Skocz do zawartości

Witam i o poradę proszę.


Buttcher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

 Mam 21 lat(niedługo 22) i z miejsca chcę Wam wszystkim podziękować, bo to miejsce odmieniło moje życie.

 

Przychodzę bo poradę, bo nie wiem co robić.

Nigdy nie miałem kontaku z płcią przeciwną, moja wiedza jest duża, ale bez praktyki jestem ciapa w relacjach. Do sedna :)

 

Jestem teraz na wyjeździe i poznałem dziewczynę 19 lat(prawdopodobnie nigdy nie miała chłopaka). Od samego początku mega spodobałem się Jej. Ja ją olewałem przez tydzień nie mając dla Niej czasu.

 

 Po tym czasie poszliśmy na spacer(nie ma tu żadnych atrakcji i jesteśmy teoretycznie uziemieni), było super do czasu, aż chciałem ją 2-gi raz złapać za rękę, spanikowała i się wystraszyła, ja po randce położyłem się na ławce i słuchałem muzyki, ona w tym czasie biegała dookoła mnie i szukała kontaktu(totalnie zlałem). 

 

2 dni po randce jestem ciągle przybity i się nie odzywam(widziała w jakim jestem stanie), a ona przestała już się do mnie uśmiechać i ładnie ubierać. Za każdym razem jak ją zaczepie to wyśmiewa mnie z koleżanką ?

 

 Jest jakaś szansa na wakacyjną miłość? Co mam zrobić? Dalej Jej się podobam tylko straciłem wiele w jej oczach. Czas jest ograniczony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.