Skocz do zawartości

Bad boys, bad boys, watcha gonna do, watcha gonna do when a cuckold wakes up in you???


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2020 o 21:03, Ważniak napisał:

Żona Willa Smitha - tego Willa Smitha - kurwiła się z jakimś podrzędnym raperkiem, o którym nigdy nie słyszałem, i co widać? 

Oto link do pogadanki Rollo Tomassiego na ten temat, świeżej, jeszcze trwa na żywo - nota bene równolegle z wieczorem wyborczym. 

 

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 09:22, czerwony napisał:

Świadomy mężczyzna wyciągnie wnioski, popracuje nad sobą, zajmie się innymi kobietami. A prędzej nie dopuści do zdrady, bo będzie wiedział kiedy traci kobietę.

To jakbyś widział, że tracisz kobietę to jakie kroki był podjął?

 

I gdzie się można nauczyć dobrego podejścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

To jakbyś widział, że tracisz kobietę to jakie kroki był podjął?

Gdy będziesz wiedział jak utrzymać kobietę przy sobie nie będzoesz potrzebował takich rad.

 

Chodzi o to, że możesz być z kobietą, ale nie będziesz jej tak naprawdę miał jeśli ona nie będzie w twojej ramie. Jeśli ona nie jest w twojej ramie to ty jesteś w jej ramie. Po prostu w każdym związku jedna osoba jest tą silniejszą (jest nim ten kto mniej potrzebuje drugiej osoby). 

 

Często tą silniejszą osobą jest kobieta, mężczyzna występuje wtedy w roli petenta. Za przykład podam seks, kobieta mówi 'jeśli tego nie zrobisz nici z seksu wieczorem'. Mężczyzna często godzi się z taką narracja i ląduje w ramie kobiety, boi jej się przeciwstawić. Mężczyzna w takim związku pyta się kobiety czy może wyjść na piwo z kolegami, uwarza na to co mówi do kobiety, bo boi się, że ta się obrazi i zamknie dostęp do cipki.

 

Świadomy mężczyzna zna tą mechanikę. Nigdy nie pozwoli kobiecie na kupczenie dupą. Ja swojej jasno dałem do zrozumienia: nie ma seksu to nie ma nas i znajdę sobie inną. Mężczyzna po prostu musi dbać o swoją atrakcyjność, musi pokazać kobiecie, że nie traktuje jej jak ta jedyna, że ma powodzenie wśród innych kobiet. Kobieta wtedy boi się, że rzeczywiście pójdzie do innej. Wtedy on staje się osobą silniejszą w związku. 

 

Sukces tkwi w trzymaniu ramy, podwyższaniu swojej wartości, wzbudzaniu strachu w kobiecie przez konkurencję innych kobiet, bycie tajemniczym i wycofanym emocjonalnie (to wzbudza w kobiecie niepewność, dreszczyk emocji), pokazywaniem, że seksualnośc kobiety nie wpływa na mężczyznę (nie będę spełniał oczekiwań kobiet w nadziei na seks).

 

Chodzi o to, żeby wzbudzać pożadanie kobiety. Teraz coś do czego kobiety nie są w stamie nawet przed sobą się przyznać (mężczyzna sam do tego musi dojść): Kobiety pożądają mężczyzn, którzy nie dają im bezpieczeństwa, pewności i komfortu a rozbudzają wyobraźnie, sprawiają, że jest niepsokojna, pełna wzburzenia i podejrzeń. Czyli najlepiej jest byc dupkiem lub umiejętnie go grać. To dla grzecznych chłopców jest problem nie do przekoczenia i dlatego też grzeczni chłopcy najczęsciej marnie kończą z kobietami (zdrady z badboyem)

 

W stałym związku kobieta zazwyczaj wie o partnerze wszystko, znika niepokój przed konkurencją, mężczyzna nie dba o wysoką wartość w jej oczach, kobieta czuje sie komfortowo, stabilnie, w rezultacie przestaje miec ochote na seks.

