Skocz do zawartości

BMW E46 Kompakt jako pierwsze auto?


jan.kowalski2

Rekomendowane odpowiedzi

Bo te silnik lekko mówiąc ,,nie mają dobrej passy” i 320 tyś, jeśli nie masz udokumentowanego serwisu od początku to strzał w stopę.

Poszukaj prostych benzyniaków.

Ja wiem, ładne, piękne, wymarzone. Trochę lodu na głowę. Pamiętaj, że przebieg jest jaki jest o niespodziankę nie będziesz się musiał prosić. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jan.kowalski2 napisał:

że z ceny może zejść i sprzedaje bo syn wyrósł, ciekawe, może go katował i mu się znudził?

Nie. Sprzedaje, bo coś grubszego się szykuje do roboty.

 

Tym błotnikiem bym się nie przejmował. Najbardziej istotne pod względem "rudej" będzie mocowanie tylnej belki . 

 

Jak chcesz jechać na SKP to na taką należącą do PKS-ów. Tam są najbardziej kumaci diagności (bynajmniej  w mojej okolicy). Na mniejszych często to gamonie z łapanki.

 

Zresztą 17 letni diesel i 320k przegiegu - ja bym sobie odpuścił. Klekota w tym wieku i ogólnie ten model.

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

Witam, znalazłem w okolicy E46 w wersji Sedan i powiem Wam, że się zakochałem

Jak na razie nie ma w czym nie napalaj się bo to najgorszy doradca 

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

Czy da się to ogarnąć aby nie było nic widać?

Tak przez wymianę błotnika, na zdrowy najlepiej w kolorze robota starego nie za bardzo ma sensu. Choć jak dla mnie to już było robione i to są wtórne parchy. 

W ogóle to auto wygląda jakoś nie świeżo, ta odstająca atrapka pod lampą mógł być puknięty i byle jak poskładany. 

No i te zimówki i paskudny nieoryginalny kołpak, że o braku aluska nie wspomnę, ktoś miał wyjebane wół roboczy wysłużył się to do żyda. 

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

silnik 2.0 150 km

Ale Chyba Benzyna ? Bo coś chłopaki o dieslu wspominają a nie widzę abyś coś takiego pisał. Jak benzyna to gazować z miejsca. 

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

Panowie Brać?

A co my wróżki ?

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

Mama gadała z sprzedawcą i

Janusz ręce zaciera 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Widziałeś jak wygląda od dołu? Wahacze, tuleje od nich, sworznie, osłony, amortyzatory, klocki i tarcze? 

W tym roczniku już bym się szału nie spodziewał byle by nie był bity, krzywy, pospawany podzespoły można wymienić 

2 godziny temu, jan.kowalski2 napisał:

Ale się napaliłem na to autko, chyba nie zasnę dzisiaj :D 

Pokaż je całe więcej fot to się choć wizualnie oceni ale po tym co pokazałeś mnie się nie podoba. 

2 godziny temu, Tomkowski napisał:

Na twoim miejscu posłuchałbym braci i zainwestował tylko część sumy na autko przednionapędowe, mało awaryjne i z małym apetytem na paliwo. Może jakiś japoniec itp. Napęd na tył ma to do siebie że potrafi zarzucić

No i znowu o tym napędzie ?‍♂️ Ja rozumiem, młodsze, ekonomiczniejsze innej marki itp itd Ale skończcie o tym napędzie bo to w dużej mierze g prawda. Wcześniej wytłumaczyłem dlaczego.  

 

Na stację diagnostyczną można pojechać i zobaczyć go od spodu ale czy diagności ze stacji potrafią ocenić stan auta ? Co niektórzy pewnie tak ale w większości pewnie nie. 

Jak masz kogoś ogarnietego, mechanika jak najbardziej dobrze zabrać. 

1 godzinę temu, jan.kowalski2 napisał:

60, na zakup, naprawy, opłaty, paliwo itd.

