Skocz do zawartości

Drogowskaz dla zagubionego/ zagubionych młodych mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Angelina Jolie jest dla Ciebie niżej w skali urody od tamtych dwóch Panów z Accantusa.

To kobiety są hipergamiczne?

Ja pierniczę :D 

Oceniam AG na podstawie tego jak teraz wygląda a moim zdaniem kukła straszna. Trochę straszy wyglądem ale też nie jest znowusz pasztetem. 

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Młoda Jolie:

 

angelina-jolie-young-tumblr-young-276488

Angelina jest obecnie strasznie wychudzona, ale co Ty tu widzisz androgenicznego?

Młoda AG natomiast wyglądała dobrze.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Androgeniczny typ urody to Maise Williams z Gry o Tron (Arya), albo Michelle Williams :Michelle_Williams_2012_Shankbone_3_(crop

 

 

lub też główna aktorka "Amelii"- Audrey Tautou:

Audrey-Tautou-as-the-youn-010.jpg

Moim zdaniem takie kobiety są neutralne pod względem SMV, mnie osobiście kompletnie nie pociągają.

 

Za to lubię dziewczęcą urodę, skromną i delikatną, także uznaje podział na kobiety ładne a seksowne.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Z tego wynika, że Chady to raczej faceci nacechowani żeńskim pierwiastkiem (oczywiście w harmonii)

Nie powiesz mi chyba, że Leoś to ma szeroką szczenę :D 

Przecież to jest twarz typu trójkąt.

To, że jest trójkątna nie znaczy, że nie może być szeroka. Nawet Ci podałem przykłady na zdjęciach jak wygląda wąska szczena a szeroka. 

 

images?q=tbn:ANd9GcRDFGO3neM1OSmU3kaXQhN

Na tą chwilę nie znalazłem lepszego zdjęcia ale masa chłopów ma coś takiego. Ten z Accantusa ma szeroką szczene w porównaniu z nim, zobacz dokładnie.

 

Ooo, aż Zbigniew mi się przypomniał.

4319299-zbigniew-stonoga.jpg

Widać małą szczenę co sprawia, że jest mniej atrakcyjny dla kobiet. Jak wspomniał arch niestety ale to prawda, że kobiety przyjmują za standard wygląd modela.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

?

Na jakiej zasadzie? Bo jest tak napakowany?

Moim zdaniem w tym przypadku całokształt twarz + sylwetka dają przewagę chłopakowi o jedno oczko.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Jedno i drugie ma piękne rysy twarzy. Nie widzę tu jakiejś większej różnicy w atrakcyjności. Tak wiem, dziewczyna ma makijaż, ale makijaż nie zmienia układu rysów :D 

 

To jest szczęka typu "diament", mówię poważnie. Halle Berry też taka ma.

Tak wiem, ale typ szczęki może mimo to być szeroki albo wąski. Chodzi o sam spód, do tego zaokrąglone kości (zamiast ostrych linii) jak na załączonych wyżej zdjęciach obniżają atrakcyjność.

 

Natomiast u kobiet to idzie na plus, dodaje delikatności.

300full.jpg

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Nigdy nie rozumiałam szału na Goslinga, rysy twarzy ani regularne, ani ciekawe. Ona też mi się jakoś nie podoba, dla mnie oboje bez szału, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości.

Ja nawet rozumiem, że mogą być gusta i guściki ale, jeśli kobieta mówi, że Ch*d lite nie jest atrakcyjny to ktoś poniżej jego skali to ma chyba dla kobiet urodę inc*la. Wtedy mówienie o tych 80% mężczyzn nieatrakcyjnych dla kobiet jest czymś logicznym i nie dziwi.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

?

Krótka twarz to cecha męska?

@Ksanti przecież Ty lubisz azjatki.  Przecież tam "mała głowa" to komplement.

Ludzie z małymi głowami w stosunku do reszty ciała wydają się wyżsi i szczuplejsi.

Jak działa makijaż i konturowanie twarzy? 

Najbardziej lubię zielonookie Polki blondynki, potem Skandynawki, ebonowe Latiny i Azjatki. Z tym, że większość Azjatek mi się nie podoba co być może będzie zaskoczeniem i lubię ale określony typ - właśnie dziewczęcy z wąską buzią.

63-632141_korean-girl-png-cute-korean-gi

 

Każda rasa ma inny kanon urody. Niemniej jednak mówiłem, że takie coś to killer kobiecej urody (szeroka, niska twarz i szeroka szczena) a przynajmniej u rasy białej. 

pixie-cut-fat-face-5.jpg

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Ten łuk to nie jest jej naturalny, przecież- efekt stylizacji, podobnie jej oczy.

Jak tu nie twierdzić, że faceci nie ogarniają :D 

Wziąłem pierwsze lepsze zdjęcie, ale nie wiem wątpisz, że kobiety mają takie łuki brwiowe?

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Nie widzę kwadratowej szczeny.

Niestety, zdjęcia bez tego idiotycznie zrobionego łuku nie widzę. Znalazłam jednak takie z łagodniejszym, delikatnym makijażem, gdzie uroda Megan rozkwita. Swoją drogą, Megan tak jak Angelina to typ Soft Natural. 

Gdzie tutaj są ostre, męskie rysy? Ona nawet nie ma mocnych, wysokich kości policzkowych. 

