Skocz do zawartości

Co sądzicie o Trumpie i czy wygra wybory?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, za kilka miesięcy wybory prezydenckie w USA. Czy uważacie, że Donald Trump je wygra? Co tak właściwie o nim sądzicie? Świetny polityk, czy błazen? Bo jest mnóstwo skrajnych opinii o nim. 

 

Według mnie jest przynajmniej dobrym prezydentem - dla swojego kraju. Niezwykle inteligentny - IQ 156 i sprawny umysłowo: 

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1098374,lekarz-bialego-domu-swietny-wynik-trumpa-w-testach-poznawczych.html (swoją drogą, czemu polskim prezydentom nie robią takich badań?)

 

Kilka cytatów z wikiquote, które powinny Wam się spodobać (już odstawiłem politykę na bok, cytaty dotyczą raczej relacji damsko-męskich):

 

Cytat

Co ci geniusze sobie myśleli, wpuszczając tam kobiety?

  • Opis: o przypadkach gwałtów w armii amerykańskiej.
Cytat

Ja dostarczę funduszy, ona zajmie się dziećmi. Nie będę przecież z nimi łaził po Central Parku.

  • Opis: o roli ojca w rodzinie.
Cytat

Jeśli musisz używać viagry, to znaczy, że to nie ta kobieta.

  • Opis: gdy w wieku 58 lat żenił się z młodszą o 24 lata Melanią Knauss.
Cytat

Możemy mieć najsilniejsze gospodarki i najbardziej zabójczą broń na świecie, ale jeżeli nie będziemy mieli silnych rodzin i silnych wartości, to będziemy słabi i nie przetrwamy.

Cytat

Skoro Hillary nie potrafi zaspokoić męża, to jakim cudem zaspokoi Amerykę?

  • Opis: w 2015.
Cytat

Wszystkie kobiety wychodzą za mąż dla pieniędzy.

  • Opis: w 1997.
Cytat

Próbowałem ją zerżnąć. Była mężatką. Starałem się bardzo, zabrałem ją na zakupy, chciała jakieś meble. Powiedziałem jej: pokażę ci, gdzie mają ładne meble (…). Teraz nagle widzę ją i ma wielkie silikonowe cycki i tak dalej. Lepiej łyknę sobie tik-taka – na wypadek, gdybym się z nią całował. Piękne kobiety pociągają mnie z automatu, od razu zaczynam je całować. To jest jak magnes. Całuję i nawet nie czekam. Kiedy jesteś gwiazdorem, one ci na to pozwalają. Możesz robić, co chcesz – nawet łapać za cipki. Cokolwiek zechcesz…

Cytat

Tak naprawdę nie ma znaczenia, co o tobie piszą [media], jeśli tylko masz przy sobie ładną, młodą dupę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna zastanawiałem się, czy problem Trumpa z wysłaniem wojska i pacyfikacji do rozbicia bandytów ogranicza się tylko do problemów z poszczególnymi stanami, które odmawiają na to zgody. Dla przykłady sytuacja w Seattle, pani burmistrz odmawiała wysłania wojska (swoją drogą do momentu, aż protestujący się rozchochocili i zaatakowali chyba ratusz, wtedy już następnego dnia do zlikwidowania CHAZ-u wysłała i policję i FBI). Ale być może jest w tym taktyka... wystarczy, że ta sytuacja potrwa jeszcze kilka miesięcy i chaos się tylko spotęguje. Obywatele od razu pójdą zagłosować na Trumpa, gdy nagle cudownie "weźmie za mordy" rządy stanowe i spacyfikuje rozruchy przestępcze na ulicach. Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie Trump to tak rozgrywał i uzyskał najwięcej z całej tej afery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygra. Lubię gościa bo mówi prawdę.  Oglądałem cały poprzedni wieczór wyborczy (u nas to była noc i poranek) na CNN. Miny amerykańskich "Lisów, Michników, Pochanke" bezcenne. Jeszcze mieli gościa co stał przy mapie i przekonywał ich, że spokojnie bo Hillary wygra tu i tu i tam. W tym roku liczę na powtórkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrają demokraci, i np.: zaczną wprowadzać postulaty BLM + antifę, to będzie tragedia. Świat będzie chiński do 2030 ?