Ty serio masz na ten cel 60000 zł i chcesz kupować auto za 8 ? Ja myślałem, że to błąd. To weź kup coś porządniejszego albo dołóż do tej 10k i szukaj czegoś na prawdę ładnego bo ten dobrze nie wróży. 

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Najbardziej istotne pod względem "rudej" będzie mocowanie tylnej belki . 

No ale tam nie ma tylnej belki ;) Choć istotne może być mocowanie tylnych tzw sanek. W silnijszych modelach lubiły się wyrywać z biegiem czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiroviets napisał:

Nie. Sprzedaje, bo coś grubszego się szykuje do roboty.

Też jestem tego zdania. @jan.kowalski2 pamiętaj, że takie emocje przy kupowaniu samochodu, szczególnie używanego są niewskazane. Szczególnie przy markach, które statystycznie są najbardziej katowane. Nie sądzę, by ktoś nim eco driving uprawiał : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jan.kowalski2 napisał:

Wiecie co? Naprawdę... myślałem, że dostanę tutaj wsparcie jakieś i radość, że kupuję auto a tutaj taki hejt.

To nie hejt. Bracia nie chcą zebys się wpierdolil. A widać żeś napalony.

W 17-18 letnim aucie 320k przebiegu nie jest realistyczne. Ja mam 4 letnie i nastukane już 140k.

Zresztą jak szukasz auta do spokojnej jazdy to omijaj szerokim łukiem BMW bo gwarantuję że było piłowane. Takimi autami się nie da spokojnie jeździć.

Dołożysz to tego interesu i zepsujesz sobie nerwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Dobra starczy już nie troluj...

Może chłopak wybiega w przyszłość i chce się zabezpieczyć na naprawy na najbliższe 20 lat xd

 

No ale swoją drogą nawet wydać tyle na starego ulepa to też by był hit xd

Godzinę temu, jan.kowalski2 napisał:

Wiecie co? Naprawdę... myślałem, że dostanę tutaj wsparcie jakieś i radość, że kupuję auto a tutaj taki hejt.

Ty wiesz co to jest hejt? 

Chcesz kupić trupa po sebiksach i mamy Ci brawo przybić i wesprzeć? 

 

Weź się zastanów.

 

Jak masz 60 koła to w sumie bierz, na pewno wystarczy na naprawy etc. 

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia: https://imgur.com/a/hE7WqV8

 

No jestem po jeździe próbnej, nic nie stukało, nic nie pukało, autko bardzo dynamiczne, specjalnie wjechał ze swojej inicjatywy na drogę taką szkolną, gdzie jest dużo wyboi i dziur, ładnie ogólnie się autko zachowywało.

Cena 8.900 chce upuścić do 8.600, auto posiada jakiś system antywłamaniowy o którym nie chciał mi powiedzieć, dopiero po zakupie powie, ten system działa tak, że przekręcał kluczykiem i auto nie reagowało, nie odpalało.

Auto odpaliło ładnie, równo pracuje silnik, tylko pytałem o rozrząd to mówił, że ten rozrząd jest na łańcuchu no i nie wiadomo jak tam sprawa wygląda. Pali się kontrolka check engine ale on nie wie co to jest.

Z wad to tak jak na zdjęciu wygląda, drzwi się nie otwierałą z zewnątrz pasażera z przodu, klima super działa, chłodzi nawet dzisiaj przy 32 stopniach. Podał mi numer vin WBAAS71030PM83154. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jeździć ulepem?

 

Przy kolejnym dzwonie takie auto poskłada się jak papier a ty będziesz miał szczęście jak przeżyjesz.

 

Wiem że Ci się marzy bema ale pomysł racjonalnie. Nie dość że to ulubione auto sebixow, sporą szansa że było piłowane to jeszcze masz kolejne znaki ostrzegawcze a mimo wszystko się w to pchasz.

 

To trochę tak jakbyś chciał zgwałcić kobietę a ona miała pas cnoty typu pułapka na chuja.

Jak umoczysz to już nie wyciągniesz.

 

Kupno samochodu w Polsce to naprawdę przejebana sprawa... Współczuję serdecznie każdemu kto przez to przechodzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.