Skocz do zawartości

Taki cwany jesteś?


skuti

Rekomendowane odpowiedzi

To jakbyś zareagował! Co byś zrobił?

Przed kompem każdy jest twardy, ale ....

 

Filmik przedstawia nietypową sytuację. Na ruchomych schodach dziewczyna łapię za dłoń przypadkowe osoby. Ich reakcje pokazują konsternację i szok uczestniczących.

A jaka by była twoja reakcja??

 

Tutaj zaś bardzo przystojny facet dotyka kobiety. Reakcja pań i panów również wzbudza mieszane uczucia!

Co byś zrobił gdyby dziewczynę, z którą jesteś chwycił taki przystojniacha??

 

Szczerze powiedziawszy , taka konsternacja z lekka?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedna dziewczyna podeszła do mnie po wyjściu z dyskoteki od tyłu i klepnęła mnie w tyłek (pisałem już kiedyś, że mam fajny). I co? I też byłem zdziwiony, ale nie tak jak ona jak zobaczyła mój ryj :D

 

A reakcje ludzie nawet bekowe, najlepsze akcje to te gejowskie.

Edytowane przez self-aware
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skuti po pierwsze celowo to jest zrobione na schodach ruchomych, żeby nie praktycznie nie było możliwości reakcji fizycznej.

 

Po drugie jakby obłapiła mnie atrakcyjna kobieta to bym jej puścił oczko, jakby obłapiła mnie paskuda to bym opierdolił.

 

Gdybym był w towarzystwie kobiety i jakaś inna atrakcyjna by mnie obłapiła, to bym zapytał czy się pisze na trójkąt ;)  

 

A gdyby to zrobił facet to wiadomo, zjebka .....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 2 babki z drugiego filmu złapały focha na swoich chłopów :D 

Ja miałem raz dziwną sytuację jadąc autobusem na dłuższej trasie. Przysiadłem się do takiej fajne dziewczyny a ta widocznie była tak zmęczona że przytuliła się do mnie i zasnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, self-aware napisał:

I co? I też byłem zdziwiony, ale nie tak jak ona jak zobaczyła mój ryj

Ano właśnie. A w rezerwacie można poczytać takie wzniosłe moralitety odnośnie wnętrza?

 

29 minut temu, Mosze Red napisał:

Po drugie jakby obłapiła mnie atrakcyjna kobieta to bym jej puścił oczko, jakby obłapiła mnie paskuda to bym opierdolił.

?

 

29 minut temu, Mosze Red napisał:

Gdybym był w towarzystwie kobiety i jakaś inna atrakcyjna by mnie obłapiła, to bym zapytał czy się pisze na trójkąt

ok

 

29 minut temu, Mosze Red napisał:

A gdyby to zrobił facet to wiadomo, zjebka .....

ok

 

A gdyby to był przystojny facet obłapujący kobietą z którą jesteś razem i jedziecie tymi ruchomymi schodami ?

W tym filmiku facet w takiej sytuacji chciał obić maskę przystojniakowi. Kobieta go wręcz zatrzymywała. Wychowywałem się z bardzo przystojnym kuzynem, często bezczelnie zaczepiał zajęte kobiety! Reakcje facetów były różne, chcieli go bić, inni olewali, jeszcze inni spuszczali łeb udając że nic nie widzą a jeszcze inni łapali dziewczyny pod pachę i odchodzili?

Kuzynowi powiedziałem jasno! Moje partnerki nie zaczepiaj?

Niezły bajzel. Jak z tego wybrnąć najlepiej?

 

Edytowane przez skuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie nie zauważyłbym, albo minęłoby sporo sekund zanim by do mojego mózgu dotarło, że ktoś tam mnie pomiział. 

Wizyty w tego typu miejscach (centra handlowe) wiążą się dla mnie z taką traumą, że najczęściej wchodzę w tryb uśpienia i wyłączam/ograniczam podstawowe funkcje mózgu ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardziej odnośnie tematu to kiedyś na dyskotece przystojniaczek konkretnie podrywał moją kobietę. Chciałem go zabić, przy czym oczywiście nic nie zrobiłem. Co zrobiłbym dzisiaj to nie wiem, prawdopodobnie nic. Skoro kobieta daje się podrywać innemu to w sumie już i tak jestem dla niej przeszłością, więc po co drążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To laska powinna ostro zareagować na takie zaczepki, a nie jej facet. 

 

Tymczasem hihi, haha. Co to qrwa jest? 

 

Facet dopiero może interweniować, jak laska sobie nie poradzi (np. typ dalej będzie się przywalał). 

 

A tak jak jedną z drugą rajcuje takie "flirtowanie", to powinna natychmiastowo kopa w doopę dostać, niech leci do czarusia. 