 

Szczególnie jak dołożymy do tego:

- Putina, który umacnia swoją władzę. W końcu 80% poparcia, pewnie nawet bardzo nie fałszował, w referendum konstytucyjnym. No i potencjalne problemy Rosji z powodu braku $$$ - spadek cen ropy/korona. Ciekaw co zrobi jak mu się kasa skończy? I gdzie się pojawią zielone ludziki?

- Turcja buduje swoje nowe imperium, a do tego mocno skręca w Islam. Parę dni temu Erdogan wrócił z Hagia Sophia do jej pierwotnej funkcji, meczetu.

- Afryka jest coraz bardziej opanowywane przez lokalne organizacje dżihadystyczne/szerzy się konserwatywny islam,

- czyli ogólnie zalew indoktrynowanych nachodźców,

- Chiny, rozpychają się, w sumie, na całym świecie. Do tego mają te swoje programy w stylu "made in china 2025", "kontrolują znaczące częśc łańcuchów dostaw - co pokazała korona", i w efekcie mogą nas łatwo zaorać,

- jak w UE, następne wybory do parlamentu wygra "postępowa lewica"...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BumTrarara napisał:

Jak wygrają demokraci, i np.: zaczną wprowadzać postulaty BLM + antifę, to będzie tragedia. Świat będzie chiński do 2030 ?

Podobno w USA odkryto duży przemyt nielegalnej broni dla BLM i antify, cholera nie pamiętam już co i jak. Może Ty coś kojarzysz? Chodziło o miasto z końcówką *ville.

 

6 minut temu, BumTrarara napisał:

- Putina, który umacnia swoją władzę. W końcu 80% poparcia, pewnie nawet bardzo nie fałszował, w referendum konstytucyjnym. No i potencjalne problemy Rosji z powodu braku $$$ - spadek cen ropy/korona. Ciekaw co zrobi jak mu się kasa skończy? I gdzie się pojawią zielone ludziki?

Państwa dyktatorskie i autorytarne są silniejsze od demokratycznych. Natomiast co do siły Rosji, ona zawsze, gdy jest słaba, pozuje na silną, a gdy jest silna, udaje słabą. W 1939 polskie władze były przekonane że ZSRR niedługo się rozpadnie na kawałki, więc agresja z ich strony jest niemożliwa.

 

9 minut temu, BumTrarara napisał:

- Turcja buduje swoje nowe imperium, a do tego mocno skręca w Islam. Parę dni temu Erdogan wrócił z Hagia Sophia do jej pierwotnej funkcji, meczetu.

To symboliczny policzek dla eurolewactwa, które porzuciło swoją wiarę, już pomijając, czy słusznie, czy nie.

11 minut temu, BumTrarara napisał:

- Afryka jest coraz bardziej opanowywane przez lokalne organizacje dżihadystyczne/szerzy się konserwatywny islam,

Afryka będzie się trząść, a to co spadnie, to do Europy. Oczywiście ktoś to wszystko opłaci, a frontex ich chętnie przepuści.

Zamiast wysyłać tam żarcie, trzeba wysyłać środki antykoncepcyjne, bo problem będzie narastał. Coraz więcej ludzi do wykarmienia.

14 minut temu, BumTrarara napisał:

- Chiny, rozpychają się, w sumie, na całym świecie. Do tego mają te swoje programy w stylu "made in china 2025", "kontrolują znaczące częśc łańcuchów dostaw - co pokazała korona", i w efekcie mogą nas łatwo zaorać,

- jak w UE, następne wybory do parlamentu wygra "postępowa lewica"...

Tak się zastanawiam, czy przypadkiem lewactwo europejskie nie jest finansowane przez Chiny?