740full-megan-fox.jpg

Patrz podbrudek, jest szeroki względem twarzy, porównaj ze wcześniejszymi zdjęciami, które wstawiałem. Na zasadzie tych subtelnych różnic mózg automatycznie ocenia w ogólnej tendencji kto jest ładniejszy względem kogoś. Jak wspominałem MF jest ogólnie atrakcyjna, a ta szczena nie jest jakaś kolosalnie duża, ale pod względem urody wygra taka sama laska ale z mniejszym podbrudkiem. Nawiasem mówiąc MF ma szerszą szczękę względem reszty twarzy niż niejeden facet.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Megan, ma najprawdopodobniej twarz owalną.

Trochę pod innym kątem to rozpatruje.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Wiesz, jak wygląda kwadratowa szczęka? 

Nie chodzi o stricte równy kwadrat ale o geometrie, ostre rysy i proporcjonalność żuchwy względem góry twarzy.

 

3 godziny temu, Wielokropek napisał:

Jedyną kobietą, u której to zauważyłam to Oliwia Wilde.

 

imdb.com/name/nm1312575/mediaviewer/rm3811129344

To już jest skrajność i tutaj kwestia akurat kości policzkowych a nie podbrudka. 

 

4 godziny temu, Wielokropek napisał:

Sorry, ale postawieniem wyżej panów z Accantusa (z całym szacunkiem i uwielbieniem) nad taką Angelinę - oni to 7/10, ona 5-6 rozwaliłeś system.

Oni są powyżej przeciętnego SMV mężczyzn, to nie jest standard jak kobietom się wydaje. Młoda AG była spoko ale współczesna to koszmar ale i tak ją wysoko oceniłem. Ma tzw. angel skull. comment_15848109435ojjfQW6z0xzqm173WJveg

Genetykę miała dobrą ale spaprała sobie urodę. Nie wiem za bardzo jak bo nie śledzę jej życia.

 

1 godzinę temu, Wielokropek napisał:

 

@Ksanti za to przepraszam, to nie było potrzebne.

Wybaczam.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, JudgeMe napisał:

Ja nie układam sobie z nim planów przyszłościowych. 

 

@JudgeMe Nie ma problemu dla mnie ale pamiętaj, że jesteś do niego przywiązana emocjonalnie no i nie tylko tak, pamiętaj że on zyskuje ty tracisz, nawet jak tego na początku nie widzisz. Piszę Ci to bo w sumie Cię lubię nawet mimo, że zupełnie patrzymy na różne sprawy. Mój post miał Tobą wstrząsnąć w dobrej wierze, spójrz jak emocjonalnie zareagowałaś, bo pewno część mogła Cie uderzyć personalnie a przecież jestem randomem z neta. Zabolały Cię rany, które wymagają uleczenia @JudgeMe nie musisz mi tego przyznawać ale przyznaj sobie.

47 minut temu, JudgeMe napisał:

Psy nie są zdolne do miłości pojętej na sposób ludzki.  

 

I niestety na odwrót ? 

47 minut temu, JudgeMe napisał:

Ale to się nazywa błędem antropomorfizmu... 

Możliwe ? 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Oni nie zarabiają tyle, ile się sądzi, że zarabiają. Zwłaszcza początkujący. 

Masz błędne dane. 

Ohh wiem ale wiesz to było tak z przekąsem trochę napisane.

49 minut temu, JudgeMe napisał:

Nawet w Twoich postach przejawia się odraza do kobiet. 

 

Ja obrażam wszystkich w moich postach nawet siebie raz po raz :D , nie tworzę wydumanego zwycięskiego obrazu choć dzień za dniem coraz bliżej do zwycięstw nad sobą, czasem przyznaję nieskromnie, że udało mi się wyjść z mentalnych kajdan chociażby. Jak trzeba to jadę na obie płcie, gdy w mojej ocenie jest przeginka, żadnej z płci nie faworyzuję, może jestem kultularniejszy dla kobiet, bo kilka z nich mi pomogło ale generalnie tym się nie przejmuj, nie jestem zły na was - na kobiety już nie.

Poza tym, nawet gdybym miał tą obrazę to mam wszelkie powody do niej, jeśli już w ten sposób na tą sprawę patrzeć.

50 minut temu, JudgeMe napisał:

Oni nie zarabiają tyle, ile się sądzi, że zarabiają. Zwłaszcza początkujący. 

Masz błędne dane. 

Jak zaprosił to powinien zapłacić to fakt.

50 minut temu, JudgeMe napisał:

Jest depresyjny. 

 

Cóż poradzić, może kiedyś będzie uśmiechniętym artystą znów ? 

 

Powodzenia @JudgeMe znajdź sobie fajnego chłopa i zobaczysz, że ten status materialny to jest iluzja w Twojej głowie, oczywiście na barkach jest zarabianie na życie u mężczyzny ale patrząc pod względem materialnym to Cię ogranicza tak naprawdę w sensie Twoje szczęście, szczęście to nie dostęp do restauracji tylko jedzenie sucharka z ukochaną osobą, której nawet jak zabiorą ostatnią złotówkę i tak z nią będziesz chciała być. Pieniądze powinny być miłym dodatkiem, pamiętaj że jesteś z człowiekiem a nie jego pieniędzmi. 

Ale o tym na pewno wiesz.

 

Spoko @Wielokropek nie będziemy więcej robić offtopa. 

Ale jeszcze raz, spełnienia marzeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Ty patrzysz na to przez pryzmat swoich przekonań moralnych. 