 

A najlepiej niech mu od razu da na schodach. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, skuti napisał:

A gdyby to był przystojny facet obłapujący kobietą z którą jesteś razem i jedziecie tymi ruchomymi schodami ?

No i widzisz tu dużo zależy od reakcji niewiasty. Gdyby zareagowała na to negatywnie, to wtedy zjebka dla molestującego.

 

Gdyby zaczęła stawać w jego obronie, albo jakoś wybitnie pozytywnie zareagowała na obłapianie to byłby koniec relacji.   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, self-aware napisał:

kiedyś na dyskotece przystojniaczek konkretnie podrywał moją kobietę. Chciałem go zabić

Mógłbyś bardzo źle skończyć.? Dużo się napatrzyłem na akcje z moim kuzynem przystojniakiem. Kilkukrotnie na imprezach, w sytuacjach "podbramkowych" gdzie pięści wchodziły w ruch to ......obce kobiety wstawiały się za kuzynem, broniąc go, żeby inni go zostawili? obce baby z pazurami na innych facetów?

 

20 minut temu, maroon napisał:

To laska powinna ostro zareagować na takie zaczepki, a nie jej facet. 

Wiadomo. Wg mnie gdyby to jakiś brzydki lub średni facet zaczepiał w filmiku to reakcje pań byłyby właściwe. Specjalnie występuje przystojniak. Ach ta magia aureoli?

Emocje

39 minut temu, Tyson napisał:

Wizyty w tego typu miejscach (centra handlowe) wiążą się dla mnie z taką traumą

O kurde.

21 minut temu, Mosze Red napisał:

No i widzisz tu dużo zależy od reakcji niewiasty

Kapuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Po drugie jakby obłapiła mnie atrakcyjna kobieta to bym jej puścił oczko, jakby obłapiła mnie paskuda to bym opierdolił.

 

Gdybym był w towarzystwie kobiety i jakaś inna atrakcyjna by mnie obłapiła, to bym zapytał czy się pisze na trójkąt ;)  

 

A gdyby to zrobił facet to wiadomo, zjebka .....

Wydaje mi się, że ktoś tu się na chwilę zapomniał,

 

Biegnę z pomocą i podpowiadam jaka by była Twoja faktyczna reakcja :) 

 

Leonardo Dicaprio Movie GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pancernik napisał:

Biegnę z pomocą i podpowiadam jaka by była Twoja faktyczna reakcja :) 

W sumie w dobie koronawirusa całkiem niezłe rozwiązanie. 

 

Jakby jakiś pan zmacał po ramieniu, to można by ostentacyjnie wyjąć żel do dezynfekcji z kieszeni i zacząć z obrzydzeniem na twarzy, energicznie dezynfekować tam gdzie dotknął ?  

 

Tylko ciekawe czy to podeszłoby pod homofobię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zrobił nic. Niech bierze. Kobieta moje zalety zna, jak się nie podoba to droga wolna. Dawno temu ktoś mi powiedział - tu cytat

"Jak s*ka nie potrafi się sama upilnować to najgrubszy łańcuch jej nie utrzyma". 

W myśl tej zasady, gdy ktoś zarywa do mojej partnerki obserwuje jej reakcje. Jak mi ją "odbije" tzn, że wiele nie straciłem. Najwyżej jakiś czas pobędę sam :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, skuti said:

Mógłbyś bardzo źle skończyć.? Dużo się napatrzyłem na akcje z moim kuzynem przystojniakiem. Kilkukrotnie na imprezach, w sytuacjach "podbramkowych" gdzie pięści wchodziły w ruch to ......obce kobiety wstawiały się za kuzynem, broniąc go, żeby inni go zostawili? obce baby z pazurami na innych facetów?

A to inna sprawa :) Ale w takiej sytuacji to nie wiem co by się stało. Obrywałem czasem od kobiet na dyskotekach, w sensie dostawałem jakieś plaskacze, ale nigdy nie rzuciło się na mnie kilka kobiet. Wtedy to nie wiem czy by nie pękła ta granica i bym tym wszystkim laskom nie wpierdolił. Co prawda wtedy pewnie skończyłbym w więzieniu, czyli w sumie tak czy inaczej bardzo kiepsko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dobre pranki, a znam śmieszniejsze. 

 

Co do mnie to z pewnością byłbym w szoku, a jeśli by nic nie stało na przeszkodzie pewnie bym podszedł do niewiasty. Jeśli to prank, straciłbym minutę życia i tyle. A jak ktoś by się śmiał? Śmiał z czego, że podjąłem decyzję i byłem pewny siebie aby ją zrealizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.