Skocz do zawartości

Slut-shaming - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

I tak sobie czasami rozmyślam, czy seks mógł/może stanowić motywację do zawarcia związku małżeńskiego. To mnie zastanawia. Ewentualnie zaangażowania się w związek. Jeśli tak, to te wszystkie "związki", są pozbawione sensu. 

Myśle że niekoniecznie, ja też jestem katoliczką. Miałam jednego partnera, ale nie wyszłam za mąż szybciej by uprawiać seks. Sporo z tym czekałam, ale nie do ślubu (no 8 lat związku to jednak trochę za długo czekania ?). Ale mam obok siebie dwie dziewczyny jedna 3 lata z facetem - nie sypiali ze sobą, on też katolik, dopiero po 3 latach biorą ślub. Druga dwa lata w związku bez seksu. Jeśli ktoś się żeni po 3 miesiącach to jednak trochę bez sensu patrząc nawet z psychologicznego punktu widzenia rozwoju etapów związku. To jeszcze ten etap kiedy idealizuje się partnera. 

 

@DuchAnalityk Ja przepraszam że tak często łamie wam wasze opinie xD - ale no niestety znowu jestem przykładem że ja się właśnie w LO zainteresowałam moim obecnym mężem, intelektualistą z mat-fizu. A mi akurat było daleko do mat-fizu bo ja byłam na biol-chem ?

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.