Finansuje się idiotów, którzy walczą o jakieś błahostki, podczas gdy Chiny wszystko wykupują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cst9191 napisał:

lewactwo europejskie

Myślę że bierze się to z Francji i Niemiec. Nie wiem sam co gorsze, lewactwo czy radykalny islam. Jedno i drugie przyczynia się do rozkładu Europy.

 

edit. Kibicuje dla Trumpa. Szczery gość z niego.

To szanuje.

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest pewne, że Trump wygra :)

Właściwie to w tej chwilii poruszono w USA ziemię i niebo, byle tylko nie został on ponownie wybrany na prezydenta.

Dla Amerykanów i ogólnie dla większości świata lepiej by było, gdyby Trump pozostał na stanowisku.

 

W każdym razie sprzymierzone siły przeciw niemu robią co się da, byle gościa nie wybrali i teraz naprawdę cieżko jest przesądzać wynik.

W sondażach zdaje sie, że zaczyna już przegrywać.

Kibicuję mu ale jak będzie, sam nie mam pojęcia :) 

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

Chiny, rozpychają się, w sumie, na całym świecie.

Kwestia czasu aż przejmą pałeczkę w roli lidera na świecie, teraz jeszcze USA robią wszystko co mogą by to opóźnić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i ja się wypowiem z perspektywy mieszkańca USA.

 

Trump choć jest zadufany w sobie, to jednak jest jedynym kandydatem dzięki któremu będzie jako taki spokój.

Jak oglądam amerykańską tv to nie mogę uwierzyć jak można tak bardzo kłamać, a jak wiemy tłuszcza ludzka wierzy we wszystko co zobaczy w szkiełku.

W USA 99% tv jest jak TVPis w Polsce.

Dlatego Trump może przegrać.

Kiedy Trump powiedział, że jest przeciwny nowym szczepionkom, a poleca stare technologie - wtedy tv jednogłośnie stwierdziła, że prezydent nie chce pomagać społeczeństwu.

Trump jest przeciwny globalizacji, czym zadziwił tych wszystkich bogaczy i dlatego jest wykluczany.

Nikt w Europie nie mówi o tym, że aktualnie jest planowany zamach na Trumpa.

Jeden już był. Strzelano do śmigłowca Trumpa. Jego tam nie było, ale został postrzelony pracownik białego domu.

Aktualnie Trump jest ukrywany z obawy przed zamachem.

 

Konkurent Trumpa to nieświadomy staruszek Joe Biden. 

Ma bardzo posunięta demencję starczą. Wielokrotnie zapomina gdzie jest i jak się nazywa.

Jednak chcą go wybrać, aby w okolicach stycznia 2021 ogłosić jego ustąpienie i przejąć władzę przez v-ce prezydenta i wtedy zaczną się prawdziwe kłopoty.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wybory w USA już w czwartek. Sondaże niby dają zwycięstwo Bidenowi, ale Trump zbliża się do niego - choć ja sam nie wierzę osobiście w wiarygodność tych sondaży i to, że ten zdechlak jest w stanie pokonać Trumpa. 

 

Trump ogłosił że nie będzie zamykał gospodarki, zrobi pełne otwarcie, natomiast Biden - że zamknie cały kraj.

 

Biden ma za sobą pejsbuka, twittera, instagram i prawie wszystkie media głównego nurtu.

 

Posprawdzałem nagłówki artykułów zachodnich portali z dzisiaj i wszędzie jest atakowanie Trumpa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Wydaje mi się, że @cst9191 wiele usunęli, ale i tak fajnie się ogląda to, co zostało.

Oj, usuwają, usuwają. Decydują za Ciebie co powinieneś oglądać i wiedzieć.

 

Tak się czasami zastanawiam, czy wielkie serwisy typu google, youtube, facebook nie powstały z myślą o skupieniu ludzi w jednym miejscu, by móc ich kontrolować.

https://en.wikipedia.org/wiki/DARPA_LifeLog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.