nie jestem gejem. Nigdy nie miałem stosunku z facetem.

Ja będę pamiętać ?. Niestety takie argumenty uderzające w daną osobę zdarzają nie i bedą zdarzać wszędzie, grunt to znać swoją wartość i się nie przejmować ?.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lalkaa napisał:

Czemu??? Czy ja tu wyczuwam jakieś hmm problemy/ zażalenia/ złe doświadczenia/ złe opinie? Czy jednak się pomyliłam

Nie no skąd? 

Nie byłem nigdy w małżeństwie ale z tego co zauważyłem to statystycznie DROŻSZA opcja niż prostytutka.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka, nie wiem, czy jestem godzien brać udział w wymianie zdań z damą (i do tego kulturystyką; jeszcze faktycznie ma pani - "pani", bo już jest pani po czterdziestce, więc będę się zwracał jak do starowinki >>bo ja nadal młoda dupeczka<< - więcej w łapie ode mnie i potem będzie wstyd na dzielni).

 

Prosiłbym o dookreślenie jakichś ram czasowych dotyczących poniższego komentarza:

Kiedy facet przestaje być dla pani w czymkolwiek autorytetem, a raczej: ile dokładnie czasu musi upłynąć od ostatniego "ruchania" do momentu utraty autorytetu w pani czterdziestoletnich, coraz gorzej widzących oczach?

 

Tydzień? Miesiąc? Rok?

 

Prawiczki rozumiem, że nie mają prawa głosu w ogóle, ale co z resztą?

 

No i czy pani syn już ruchał? Bo może jeszcze nie i nie wie, że jego mama nim gardzi, a taka wiedza może być dla syna bezcenna, bo nie daj boże jeszcze pani życzenia na Dzień Mamy złoży, albo prezent kupi na urodziny, a pani wyskoczy z tekstem: "A ruchałeś Ty już w ogóle chociaż, Sebastianku, że mi dupę zawracasz?".

 

A jaka tragedia będzie, jeśli żadna mu nie będzie chciała dać... Aż boję się pomyśleć, do czego może się pani, ekhm, posunąć. %-)

 

"Zboczyłem" (takie tolerancyjne "zboczyłem", nie analconodowo-homofobiczne) troszkę z tematu; pragnę się dowiedzieć, czy jest sens, żebym się w ogóle wypowiadał, jeśli np. nie ruchałem dłużej niż miesiąc (z wyboru of course), aby nie tracić na darmo prądu i nie eksploatować klawiszy w mojej klawiaturze.

 

Z góry dziękuję za prawo do głosu lub jego brak i życzę wieczoru obfitego w epikureistyczne uciechy ciała i duszy.

Edytowane przez Ważniak
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SSydney napisał:

Nie no skąd? 

Nie byłem nigdy w małżeństwie ale z tego co zauważyłem to statystycznie DROŻSZA opcja niż prostytutka.?

O matko ? ciekawy podgląd. Nie no małżeństwo to nie tylko seks. Małżeństwo to też daje lepszy status społeczny (tu wg psychologii - tak usłyszałam od psychologa, kolegi xD), daje też poczucie przynależności, wierności oraz tego, że już musisz przemyśleć czy chcesz z kimś być czy nie bo tak łatwo nie da się rozwieźć. Nie pójdziesz do sądu od ręki papierka nie dostaniesz. To raczej dość odpowiedzialna decyzja gdzie ludzie nierzadko decydują nie na wspólny budżet. I wtedy też może się przecież zdarzyć że zarabiają tak samo, albo różnie. Jednakże wyjściowo razem mają więcej, dbają o wspólny interes. Przecież kobiety zarabiają i to czasami więcej niż mężczyźni, są właścicielkami firm, prowadzą firmy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lalkaa napisał:

matko ? ciekawy podgląd

Doświadczenie innych kolegów.

Taki Bezos zapłacił chyba 40 mld dolarów za małżeństwo. :)

7 minut temu, Lalkaa napisał:

Małżeństwo to też daje lepszy status społeczny

Kobiecie bo kobieta nie ohajta się z mężczyzną o niższym statusie. 

7 minut temu, Lalkaa napisał:

To raczej dość odpowiedzialna decyzja gdzie ludzie

Hahahahahah taaaaaa 

7 minut temu, Lalkaa napisał:

Jednakże wyjściowo razem mają więcej, dbają o wspólny interes

Tak tak kobieta ma to prawda. ??