 

Polecam książkę "Mężczyzna racjonalny" Rollo Tomassi. On wszystko ładnie tam wyjaśnił.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja (anty)kulturowa jedzie dalej, nie zatrzymuje się. Ten film (to gówno) ma wprowadzić konkretny rozpierdol w społeczeństwie. Na naszych mainstreamowych portalach co jakiś czas płodzone podobne  ściekowe artykuły typu: "zdradziłam go, uznał dziecko za swoje, nie jest frajerem tylko bohaterem" albo wypociny "męża" - "jest mi ciężko ze zdradą żony ale muszę z tym żyć". To celowe programowanie cuckoldów, uciemiężona przez lata kobieta, ma teraz prawo pieprzyć się z kim chce, a ty masz klaskać uszami, bo zostawi Cię w skarpetach i z alimentami niemożnymi do spłacenia. To już się dzieje. Kilka lat i stanie się normą. A w naszych rozwiniętych, postępowych społeczeństwach jedyny mężczyzna o którego prawach ktoś myśli to czarnoskóry gej pochodzenia semickiego. Także Will powodzenia, żona w latach zaawansowana, to może nie będziesz musiał cudzego wychowywać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 7/14/2020 at 2:36 PM, czerwony said:

Kobiety pożądają mężczyzn, którzy nie dają im bezpieczeństwa, pewności i komfortu a rozbudzają wyobraźnie, sprawiają, że jest niepsokojna, pełna wzburzenia i podejrzeń. Czyli najlepiej jest byc dupkiem lub umiejętnie go grać. To dla grzecznych chłopców jest problem nie do przekoczenia

Dlatego etap kobiet w moim życiu dobiegł końca. Nie kazdy jest stworzony do tej gry. I też nie muszę nikogo pytac czy mogę wyjść z kumplami. Dupkiem nie jestem i grać go nie umiem. Wole byc sobą i mieć święty spokój, nikogo udawał nie będę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Feniks77 napisał:

Dlatego etap kobiet w moim życiu dobiegł końca. Nie kazdy jest stworzony do tej gry. I też nie muszę nikogo pytac czy mogę wyjść z kumplami. Dupkiem nie jestem i grać go nie umiem. Wole byc sobą i mieć święty spokój, nikogo udawał nie będę.

Nie wiem, niektórzy widzę, że są do tego stworzeni, inni może po prostu muszą przekroczyć swój punkt krytyczny, w którym dochodzi do nich, że inaczej nie da rady? 

 

Też byłem całe życie sobą, ale w końcu obudziłem się i uświadomiłem, że gówno mi to daje.

 

Małymi kroczkami zacząłem pracować nad sobą. Nie jest to kwestia dni, ale miesięcy, lat. Gdy zaczynasz zachowywać się inaczej niż przez całe życie wydaje Ci się, że oszukujesz samego siebie. Ja tak miałem przykładowo z pracą nad swoją pewnością siebie (a była na poziomie zera). Udawałem przed sobą i przed wszystkimi innymi. Na początku głupio się z tym czułem. Pojawiały się myśli 'kurwa co ja robię', ale odtrącałem je na bok. Po długim okresie czasu, gdy uparcie robisz cały czas to samo, w końcu oswajasz się z tym i wierzysz, że to ma sens. Tym bardziej jak widzisz, że otoczenie zmienia do Ciebie nastawienie.

 

Z MGTOW daj sobie spokój, każdy mężczyzna hetero ma swoje potrzeby bliskości z kobietą. Kumple Ci tego nie dadzą. Widzę, że dopiero co zaprosiłeś kobietę na chatę, ona się zgodziła, widać była chętna, nie wyszło Ci tylko przez jakąś Twoją wewnętrzną blokadę. Widzę u Ciebie dobry potencjał tylko musisz sobie poukładać w głowie - ja przed osiągnięciem swojego punktu krytycznego nie byłem w stanie nawet zaprosić kobiety do siebie.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Przystojny bogaty znany facet z dobrymi genami również może być betą jak się okazuje... Przykro mi że pani choruje, ale wygląda na to, że doszło do konfliktu między panami, bo paniogla poczuć sie urażona.... Oczywiście tępe dzidy przykłasną jaki to bohater... A praktyką jest taka, że ogólnie pani nic się nie stało, nawet, to czy było to obraźliwe jest wątpliwe.... A goście dali sobie po mordzie.... A gdyby jednak goniszkodzil to co.... Pan idzie pierdziec w pasiak bo pani poczuła się urażona.... Niestety dużo jest takich kobietek, co manipulują w ten sposób... Czy tutaj to jej wina.... Nie sądzę, bardziej wina Willa, który idzie w rękoczyny gdy tylko jego pani ma kwaśna minke.... Kobiety są jakie są, ale męska wina jest, że dają się tak prowokować by tylko Pańci nie było kwaśno. Obiektywnie gość 1 coś powiedział, pani 1 miała kwaśna minę, gość 2 dał mu po mordzie by bronić jej honoru.... Nawet nie jest pewne czy tego oczekiwała. Pewnie wpływ na to miały wydarzenia z początku postu, teraz to on jej pokaże, jaki jest dla niej odważny, jak o nią zadba, noż rycerz walczacy o 50 letnią damę, co mu przyprawiła rogi i przez którą płakał na wizji.... 