Ja patrzę na to od strony praktycznej, a nie od strony moralności. 

Tak, przyznaję, celna uwaga, 

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Bo "słabe" prace, które są akceptowalne w wieku 20-25 lat, wyglądają kompromitująco w wieku lat 40.

Nigdy nie potrafiłem oceniać obcych ludzi w ten sposób. Mi potrzebna jest większa ilość zmiennych, choć jestem w stanie to zrozumieć.

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

ale 40-letni barman czy kelner wygląda już jak przegrany życiowo frajer.

Tylko pamiętaj, że możesz spotkać w tej roli osoby, które traktują to tylko jako formę odskoczni, oderwanie się od życia codziennego, może niekoniecznie akurat w tych dwóch zawodach, ale w innych równie mało prestiżowych. Jest to dla nich, jak ja to nazywam forma mentalnego resetu. Tak wiem, promil, ale jednak bywa :)  

 

Coś jak ocenianie osoby jadącej starym fiatem 126p, albo nie zwrócisz uwagi na taką osobę, albo wzbudzi ona Twoje politowanie, tylko że tym autem może jechać taki np. Tom Hanks. Ktoś może powiedzieć ok, ale nawet jeżeli pomylę się w tej ocenie w przypadku nawet tego promila, to i tak będzie to tylko nieznaczne odchylenie standardowe. Owszem, ale to znaczy, że jednak taka ocena obarczona jest jakimś błędem, którego można uniknąć poprzez mniej pochopne jej wystawianie.

 

Właśnie miedzy innymi dlatego, potrzebuję więcej zmiennych, aby móc dokonywać takich ocen. co w gruncie rzeczy popycha moje podejście w kierunku tej bardziej praktycznej strony.

 

Maluch dla Toma Hanksa leci do Los Angeles |

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Ja nie jestem organizacją charytatywną, która wynagrodzi facetowi pecha lub konsekwencje jego własnych wyborów.

Nikt tego od Ciebie nie oczekuje, to zrozumiałe, więcej, takie podejście nie ma sensu, gdyż nikomu ono nie służy.

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Dodam jeszcze, że ojcowie, którzy oczywiście nie są kobietami, też często oceniają facetów swoich córek pod kątem zamożności.

To fakt, tak to wygląda. Argument, którym może posłużyć się kobieta, której zarzuca się materializm :) 

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Szczególnie wśród mało atrakcyjnych fizycznie, a bogatych facetów jest mnóstwo głupków, którzy dali sobie wmówić, że ich atrakcyjną żonę urzekła ich osobowość i inteligencja, a nie pieniądze

W jakimś stopniu też mnie to bawi.

 

15 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Czyli facet, który leci na mnie z powodu mojego wyglądu, usiłuje mnie przekonać, że wygląd nie jest najważniejszy. ? ?

Faktycznie, groteska :) 

 

 

Teraz dostrzegam z czego wynika ta różnica w naszym podejściu.  Dla mnie jest to zwykła ocena danej jednostki, bez żadnego podtekstu i odnosi się do obydwu płci. Natomiast Ty oceniasz to z perspektywy kobiety, przez pryzmat wejścia w potencjalną relację z danym mężczyzną, być może dlatego jesteś w swojej ocenie bardziej bezceremonialna. 

 

Co nie zmienia faktu, że dobrze dowidzieć się jak to wygląda z perspektywy kobiet i po chwili zastanowienia, zdałem sobie sprawę, ze jest to tak naprawdę, również perspektywa wielu mężczyzn. Wygląda na to, że po prostu ja podchodzę do tego odrobinę inaczej, co wrzuca mnie do tej mniejszości charakteryzującej się podejściem podobnym do mojego, a kto wie, może nawet mniejszość jest tu jakimś nadużyciem.

 

Tak na koniec dodam jeszcze że, jestem daleki od takiej formy oceniania, gdyż wiem, jak bardzo można się na tym przejechać i to w obydwu kierunkach. Co ciekawe błędna ocena w tym drugim kierunku może nas kosztować znacznie więcej i tu już kieruję się pragmatyzmem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, symisz napisał:

Główne "rady" Twoje i pozostałych dla @Analconda polegały na tym, że psycholog wyjaśni mu jego problem związany z nieruchaniem, co ma robić aby ruchać, bo to przecież niby w nim problem.

Takie były moje główne rady? Przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi, zanim coś napiszesz.

3 godziny temu, symisz napisał:

Nie odpowiadaj mi nawet, bo nie mam ochoty dyskutować na te babskie pierdololo, nie rozumiesz tego i nie zrozumiesz, bo w temacie związków i seksu Wy macie wszystko podane na tacy. Laska wystarczy, że powie, że chce się jej seksu i ma kolejkę chętnych, więc chuja zrozumiesz i chuja rozumiesz co do tych tematów, a się

głupio wypowiadasz.

To nie zaczepiaj jak nie masz nic do powiedzenia. Szukasz dziury w całym, na siłę, przekręcasz całkowicie sens moich wypowiedzi tylko po to by wylać swoje żale. 

 

Dla mnie to arch.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

spójrz jak emocjonalnie zareagowałaś,

Nie zareagowałam emocjonalnie.

Niezbyt rozumiem dlaczego uważasz, że to ja jestem wykorzystywana. 

Obydwoje mamy z tego profity. 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Mój post miał Tobą wstrząsnąć w dobrej wierze

Rozumiem dobre intencje.  