7 minut temu, Lalkaa napisał:

Przecież kobiety zarabiają i to czasami więcej niż mężczyźni, są właścicielkami firm, prowadzą firmy

Ehe no czasem są i co? 

Jesteś chętna na faceta zapewniającego 2k/miesiąc? 

Chętnie przejdę na finansowanie mnie przez kobietę. :)

 

To jak panie którąś chętna? 

Bede ruchal kiedy będziesz chciała. ?

Edytowane przez SSydney
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Ważniak said:

@Colemanka, nie wiem, czy jestem godzien brać udział w wymianie zdań z damą (...)

Oj oj praca domowa się kłania. Żeby poprawnie zinterpretować co poeta miał na myśli trzeba by prześledzić co najmniej jego (poety) twórczość jak i twórczość jego podmiotów lirycznych. Ja nie będę jej za Brata odrabiać.

Nie mam nic do Ciebie osobiście. Jesteś showman’em. Masz za zadanie bawić. Po co Ci bycie autorytetem w czymkolwiek? Dla like’ów wystarczy zabawianie towarzystwa. Jakby co to zabawiania nie deprecjonuję. Jest bardzo potrzebne. Zatem czyń swa powinność żołnierzu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SSydney napisał:

Kobiecie bo kobieta nie ohajta się z mężczyzną o niższym statusie. 

Oj oj jakie stereotypy, no widzisz - mój mąż wcześniej chłopak - nie miał super statusu, nie wiedziałam kim zostanie, a wiedziałam że z nim będę i że za niego wyjdę. A doszedł do czegoś własną pracą. Zresztą szczerze mogę ci go zacytować "że za jego sukcesem stoje ja i moje namawianie, pilnowanie pewnych rzeczy". I równocześnie on wiele razy był dla mnie wsparciem i on również by moją motywacją by pewne rzeczy osiągać. I to daje małżeństwo i dobry związek - wsparcie i dbanie o dobro drugiej osoby. 

49 minut temu, SSydney napisał:

Ehe no czasem są i co? 

Jesteś chętna na faceta zapewniającego 2k/miesiąc? 

Chętnie przejdę na finansowanie mnie przez kobietę. :)

 

To jak panie którąś chętna? 

Bede ruchal kiedy będziesz chciała. ?

Ja mam męża xD. A poznałam go w liceum. Nie chodzi o finansowanie a o ogólny rozrachunek, jeśli ja bym zarabiała 10k a facet 2 to razem mamy 12 tyś i spoko mamy spoko życie. Ale czasami jest odwrotnie, i też jest ok. A czasami jest tak ze oboje zarabiają 2 i razem mają 4. Ale to też zależy jak się dzielą, czasami jest podział w małżeństwie (a taki znam), facet ma firma no i tu już wchodzą kwoty grubo ponad 10k na miesiąc, kobieta stomatolog, bardzo obrotna, też dużo zarabia i oni nie łączą finansów. Każdy w małżeństwie finansuje siebie. Wszystko "zależy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, SSydney said:

Ja też jestem ulańcem :)

Ale nie obwinia nikogo poza sobą za ten stan.

Ulańca biorę z pocałowaniem ręki. Najgorzej mają ekto. Dlatego Ważniak nie musi się aż tak katować. 

 

2 hours ago, SSydney said:

A choćby ceny seksu u prostytutek.

O seksie w małżeństwie mówić nie będę.

Takie prawa rynku popyt i podaż. 

Jakby ktoś rozdawał za darmo laptopy to też ich cena prawdopodobnie by spadła. 

Dobrze gadasz. Duża podaż taniego, dostępnego seksu obniża jego cenę. Paniom (świadomie lub nie) zorientowanym na uwłaszczenie się na mężu łatwiejsze koleżanki psują rynek.

 

2 hours ago, SSydney said:

Na pompie mam już 40 w łapie ?

 

Już :D Brawo Ty!

 

2 hours ago, SSydney said:

Czy to jest oferta matrymonialna? ?

 

Oferty brak, próba przekierowania uwagi, wiesz jak na filmach o obcych czy innych potworach ?

 

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka, awwwwww! ❤️❤️❤️ 

 

Cóżże za piękna laudacja (nie mylić z łajdaczeniem się!) w moim kierunku, droga pani Colemanko.

 

Jako że uważam podobnie do Oscara Wilde'a, iż, parafrazując, humor jest najwyższą formą inteligencji, dlatego aż się zaczerwieniłem ową pochwałą.