Edytowane przez Mmario
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mmario napisał:

Przystojny bogaty znany facet z dobrymi genami również może być betą jak się okazuje... Przykro mi że pani choruje, ale wygląda na to, że doszło do konfliktu między panami, bo paniogla poczuć sie urażona.... Oczywiście tępe dzidy przykłasną jaki to bohater... A praktyką jest taka, że ogólnie pani nic się nie stało, nawet, to czy było to obraźliwe jest wątpliwe.... A goście dali sobie po mordzie.... A gdyby jednak goniszkodzil to co.... Pan idzie pierdziec w pasiak bo pani poczuła się urażona.... Niestety dużo jest takich kobietek, co manipulują w ten sposób... Czy tutaj to jej wina.... Nie sądzę, bardziej wina Willa, który idzie w rękoczyny gdy tylko jego pani ma kwaśna minke.... Kobiety są jakie są, ale męska wina jest, że dają się tak prowokować by tylko Pańci nie było kwaśno. Obiektywnie gość 1 coś powiedział, pani 1 miała kwaśna minę, gość 2 dał mu po mordzie by bronić jej honoru.... Nawet nie jest pewne czy tego oczekiwała. Pewnie wpływ na to miały wydarzenia z początku postu, teraz to on jej pokaże, jaki jest dla niej odważny, jak o nią zadba, noż rycerz walczacy o 50 letnią damę, co mu przyprawiła rogi i przez którą płakał na wizji.... 

Na moje, urażony poczuł się mordobijca. Znam to, przechodziłem, aczkolwiek do takich czynów się nie dopuściłem. Ego zabolało, bo obraził mu kobietę. Praktyka godna białorycerza. Nie podzielam, bo to wyręczanie kobiety z jej słabości, a nie o to nam chodzi.

 

Smith powinien w trybie natychmiastowym uswiadomić sobie, że ta relacja nie jest dla niego. Czas przełknąc czerwoną pigułkę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej brawurowej akcji żona Willa nie będzie dawała już młodym raperom. Uczcie się bracia jak się kocha kobiety. Na oczach całego świata:

- żona, opowiada przy mężu, jak się wspaniale czuła gdy posuwała ją młoda czarna....,

- mąż, uderza oprycha żartującego z tejże żony.

 

Tak się zdobywa kobiety :) 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, fuck! To się narobiło.

Szkoda mi Smitha, bo musi z jakiś względów tkwić w układzie, który ewidentnie powoduje dla niego kwasy. Czemu się nie rozstał z kobietą, tylko dokonał quasi coming outu co do otwartego związku - nie wiadomo. 

Jednak, gdyby podchodził do tego na zasadzie luźnej gumy, to po co te reakcje? Oberwał Chris Rock za wymawianie imienia żony? ("Jada, I love you. GI Jane (...) to see it" "Keep my wife's name out your fucking mouth").

Jeśli związek zgodnie z ustaleniami jest otwarty, a Chris Rock bzykał się z Jadą, to Smith nie powinien w ogóle reagować.

Na moje oko, ostrożnie sądząc, jest jakiś rozdźwięk między deklaracjami Smitha a jego postrzeganiem relacji z żoną.