 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Zabolały Cię rany, które wymagają uleczenia

Jezu, ale Ty pierdolisz. ?

 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

tylko jedzenie sucharka z ukochaną osobą,

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ViolentDesires napisał:

 

Zwróć uwagę na to, jaki przykład podałeś. Wspominasz o kimś, kto wychował się w domu dziecka i "mimo to został lekarzem". Czyli wymieniłeś dobry zawód. A co jeżeli byłby nie lekarzem, tylko kelnerem czy barmanem?

Żadna praca nie hańbi. Nie ma przecież nic złego w byciu barmanem. Przywołując znany mi osobiście przykład lekarza wychowanego w domu dziecka miałem na myśli,  że mając wyjątkowo ciężkie warunki wyjściowe i wykazując się sporym samozaparciem można  skończyć nawet najtrudniejsze studia. Przecież studiowanie medycyny to "krew, pot i łzy". Facet lekko nie miał, a dał radę wiele osiągnąć. I teraz porównuję go z postawą kolegi, któremu poświęcony jest ten wątek i ja takich ludzi rozmiłowanych w różnych "pillach" kompletnie nie rozumiem.

 

"Jednak inni faceci potrafią być naprawdę bardzo, bardzo naiwni. Przykładowo znam faceta, która ma chyba 37 lat, kilka własnych biznesów. Nic wielkiego, ale na pewno ma co najmniej kilkudziesięciu pracowników. Żona młodsza, chyba o 7 lat, 8/10, modelka. Mój kolega jest jej kochankiem, nie wiadomo czy jedynym, od wielu lat. Zdradzała z nim męża przed ślubem i robi to po ślubie. Po mężu widać, że jest w niej zakochany i uważa się za szczęściarza. Chętnie opowiada z błyskiem oku o tym, jaka to jego żona jest wspaniała i jaki mają wspaniały związek. Mówi, że znalazł "miłość swojego życia"." 

 

Właśnie podałaś sens istnienia Forum BS i dlaczego praca dydaktyczna min. Pana Marka jest tak ważna. Poza tym naiwność nie ma płci. Sam znam kobiety trwające niezłomnie przy męskich odpadach z hasłem na ustach: "ja go zmienię, ja go naprawię". Takich historii znam sporo.

 W obecnych czasach istnieje spore ryzyko związania się z taka kobietą jak wyżej, dlatego facet, który w roku 2020 zawiera umowę cywilno- prawną zwaną małżeństwem jest co najmniej nieroztropny.

 

13 godzin temu, ViolentDesires napisał:

 

Nie wiem jak w wieku powyżej 40, ale wielu bogatych facetów w wieku 30-40 żeni się z młodszymi, atrakcyjnymi kobietami o wątpliwym charakterze. Tylko to nie są "tępe dzidy", a inteligentne cwaniary. 

 

Znam dziewczynę, która była najbardziej puszczalską ze wszystkich moich znajomych, potrafiła przespać się z kilkoma nowymi facetami w jednym tygodniu. Ona na pewno miała w życiu kilkuset facetów. Jak skończyła? Spotkała przystojnego i bogatego faceta, sprzedała mu bajeczkę, według której ona jest spokojną dziewczyną i świetnym materiałem na żonę. Teraz są małżeństwem, mają dziecko. Z tego co mi wiadomo, to jej mąż do tej pory o niczym nie wie. Zresztą czy by uwierzył, gdyby ktoś mu powiedział? Wątpię. 

Panienka z przykładu miała sporo szczęścia, ale słabo widzę perspektywy przed takim małżeństwem. Analogicznie jest z kolegą opisanym przeze mnie powyżej. Facet ma olbrzymie branie wśród kobiet. Penetrował też kilkaset pań. Jak sam o sobie z dumą mówi miał wszystkie możliwe choroby weneryczne?. Ale w wieku już mocno średnim jest sam i nie ma żadnej rodziny. Nie jest w stanie utrzymać żadnego związku i to jest jego największy problem.

 

13 godzin temu, ViolentDesires napisał:

Nie wiem jak w wieku powyżej 40, ale wielu bogatych facetów w wieku 30-40 żeni się z młodszymi, atrakcyjnymi kobietami o wątpliwym charakterze. Tylko to nie są "tępe dzidy", a inteligentne cwaniary.

Ja jednak będę się upierał przy twierdzeniu, że to są "tępe dzidy". Szkoda życia tych dziewczyn na związek z facetem gdzie się jest w praktyce utrzymanką, a głównym czynnikiem spajającym związek jest kasa. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti - Tak jak napisałeś, kobiety  oceniają z puli przystojnych gości, w sensie jako standard uznają takich typów, jakby to była jakaś przeciętność i normalność, że statystyczny facet to 185cm+ i twarz 7/10. I dopiero z puli przystojnych wybierają czy ten jest ładny a tamten nie. I potem są takie kwiatki, że o kolesiach 7/8+ mówią, że nie widzą w nich nic ciekawego.

 

Jak spaceruje czasem z koleżankami i pytam ich o przechodzących kolesi to prawie każdy jest "nieee, ten nie". Chociaż zdarzają się dziewczyny, które widzą "coś" w całkiem wielu kolesiach, ale to zdecydowana rzadkość.

