Skocz do zawartości

Bad boys, bad boys, watcha gonna do, watcha gonna do when a cuckold wakes up in you???


Rekomendowane odpowiedzi

Załamuję ręce, proszę spojrzeć:

 

 

Żona Willa Smitha - tego Willa Smitha - kurwiła się z jakimś podrzędnym raperkiem, o którym nigdy nie słyszałem, i co widać? 

 

Uśmiechnięta, heheszkuje, jakby w Lotto właśnie wygrała; gdzie Will widać, że ledwo daje radę to przełknąć i ból maluje się na jego twarzy, a ona, kurwa i szmacisko, banan na ryju.

 

To właśnie znaczy dla kobiet "go figure out how to make yourself happy" - skakanie po chujach. xD 

 

Nie miejcie złudzeń, drodzy panowie, she's not yours, it's just your turn.

 

Will to pozytywny i fajny wariat, IMHO powinien ją wypierdolić z domu i odrzeć do suchej nitki z wszelkiego majątku, ma dowody na taśmie, że się przyznaje do szmacenia.

 

Możesz być gwiazdą kina akcji Holywood, przystojny, wysoki, z hajsem, sławą, pozycją, you name it, a i tak nigdy żadnej nie zaspokoisz.

 

Nie on pierwszy, nie on ostatni, ale smutne to w chuj; ten tupet tej lambadziary, aby się śmiać w twarz człowiekowi, który cierpi.

 

Ha tfu.

  • Like 20
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kurwa? A dlaczego on z nią siedzi w ogóle przy jednym stole?

 

Przecież nawet Angelina Jolie zostawiła Brada dla jakiegoś miliardera. Kobiety, ja pierdolę. Po chuj w ogóle trzymać coś takiego w chacie ?

 

I wierzycie w to, że raz go zdradziła? :D

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ważniak napisał:

Uśmiechnięta, heheszkuje, jakby w Lotto właśnie wygrała;

Bo wygrała. Ohajtaj się z bogatym dostaniesz sporą część majątku za free, raz na jakiś czas dać dupy co by beciak nie zjebał. 

53 minuty temu, Ważniak napisał:

 

Możesz być gwiazdą kina akcji Holywood, przystojny, wysoki, z hajsem, sławą, pozycją, you name it, a i tak nigdy żadnej nie zaspokoisz

Jak sobie to uświadomisz to życie jest mega łatwe o ile nie masz już w głowie pierdololo o miłości i innych takich. ?

55 minut temu, Ważniak napisał:

Nie on pierwszy, nie on ostatni, ale smutne to w chuj; ten tupet tej lambadziary, aby się śmiać w twarz człowiekowi, który cierpi.

Uczyć się i robić odwrotnie niż ten typ.

To my się będziemy śmiać mówiąc "nie wiem co czuje, daj mi czas".... ??

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super film, nie ma to jak wyprać swoje brudy publicznie w celu tzw. oczyszczenia, to raz.

 

Dwa. nie wspominając nawet o przekazie, który został wysłany w eter. Zbagatelizowanie samego faktu zdrady, okraszenie wszystkiego odrobiną humoru i pokazanie jacy jesteśmy nowocześni. Postawienie kobiety w pozycji uprzywilejowanej, no bo sokoro nawet Will heheszkuje, tzn., że w gruncie rzeczy nic złego się nie wydarzyło, a to że jego oczy temu przeczą, to inna kwestia.

 

Odarcie gatunku męskiego z resztek godności, nie pojmuję jak szanujący się facet mógł zgodzić się na upublicznienie czegoś takiego. Rozumiem, że być może, niektóre związki są w stanie w taki sposób funkcjonować, ale promowanie tego zjawiska, to delikatne przegięcie.

 

Gwóźdź do trumny dla przeciętnego Janusza, skoro taki przekaz idzie z samej góry.

46 minut temu, Ważniak napisał:

ale smutne to w chuj; ten tupet tej lambadziary, aby się śmiać w twarz człowiekowi, który cierpi.

Proszę Cię, dostał to na co sobie zasłużył, albo pozwolił, albo nawet akceptował. 20 lat małżeństwa, babka dobrze wie na co mogła/może sobie pozwolić.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kobieta z dobrego mężczyzny może zrobić złego ale nigdy nie przemieni złego w dobrego.

"Duch święty"

 

Swoją drogą z tego co kojarzę to Will się rozstał z jakąś babką co krzyczała w mediach, że ma małego X lat temu - to ta sama?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, karynki udowadniajcie jakie jesteście naprawdę. 