 

Dziękuję z głębi swojego czarnego (#blackheartsmatter) serca. ;*

 

Czuję się zobowiązany, zatem proszę o zdjęcie wspomnianych bicepsów, abym mógł je należycie skomplementować (a po cichaczu porównać ze swoimi w ramach zdrowej, interpłciowej rywalizacji dwóch nieznajomych sobie forumowiczów w bogatej, dwudziestopierwszowiecznej cyberprzestrzeni).

 

Aż miałem panią wyjaśnić, ale zapałałem taką sympatią, że nie przystoi i nie czułbym się z tym dobrze.

 

Ech, jestem za łatwy; czterdziestolatka troszkę mi się podliże, a ja już chowam artylerię...

 

Aż opierdolę coś tłustego w ramach walki z otyłością, żeby grubasy miały mniej!

 

Ale 25. lipca otworzą mi z powrotem siłownię i już ja pani pokażę te, te, te... bicepsy moje pokażę!

 

I owłosioną, małpią klatę!

 

I wtedy pogadamy! 

 

Adieu!

Edytowane przez Ważniak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Colemanka napisał:

Ulańca biorę z pocałowaniem ręki.

Wolę pocałunek gdzie indziej ciociu.  ?

 

28 minut temu, Colemanka napisał:

Dobrze gadasz.

Dziękuję za komplement ??

 

29 minut temu, Colemanka napisał:

Już

Niedawno mnie pytałaś to miałem 38 w bicku...? 

 

29 minut temu, Colemanka napisał:

filmach o obcych

Akurat seria obcych to jedna z moich ulubionych. ?

23 minuty temu, Ważniak napisał:

Aż miałem panią wyjaśnić, ale zapałałem taką sympatią, że nie przystoi i nie czułbym się z tym dobrze.

Ty się nie zalecaj bo zaraz ja Ciebie wyjaśnię. Ta kobieta będzie MOJA, jakiś problem? zapraszam na ubitą ziemię. ??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Ważniak said:

@Colemanka, awwwwww! ❤️❤️❤️ 

 

Ech, jestem za łatwy; czterdziestolatka troszkę mi się podliże, a ja już chowam artylerię...

Jak jakaś imponująca artyleria to nie chowaj ?

Hehe aż mi się przypomniał motyw z facetem, któremu tłumaczyłam jak będę ubrana, gdy się spotkamy i że zrobię fotę żeby mnie poznał na spotkaniu w tym ubraniu, dawne czasy, brak doświadczenia, a ten mi odpisał: fotę mi zrób ZANIM się ubierzesz.

Lubię (łatwych) brunetów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

Ty się nie zalecaj bo zaraz ja Ciebie wyjaśnię. Ta kobieta będzie MOJA, jakiś problem? zapraszam na ubitą ziemię

Hola, hola, kolego.

 

Po co zaraz ta agresja!

 

Niech dama sobie sama wybierze dżentelmena swojego serca, a nie Ty byś się tylko bił, przemocowcu!

 

(*puszczka oczko do @Colemanka, aby olać @SSydney, co to w żonobijce śmiga cały dzień, a nawet się żenić nie chce!*)

2 minuty temu, Colemanka napisał:

Lubię (łatwych) brunetów ?

No to dobrze pani trafiła. ?

giphy.webp

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lalkaa napisał:

No dyskusja na odpowiednim poziomie ???‍♀️. Aż mnie to bawi xD. 

Jesteś tu od wczoraj i myślisz, że zaczarujesz tutaj wszystkich swoją cipą, będę pisał co mi się kurłła podoba, gdzie mi się podoba i jak mi się podoba a jak poziom ci nie pasuje to wypad, nikt cię tu nie trzyma pod karabinem i nie zmusza do czytania, po za tym chyba jest taka funkcja na Forumie, że można wyłączyć danego użytkownika i wtedy nie bedziesz go widziała, zrób tak ze mną i gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 10:34, Analconda napisał:

Po drugie każdy zadowolony - kobieta ma lepszej jakości dziecko które ma ojca bo to jest ważne.

Po trzecie beciak ma dziecko - niestety naturalnie nie powinien wiedzieć, że dziecko jest kogoś lepszego genetycznie. I tutaj sprawa się lekko komplikuje. Więc albo zakazać testów DNA albo o wiele lepsza metoda - więcej kasy na promowanie opisanych wyżej wartości wśród mężczyzn. Inaczej ich kompleksów nie wyleczymy.

Skąd nabierzesz tych beciaków skoro rodziłyby się same cuda genetyczne od alf? Rozumiem, że Ty aspirowałbyś do grupy zapładniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.