Edytowane przez self-aware
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, chociaż w moim mniemaniu nie bez wad. Autor mądrze dodaje wiary w siebie młodemu pokoleniu mężczyzn, natomiast rzeczywistość nie jest czarno-biała. Nie tylko kobiety powinny zawczasu rozglądać się za partnerami życiowymi, jeżeli upatrują sens w małżeństwie. Mężczyzna niewątpliwie ma dłuższy termin do spożycia, ale nie dla wszystkich kobiet. Część z żeńskich przedstawicielek rodzaju ludzkiego wybiera starszych mężczyzn z uwagi na ich dojrzałość i pozycję społeczną, ale są też takie, które poszukują towarzysza na ich poziomie pojmowania. Takiego, który będzie kompanem do wspólnych sukcesów, ale też wniesie twórczość i kreatywność wynikającą z niewiedzy, z braku doświadczenia. Nie będzie nudny.

 

Zbyt długie oczekiwanie na dziewczynę marzeń może skończyć się samotnym życiem, a nie każdy jest na to gotowy. Zawsze byli, i są mężczyźni, którzy nawet w podeszłym wieku są w stanie zauroczyć młodą kobietę dając bezpieczeństwo, ale ciągle jest to wyjątek od reguły.

 

Mój apel jest następujący: dajmy sobie czas, ale nie lekceważmy kwestii małżeństwa. Poświęćmy część naszej uwagi na znalezienie partnerki i zgódźmy się na zdrowy kompromis pomiędzy tym co dajemy, a czego oczekujemy od drugiej osoby.

Edytowane przez kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red dziękuję Tobie bardzo za ten otrzeźwiający moją głowę post.
Ja właśnie należę do tego najcięższego przedziału wiekowego.
W moim wieku to nie jest za ciekawie, choć mam małe swoje sukcesy na koncie i liczę, że z czasem będzie dużo lepiej bo cele jakieś obrane mam.

Dobrze jest czytać takie rzeczy od doświadczonego mężczyzny, utwierdzając się w przekonaniu, że ja jako mężczyzna ja tak naprawdę ledwo rozgrzewkę zacząłem.
A wydaje mi się jakbym tyle lat już przeżył hahaha a szczylem jeszcze jestem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2020 o 10:53, Ksanti napisał:

Oni są powyżej przeciętnego SMV mężczyzn, to nie jest standard jak kobietom się wydaje

@Ksanti nie wiem, czy to aluzja do mnie, ale jeśli tak- wskaż mi gdzie oceniłam ich jako standard. Nic takiego ode mnie nie padło; nie polemizowałam z tym, że są 7/10- a z tym, że "wyceniłeś" ich SMV wyżej od Jolie.

To wprowadza zamieszanie w komunikacji, które potem powoduje takie kwiatki:

23 godziny temu, self-aware napisał:

Tak jak napisałeś, kobiety  oceniają z puli przystojnych gości, w sensie jako standard uznają takich typów, jakby to była jakaś przeciętność i normalność, że statystyczny facet to 185cm+ i twarz 7/10. I dopiero z puli przystojnych wybierają czy ten jest ładny a tamten nie. I potem są takie kwiatki, że o kolesiach 7/8+ mówią, że nie widzą w nich nic ciekawego.

 

 Gratuluję dorabiania ideologii do tego, co napisałam. Oceniałam pary względem siebie, bo- przypomnę- według mnie ludzie, dobierają się na podobnym poziomie, według Ksantiego jest hipergamia u kobiet i w związku z tym- wyższa atrakcyjność mężczyzn w parach.  Ja w przytoczonych przez niego przykładach, nie widzę znacznej różnicy SMV. 

 

Przecież prosiłam o zdjęcie jakiejś przeciętnej pary na dowód- @Ksanti takiego nie ma (ok), więc zarzucił zdjęciami celebrytów (no i tej pary z wykopu)- więc w gruncie rzeczy pula domyślnie atrakcyjnych mężczyzn (i nie tylko) stworzyła się sama, albo mówiąc wprost stworzył ją Ksanti (żaden wyrzut, żeby była jasność).

 

Mało tego- ja nigdzie nie napisałam, że to jest standard, tego się nijak nie da wywnioskować z mojej wypowiedzi. Jeżeli możesz, zacytuj fragment. Napisałam , że   "ja nigdy nie rozumiałam fenomenu Goslinga"- człowiek bez uprzedzeń wywnioskuje z tego, że autorowi wypowiedzi nie podoba się aktor, chociaż zdecydowana większość uważa inaczej (o tym mówi słowo fenomen) - i tym samym, można stwierdzić, że aktor jest obiektywnie atrakcyjny-po prostu nie podoba się mi.  Kwestia gustu.  Panów z Accantusa uważam za znacznie atrakcyjniejszych (mam tu na myśli tę pozostałą dwójkę).

Nie martw się jednak- zdecydowana większość moich znajomych Goslinga wielbi :D 

 

Nie lubię, gdy ktoś sobie interpretuje moje sformułowania jak chce, nie patrząc uważnie, mało tego -robi z tego ogół i przekłada na "kobiety", w domyśle wszystkie. Tyle, w kwestii wyjaśnienia.

 

Wszystkiego dobrego :) 

 

 

EDIT:  (1) użyłam słowa "szał", nie "fenomen", w gwoli ścisłości, choć w przytoczonym przykładzie są to synonimy

           (2) Panów z Accantusa uważam za znacznie atrakcyjniejszych (mam tu na myśli również tę pozostałą dwójkę).

 

          To tyle, nie mogę już inaczej edytować.

