Skocz do zawartości

Gala Ksw


Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz, będę oglądać, ale to tylko przystawka do dzisiejszej gali UFC :) Co do KSW to interesują mnie najbardziej dwie ostatnie walki. Jestem za Borysem, dzisiaj chyba trochę bardziej ogarniętym bo w ostatniej walce przykoksowany był aż miło a i tak go Parke poskładał elegancko, Wrzoska jakoś nie trafie, zobaczymy co dzisiaj pokaże. No i w walce wieczoru mam nadzieje, że będzie fajna walka i chłopaki dadzą z siebie wszystko, mimo, że walczy Polak i Irlandczykiem to kibicuje temu drugiemu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 @bulletproofNorman już stracił pas, bo nie zrobił wagi, ale i tak będzie walka 5 rund. Myślę, że gamrot go porobi. Lubię Normana, ale sądzę, że Gamrotowi nie da rady. Norman 1.5kg poza limitem. Do tego miał ciąć dalej wagę, ale już był jak zombi i kazali mu przestać, bo dzisiaj byłby trupem. Borys raczej porobi Wrzoska bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mph25 napisał:

Gamrot kocur to prawda :)

Trzeba podkreślić, że zjechał już każdego w KSW. Czas chyba na UFC. Wiadomo, że tam są już najlepsi i ciężko będzie nawet się dostać do top 10, ale wierzę w niego. Wiesz może gdzie można obejrzeć gale UFC? Bo jestem na telefonie poza domem, a samo UFC rzadko oglądam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, $Szarak$ napisał:

Trzeba podkreślić, że zjechał już każdego w KSW. Czas chyba na UFC. Wiadomo, że tam są już najlepsi i ciężko będzie nawet się dostać do top 10, ale wierzę w niego. Wiesz może gdzie można obejrzeć gale UFC? Bo jestem na telefonie poza domem, a samo UFC rzadko oglądam.

Wiem.. ale nie wiem czy mogę to tutaj legalnie podać. A pw nie moge wysłać. możemy zrobić tak że wyślę tu link, i szybko go usunę, po tym jak dasz lajka będe wiedział że już masz, pasuje?

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala świetna. Nie oglądam za często KSW, ale walki były naprawdę dobre. A ostatni pojedynek Gamrota cholernie mi się podobał,  prawie cały na bokserskich zasadach (kopnięć, kolan czy parteru jak na lekarstwo). Facet wywodzi się z zapasów, ale ma niezwykły refleks, timing i  nie waham się powiedzieć to coś, co powinien mieć bokser. Oglądało się to, jakby Floyd walczył z chłopaczkiem co trenuje rok. Czysta deklasacja. 

 

Drwalu też mi zaimponował, rutyniarz. Spodziewałem się, że ma swój plan i że tak się skończy, bo od początku było widać, że czycha na swój moment i czeka aż podpalony przeciwnik zrobi bład, przekonany, że walke wygrywa a Tomek dzisiaj taki słaby. Ale ogólnie wszystkie walki były na dobrym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.