Skocz do zawartości

Zmiana ciała kobiety po ciąży i jej postrzegania przez mężczyzn - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Po pierwszym dziecku szybko wróciłam do figury sprzed mimo ze utyłam grubo ponad 20kg. Wiec ex mezowi sie podobalam. W ciazy mialam tez ladniejsze wlosy i promienną cerę, piersi się zaokrągliły i powiekszyly dwa rozmiary. Bardziej mu sie podobalam niz przed ciążą, jesli o ciało chodzi to wręcz twierdził że TAM zrobiłam się ciaśniejsza. Same plusy

 

Ale mysle, ze postrzeganie zalezy od tego kto patrzy. Ktos kto Cie kocha i akceptuje zobaczy piekno nawet jesli bedziesz miała mnóstwo rozstepow, włosy będą Ci wypadac na potęgę, zepsują się ząbki itd (uroki spadku hormonów po urodzeniu dziecka). 

 

 

W dniu 14.07.2020 o 13:21, Androgeniczna napisał:

Ciekawi mnie jedna sprawa. Karmienie piersią jest bardzo dobre dla dziecka. Znam kilka kobiet które albo w ogóle nie karmiło albo tylko niecały mc żeby mieć ładne piersi a dziecko ich nie obchodziło. Wolały dawać modyfikowane. Jak na ten temat mężczyźni się zapatrują? Ich mężowie byli zachwyceni. Mój partner powiedział że to idioci bo jednak dziecko jest ważne i jakiś tam defekt kosmetyczny nie powinien powodować takich decyzji.

Ja karmiłam prawie 3 lata. Mojego ex męża to kręciło jak sobie czasem łyknął z cycusia ? uwazał, że to sexy. A piersi z wiekiem opadają czy karmisz czy nie. Chociaz u siebie nie widzę jakiegoś spadku do kolan ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.