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2020 o 10:38, prod1gybmx napisał:

Chodzi on przypadek, kiedy facet opuszcza kobietę (zdarza się to niezwykle rzadko w dzisiejszych czasach). Wtedy kobieta zamiast zastanowić się nad przyczynami odejścia, zakłada, ze to zły facet był i korzysta z najlepszej opcji z ławki rezerwowych. Przez to powiela swoje błędy w kolejnej relacji... Ralacja przetrwa na tyle długo, na ile na chujowe traktowanie pozwoli sobie nowy kandydat na partnera życiowego. Zdarza się też tak, że nowy petent znosi wszystko co mu partnerka zaserwuje i relacja trwa do usranej śmierci...  Czy obie strony są w niej szczęśliwe? Wątpię... Z boku, jeśli ktos nie zna sprawy, może uzna, że ex to była świnia i Piotruś Pan... Może tak byc, ale bardzo często sprawa wygląda zupełnie inaczej, niz mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Kij ma zawsze dwa końce... Nie raz się o tym przekonałem.

@prod1gybmx Dobrze ujęte, przerabiam to teraz na własnej skórze. Jakieś 2 miesiące temu odszedłem od samotnej matki (wdowa) po prawie 3 latach związku, z czego prawie 2 wspólnego mieszkania. W skrócie ilość jej złych zachowań przerosła te dobre + włączyło się coraz większe parcie na ślub i wspólne dziecko. Próbowała mnie zatrzymać, ale jak się wyprowadziłem, to już się przestała zupełnie odzywać i co zrobiła dalej? Ano odpaliła konto na popularnym portalu randkowym, gdzie oficjalnie pisze, że szuka trwałej i poważnej relacji...? A jeszcze przed chwilą chciała mnie przekonywać, bo jej „na nas zależy”...?

Edytowane przez raven
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Wielokropek said:

Gratuluję dorabiania ideologii do tego, co napisałam.

Ale ja nie dorabiam ideologii do tego co napisałaś Ty tylko mówię ogólnie o kobietach :) Wam się podoba mało mężczyzn. Chłop musi być bardzo atrakcyjny żebyście czuły, że macie ochotę wskoczyć z nim do łóżka "tak o". Kobiety często są w związku z kimś tam bo jest spoko z charakteru czy coś, ale wcale nie są wielce podjarane pod względem seksualnym i gdyby miały tylko opcję zamienić takiego chłopa na kogoś kto je faktycznie kręci to raczej nie cackałyby się z tym. I nie ma co pisać, że Wy jesteście jakieś inne od nas i potrzebujecie innych rzeczy żeby czuć się nakręcone bo jak pojawi się faktycznie przystojny gość to tych rzeczy już kobiecie nie potrzeba.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 08:17, Wielokropek napisał:

@Ksanti nie wiem, czy to aluzja do mnie, ale jeśli tak- wskaż mi gdzie oceniłam ich jako standard. Nic takiego ode mnie nie padło; nie polemizowałam z tym, że są 7/10- a z tym, że "wyceniłeś" ich SMV wyżej od Jolie.

 

To nie jest aluzja do Ciebie a ogólnie do kobiet.

AG w młodości wyglądała dobrze, teraz nie robi szału.

Angelina-Jolie-przezywa-trudne-chwile.-J

 

Wiek robi swoje u kobiet i drastycznie sprowadza ich SMV do parteru.

Dla porównania młody narybek, z którym nie ma możliwości konkurować.

11c46566c0dc4171884fca1546b1a716_1590589

 

Cytat

Przecież prosiłam o zdjęcie jakiejś przeciętnej pary na dowód- @Ksanti takiego nie ma (ok), więc zarzucił zdjęciami celebrytów (no i tej pary z wykopu)- więc w gruncie rzeczy pula domyślnie atrakcyjnych mężczyzn (i nie tylko) stworzyła się sama, albo mówiąc wprost stworzył ją Ksanti (żaden wyrzut, żeby była jasność).

Chcesz, żebym robił ludziom zdjęcia na ulicy? Jak ja mam to niby zrobić?

Ano właśnie celebrytów, więc teoretycznie chłopy powinny mieć same modelki...

a tak nie jest, wręcz przeciwnie, jak na załączonych obrazkach.

Ci mężczyźni mają wyższe SMV od swoich lubych.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ksanti napisał:

Ano właśnie celebrytów, więc teoretycznie chłopy powinny mieć same modelki...

a tak nie jest, wręcz przeciwnie, jak na załączonych obrazkach.

Ci mężczyźni mają wyższe SMV od swoich lubych.

Bez przesady w większości na ulicach widzę ludzi z podobnym smv. Jeśli już jedna z osób w związku jest ładniejsza, to ta sytuacja występuje 50/50 u obu płci. Też widuje przeciętnych facetów z ładnymi laskami, więc nie zgadzam się do końca. Z resztą z biologicznego punktu widzenia to dla faceta jest ważniejszy wygląd kobiety a tutaj na forum jest to totalnie odwracane. Oczywiście kobiety też zwracają uwagę na wygląd ale na pewno facet może więcej nadrobić bez wyglądu niż kobieta. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skoro ten temat jest w rezerwacie to prawdopodobnie kobiecy feedback jest pożądany. 

 

W tym poście są poniekąd prawdziwe informacje, jednak wiele z nich wprowadza w duży błąd. 