O ile przykro mi, że Will'a spotkała taka przykrość ze strony osoby, która miała być w teorii mu najbliższą.
Udowadnia to tylko tyle, że branie ślubu i zabawa w miłość jest jedną z najgłupszych rzeczy jaką można zrobić.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry aktor, ale tutaj jego umiejętności aktorskie akurat pomogły mu nie wyjść z siebie i jej nie zabić. Zaznaczyłem fragment: 
 


W 5:28 wygląda jakby miał wybuchnąć z nadmiaru każdej przykrej emocji jaką można poczuć na raz, gdy usłyszał, że to jest część procesu, a następne parę sekund jest najbardziej żenującą rzeczą jaką widziałem od dawna. 

Groteska, szkoda gościa. Jego tak zwana żona wygląda tutaj na lepszą aktorkę niż on.

Ciekawe jak długo da radę tłumić to upokorzenie..

Błogosławieni ci, którym życie oszczędzi małżeństwa w XXI wieku.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje z tego że mindset/psycha/charakter jednak ma znaczenie.

Nie jest wszystkim ale częścią człowieka.

Gdyby gość nie był beta level hard to zapewne by do tego nie doszło.

Jeżeli już doszło i nawet chad zostanie puszczony kantem to powinien od razu podziękować za znajomość.

 

Popatrzcie na stosunek ,,żony” do ,,męża”. Ech Will gdzie twe jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fra-jer.

 

Dziwne że doszedł tak wysoko z tak małymi jajami, lubię gościa, ale mała asertywność z jego strony tutaj.

 

Stać go na najpiękniejsze tego świata, ma wszystko - wygląd, kasę i najważniejsze FEJM.

 

Romantico w głowie jednak sprawia że cierpi biedaczek.

 

Kto szuka wiedzy  ten ją znajduje, jego przekonania na temat związków i kobiet to  miałem jako nastolatek, aż dziw że nie jestem aktualnie co najmniej hollywódzką sławą.

 

Obejrzyjcie sobie dokument o naszej pięknej planecie z jego dubbingiem - "Prawdziwa planeta Ziemia" - super jest.

 

Szkoda gościa, bo widać że kwaśną minkę ma, jeszcze ją przeprosił za rzekomą SWOJĄ winę, klasyka w wykonaniu mr.niceguya :D 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nie rozumiecie, że on w takim programie nie może jej pocisnąć bo straciłby role i prestiż oraz wszelkie osiagniecia w dzisiejszej Ameryce - ponawiam pytanie czy to ta sama kobieta co w mediach ogłosiła, że ma małego penisa, czy to inna "dama"?

 

Ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał jest wyreżyserowany jak jakiś zwykły film, ma scenariusz, jest charakteryzacja, są ujęcia w odpowiednich momentach, są zwroty akcji, są emocje.

Wow!

Przecież o to chodzi!

 

Wszystko pod obecną narrację dzisiejszych mediów. Ośmieszyć mężczyzn, gloryfikować niezależne i silne kobiety. Nawet cudowny i wspaniały Will Smith to tylko aktor. A co robią aktorzy? No właśnie.

 

Kto przy zdrowych zmysłach sobie takie rozmowy prowadzi publicznie. Albo to są chorzy ludzie albo to wszystko jest zrobione specjalnie.

 

A tak w ogóle jak wybory? Cisza zachowana? :D

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ważniak napisał:

Możesz być gwiazdą kina akcji Holywood, przystojny, wysoki, z hajsem, sławą, pozycją, you name it, a i tak nigdy żadnej nie zaspokoisz.

Nie on pierwszy, nie on ostatni.

Gdy to zobaczyłem w ostatnim materiale Szarpanek, to w końcu dobitnie zrozumiałem, że nie warto skakać wokół kobiet, bo im zawsze będzie za mało. Jeżeli bogaty, zabawny, Hollywoodzki aktor znany na całym świecie został zdradzony (przez własną żonę z którą ma dzieci), to dlaczego ja, taki mały szary polski robaczek powinienem się przejmować fochami i zachciankami kobiet, skoro moja energia pójdzie na marne. 

 

Kolejna motywacja, żeby ,,mieć wyjebane, aby było nam dane", a przynajmniej, żeby nie stracić zdrowia psychicznego, gdy kobieta postanowi zacząć robić ,,jazdy". Należy się pożegnać i odciąć od tej znajomości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi cuckoldami?

Cuckold to taki fetysz - ktoś lubi patrzeć jak kto inny rucha mu żonę. 

 

(Beta)Cucki to tacy których zdradza żona. 

 

No ale nie każdemu to przeszkadza i nie każdy uznaję zdradę jak wy. Może warto w końcu skończyć z zazdrością. Komuś się nie podoba to się rozstaje a jak innemu nie przeszkadza to co za problem? Podświadoma obawa o to, że sąsiad czy inny raper jest lepszy w łóżku?

 

Ja serio jakbym miał żonę to nie miałbym problemu z tym żeby np. sąsiad czy kto inny ją przernżnął.

Oczywiście sam bym to robił przy każdej okazji. 

 

 

Edytowane przez Analconda
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.