Jump to content

Jesteśmy tym co jemy - konkretnie i bez owijania w bawełnę

Recommended Posts

• Similar Content

• By Optimus Prime
      Czy ktoś kojarzy grę/program zwift? Kiedyś poleciłem to jednemu grubaskowi i dzięki temu jego życie zmieniło się diametralnie, Coraz większe osiągi, Sukcesy w zawodach oraz sylwetka. W relacjach damski męskich również

Ogólnie polecam, Co prawda można wyjść na rower w każdej chwili ale w obecnej sytuacji to jest chyba idealny sposób na aktywne spędzanie czasu w domu. 

https://youtu.be/0aF687BEPLo

• By maggienovak
      Zaciekawił mnie ostatni wpis na forum dot.niepłodności. 

Chciałabym poznać Wasze zdanie/przeżycia/emocje dot. zjawiska niepłodności i bezpłodności. 
      Najbardziej jestem ciekawa wpisów ze storny forumowiczów, których bezpośrednio dot.to zjawisko/schorzenie/problem/temat.
      Jak Wasza niepłodność lub bezpłodność wpływa na codzienność/związek/samoocenę/rodzinę/psychikę?
      Jak przebiega u Was proces leczenia niepłodności? Jak diagnoza na Was wpłynęła? 

Pozdrawiam
      Gosia  
    • By trop
      Bracia, @Marek Kotoński
      Pięć miesięcy temu odstawiłem cukier. Kategorycznie. Żadnej "wpadki" przez ten okres.

Do napisaniu postu skłoniła mnie ostatnia audycja Marka, gdzie dużo było o tym zabójcy czyli cukrze. Ale... Czasem mnie korci by kupić w aptece np.taki słodzik "Stewia". Oczywiście do kawki.
      Co myślicie o tych wynalazkach słodzących? Olać głupie myśli i dalej pić gorzką kawę czy spróbować?
      Jak to działa na nasz organizm?

Pozdrawiam Bracia.
    • By Paulo_Stones
      Cześć,

Od dłuższego czasu staram się do kwestii damsko-męskich podchodzić profesjonalnie. Otóż ostatnio trafiłem na screen'a z jakiejś kobiecej grupy, gdzie panie wymieniały się doświadczeniami na temat tego ilu to już partnerów seksualnych miały oraz w jakim wieku osiągnęły taki "wynik". Powiem szczerze - wspomniana ankieta mnie po prostu rozbroiła. Niektóre kobiety/dziewczyny mogły się "pochwalić" kilkunastoma partnerami nie osiągnąwszy nawet 18 lat.
      Do meritum, zawsze jak zaczynam rozwijać jakąś relację z płcią przeciwną stawiam jasny warunek. Ten warunek to wykonanie pakietu badań pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV, czy kiła). O ile ja nie widzę w tym nic złego, o tyle panie przywołują argumenty typu "Nie ufasz mi?", czy "Ale przecież ja jestem zdrowa". Tak, nie ufam i nie wierzę. Dodam, że ja ze swojej strony wykonałem takie testy i nie mam nic do ukrycia, w kwestii zdrowia, przed partnerką.
      Pytanie do was, podchodzicie do problemu podobnie, czy raczej nie jest dla was to istotne?
      To mój pierwszy temat, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam,
      Paweł
    • By crystal
      Bliska mi osoba zmaga się z zapaleniem nerwu trójdzielnego - tak silnym, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Poszukuję sprawdzonych informacji na temat leczenia tej przypadłości, a szczególnie metod uśmierzenia bólu.

Przy najbliższym zimnych podmuchu ból się nasila. Niestety ta osoba pracuje w pomieszczeniu klimatyzowanym, co nie pomaga i zmusza do przyjmowania leków. Obawiam się, że nabawiła się uzależnienia od ibupromu - kiedy go nie bierze, twierdzi że czuje się "przymulona". Bardzo się martwię i nie wiem co robić. Branie leków przeciwbólowych jest na dłuższą metę wyjątkowo szkodliwe i niebezpieczne. Wizyta u neurologa nie dała zbyt wiele - przepisał Amizepin, ale powoduje wymioty i bardzo złe samopoczucie, został odstawiony. Czy warto mimo wszystko to brać, jakoś przetrwać te dolegliwości? Czy jest szansa, że pomoże?

Będę wdzięczna za pomoc. Co robić, czy szukać innych specjalistów? Obecnie jednak najważniejszy jest problem bólu - jak go zmniejszyć, by nie trzeba było brać pigułek.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.