 

Jako kobieta we wczesnej dwudzieste, nie zdecydowałabym się na mężczyznę po 40-stce. Dlaczego? Ponieważ chcę dobrze poznać mężczyznę przed zakładaniem rodziny. Po paru latach razem jest się już na to gotowym, tylko czy dziecko z 45 latkiem jest dobrym pomysłem? Skazałabym swoje 15-letnie dziecko na to, żeby jego ojcem był... 60letni staruszek. Pomijam już fakt, że młodsi mężczyźni mają zdrowsze dzieci i również lepiej zniosą hałasy i zamieszanie z nimi związane. 

 

Jeśli komuś samotność odpowiada, rozwiązanie z postu jest jak najlepszym pomysłem. Pasje, poznawanie świata i siebie, życie pełną piersią.

 

Ale przy zakładaniu rodziny w wieku 40+ utrudnia się sobie lub uniemożliwia pomoc dziecku przy wejściu w dorosłość, coraz mniejsze szanse, że da się synowi wsparcie przy pierwszej pracy, a córce przy wyborze partnera. 

 

Poza tym, z każdym Waszym rokiem i młodsi mężczyźni mają coraz lepszy status, tylko wygrywają wiekiem. 

 

Na pewno są kobiety, którym by to nie przeszkadzało, ale ja jednak wolę wybrać kogoś bliższego wiekiem i zrozumieniem sobie.

Edytowane przez Samsara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 23:16, Mosze Red napisał:

Mężczyzna przyzwoicie sytuowany i zadbany w wieku 50 - 55 lat to nadal łakomy kąsek dla wielu pań. 

No błagam Cię. Jaka bzdura. Nawet dla 35latki taki chłop to dziadek. A co dopiero dla młódki. Przestańcie sobie wmawiać takie bzdury ?

Poza tym gdzie założenie że szczęście trzeba dać sobie samemu? Na cholerę tak naprawdę człowiekowi związek?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MalVina napisał:

No błagam Cię. Jaka bzdura. Nawet dla 35latki taki chłop to dziadek. A co dopiero dla młódki. Przestańcie sobie wmawiać takie bzdury ?

Poza tym gdzie założenie że szczęście trzeba dać sobie samemu? Na cholerę tak naprawdę człowiekowi związek?

On ma racje. Tyle że tyczy się to starych aktorów, dyrektorów banków, CEO. W sieci roi się od młódek które marzą o takich. 55 letni miś z dużą ilością gotówki i małym libido z racji na stres jest świetnym kąskiem. Taka młódka zamiast serwować frytki by na koszt misia rozwijała  i podróżowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że ten temat został umieszczony w rezerwacie, gdyż w sumie skupia się na tym, jak kobiety mają przes*ane, gdyż uroda im szybko mija, jakby ten jeden jedyny aspekt rzutował na całym życiu kobiety. 

 

21-23 lata to najgorszy okres dla mężczyzny? To chyba w innym świecie żyję. Przecież ten wiek i nawet niższy to jest wiek, w którym się często wychodzi ze znajomymi, poznaje się horrendalną ilość ludzi, więc tak czy siak się pozna kogoś do pary, jeśli się szuka. Jak sięgnę pamięcią wstecz, do czasów liceum, to co drugi chłopiec-rówieśnik był w związku. 

 

Jak ktoś, w wieku powiedzmy 35 lat, stworzy z kobietą szczęśliwy związek, nie mając na tym polu żadnego doświadczenia praktycznego i w dodatku odczuwając tłumione przez tyle lat poczucie niedoborowści? Jeśli jego jedynym atutem będą pieniądze to przyciągnie cwaną harpię, która go wpuści w maliny. 

 

14 godzin temu, MalVina napisał:

 

W dniu 12.07.2020 o 23:16, Mosze Red napisał:

Mężczyzna przyzwoicie sytuowany i zadbany w wieku 50 - 55 lat to nadal łakomy kąsek dla wielu pań. 

No błagam Cię. Jaka bzdura. Nawet dla 35latki taki chłop to dziadek. A co dopiero dla młódki. Przestańcie sobie wmawiać takie bzdury ?

Poza tym gdzie założenie że szczęście trzeba dać sobie samemu? Na cholerę tak naprawdę człowiekowi związek?

 

Jakoś za często to się nie widuje par z tak drastyczną różnicą wieku tj młódka i starzec - także tak samo jak @MalVina uważam to za bzdury.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Claudianne napisał:

21-23 lata to najgorszy okres dla mężczyzny?

Tak to prawda. Im człowiek starszy tym mu łatwiej. Więcej widzi wątków i lepiej łączy kropki. Temat bardziej ma dawać nadzieję i wskazywać ,że praca w kierunku umiejętności miękkich zawodowych i poprawy wizerunku przynosi efekty.

 

Większość ludzi ma podobne preferencję jeśli chodzi o kompetencje partnera. Więcej czasu na ukształtowanie się. 

8 godzin temu, Claudianne napisał:

 

Jak ktoś, w wieku powiedzmy 35 lat, stworzy z kobietą szczęśliwy związek, nie mając na tym polu żadnego doświadczenia praktycznego i w dodatku odczuwając tłumione przez tyle lat poczucie niedoborowści?

Faktycznie są małe szanse. Jednak pierwsze efekty pracy będą wcześniej. Dlatego wskazane jest 21-23. Potem jest czas na szukanie kogoś na stałe.