Jak jest w ogóle kontekst tej sytuacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Indywidualista napisał:

Czy bad boy by nie zareagowal?

Dlaczego Will nazwany wiec zostal frajerem

Został nazwany frajerem bo żona upokorzyła go na oczach milionów ludzi a on swobodnie do tego dopuścił. Jest niespójny. Dlatego jest frajerem.

 

 

Jeśli się dokładnie przyjzysz jego reakcji to w pierwszej chwili żarcik wydał mu się śmieszny.  Dopiero jak zrewidujesz to z reakcją żony rozmkimisz co tu się odwaliło. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem oślepiony bielą białorycerstwa, ciemność widzę, ciemność!

 

Simp chroni "honor" * puszczalskiej.

 

Łysieje i co z tego? Niepełnosprawni potrafią z siebie żartować i wymyślać śmieszne dowcipy.

 

Np jak ktoś pyta się co słychać u mnie to żartem odpowiem raz na jakiś czas - Nic nie słyszę :D (jestem głuchy).

 

Kolega co jest łysy raz rozwalił publiczność w biurze słowami - Muszę wyjść uczesać się :D

 

Nieżyjąca już niewidoma koleżanka raz rzekła do mnie- Ładnie wyglądasz :D

 

Lubię czarny humor.

 

* honor w tym przypadku to wielkie nieporozumienie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Indywidualista napisał:

Zalozmy sytuacje ze idziesz ze swoja kobieta przez miasto i jakis gosciu ja zaczepia slownie i obraza.

Jak zareagujesz w tej sytuacji? Jak twoja decyzja wplynie pozniej na wasza relacje i twoja wartosc w oczach kobiety?

 

Czy bad boy by nie zareagowal?

Dlaczego Will nazwany wiec zostal frajerem?

Istotną kwestią jest to, że to jej zachowanie stanowi źródło tego niesfornego żartu, który padł na scenie. Gdyby prowadziła się jak na żonę przystało, to takowych żartów by po prostu nie było.

 

Zresztą pisałem o tym tutaj: 

 

Jedna z kobiet, o których pisałem w wątku wyżej chwaliła mi się jak jej były dostał kilka razy wpierdol od innych mężczyzn. Temat wydał mi się bardzo ciekawy, więc powęszyłem głębiej. Wyszło, że ona ich prowokowała, a on miał do niej pretensje o jej zachowanie ;) Nie gwarantuje się bezpieczeństwa takiej kobiecie, bo to jest zachowanie autodestrukcyjne faceta, jest źródłem szerokiej maści kłopotów.

 

 

Żeby było jasne, gdyby mi ktoś kobietę obraził, której zachowanie jest nieskalane, to reakcja byłaby adekwatna do sytuacji natomiast w tej sytuacji Will ratował w gruncie rzeczy swoją twarz, bo wrócił do żony, która zachowała się wobec niego nielojalnie i musi znosić przytyki pomimo tego, że jest typem człowieka honoru i zacnych wartości. 

 

Analizując jego zachowanie, stwierdzić można, że on jej zachowania nie akceptuje, co było widać na jego twarzy na filmie, który został wrzucony w pierwszym poście tego wątku. Wrócił jednak, bo chce dbać o rodzinę. Okej, ale wartości jego i jej się całkowicie rozmijają - ona skoki w bok racjonalizuje sobie uzależnieniem od sexu. On swoją decyzję racjonalizuje sobie, że musi chronić rodzinę itd.

 

Nie gwarantuje się bezpieczeństwa (zasobów/ochrony itd) kobiecie, która nie gwarantuje facetowi to co jest dla niego najważniejsze, czyli lojalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Widać, że niezły z niego beta cuck. Zrobiła mu niezłe rogi nie tylko z tym raperkiem, ale wcześniej też miała romanse z innymi ;).  A ten jak klasyczny białorycerz leci bronić puszczalskiej.

 Zabawne bo najpierw się głośno śmiał, ale jak zobaczył reakcję Jady Pinkett, to od razu ruszył. Ja bym się śmiał, a jakby się obraziła, to trudno.

Moim zdaniem ona musi mieć na niego niezłe haki skoro tak tkwi w tym związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.