 

8 godzin temu, Claudianne napisał:

Jakoś za często to się nie widuje par z tak drastyczną różnicą wieku tj młódka i starzec

Faktycznie często preferencje są dla bliższych wiekiem pań ale to nie wynika z braku możliwości tylko z preferencji poszczególnych jednostek. 

 

23 godziny temu, Samsara napisał:

młodsi mężczyźni mają zdrowsze dzieci

Tak to prawda. Jest różnica 10x w statystyce. Jednak nadal jest to przedział prawdopodobieństwa dla pań w wieku 19-30. Najważniejsze by zdrowie było. 

 

Bardzo dobrze,że chcesz poznać partnera. Z moich obserwacji wynika,że często kobiety zaczynają szukać partnera życiowego gdy same mają 25-28l. 

 

W dniu 26.07.2020 o 08:17, Wielokropek napisał:

nie polemizowałam z tym, że są 7/10- a z tym, że "wyceniłeś" ich SMV wyżej od Jolie.

Można uznać,że Pani Jolie ma bardziej atrakcyjną genetykę ale jej czas świetności minął. I na tej podstawie niektóre osoby bedą wyżej oceniać jednostki młodsze.

Co pod kątem atrakcyjności może być uczciwe. Jednak pod kątem atrakcyjności genetyki będzie nieprawdziwe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Dziwne, że ten temat został umieszczony w rezerwacie, gdyż w sumie skupia się na tym, jak kobiety mają przes*ane, gdyż uroda im szybko mija, jakby ten jeden jedyny aspekt rzutował na całym życiu kobiety.

 

Moim zdaniem dobrze, że jest umieszczony w rezerwacie, dzięki czemu możemy się do tego odnieść. Wiesz, zasięgnięcie opinii mądrzejszej części forum i tak dalej. ;)

 

Ja odbieram ten temat jako podnoszenie na duchu i motywowanie facetów, którzy nie mają powodzenia. Zresztą na początku został wskazany określony użytkownik, który stanowi dla niego inspirację

 

Jak dla mnie w temacie chodzi o powiedzenie takim facetom, że mogą się ogarnąć i mieć w przyszłości dobre życie. To zasadniczo jest prawda, bo to się zdarza, to jest możliwe. Jednak znacznie częściej facet (kobieta też), którego życie jest do kitu w młodszym wieku, ma też życie do kitu w starszym wieku. Bo najczęściej te cechy, które uczyniły jego życie słabym w młodości, później nadal są obecne i nadal czynią jego życie słabym. 

 

10 godzin temu, Claudianne napisał:

21-23 lata to najgorszy okres dla mężczyzny? To chyba w innym świecie żyję. Przecież ten wiek i nawet niższy to jest wiek, w którym się często wychodzi ze znajomymi, poznaje się horrendalną ilość ludzi, więc tak czy siak się pozna kogoś do pary, jeśli się szuka. Jak sięgnę pamięcią wstecz, do czasów liceum, to co drugi chłopiec-rówieśnik był w związku. 

 

Dokładnie. Dla wielu facetów to jest piękny, beztroski okres studencki (a wcześniej licealny). Pełen imprez, poznawania nowych ludzi, w tym także płci przeciwnej. 

 

Jednak są też inni faceci, dla których ten okres jest porażką i bolesnym upokorzeniem. Czasami przez brzydotę, ale znacznie częściej przez aspołeczną osobowość. Moim zdaniem ten temat jest zaadresowany do nich, a nie do facetów z poprzedniej grupy. 

 

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Jak ktoś, w wieku powiedzmy 35 lat, stworzy z kobietą szczęśliwy związek, nie mając na tym polu żadnego doświadczenia praktycznego i w dodatku odczuwając tłumione przez tyle lat poczucie niedoborowści? Jeśli jego jedynym atutem będą pieniądze to przyciągnie cwaną harpię, która go wpuści w maliny. 

 

Oczywiście. Faceci z normalnym, czasami nawet sporym doświadczeniem nabierają się na "cwane harpie". Jakie szanse ma facet bez doświadczenia, facet z wieloletnią frustracją i kompleksami? 

 

10 godzin temu, Claudianne napisał:

Jakoś za często to się nie widuje par z tak drastyczną różnicą wieku tj młódka i starzec - także tak samo jak @MalVina uważam to za bzdury.

 

Tak. Ja widzę wiele związków z różnicą wieku około 10-15 lat, ale większa różnica jest ogromną rzadkością. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ViolentDesires napisał:

 wiele związków z różnicą wieku około 10-15 lat, ale większa różnica jest ogromną rzadkością. 

Dokładnie. Jest sporo kobiet lubiących starszych facetów ale nie tak starych, że mogli by być jej ojcem. Faceci mają więcej czasu ale nie tyle, ile przedstawiają na forum. Mam 23 lata i jak podrywa mnie czterdziestolatek i powyżej to czuję jedynie obrzydzenie, obojętnie jak zadbany by nie był. Zdarzają się pary z różnicą powyżej 10 lat ale to nie takie częste, ponieważ tłumy młodych kobiet do tych 50 latków nie stoją chyba, że jest jakimś wyjątkiem genetycznym i osiągnął duży sukces. Panowie tutaj mówią, że my kobiety bujamy w obłokach i mamy jakieś wymagania wygórowane ale jak widać wcale nie w jedną stronę to idzie. 

Podsumowując, pary z bardzo dużą różnicą wieku to wyjątek od reguły, a nie reguła. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.