Skocz do zawartości

Sygnały zainteresowania kobiet


Khalit

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem założyć temat o "mowie ciała" kobiet. Mam na myśli te przypadkowe spotykane na ulicy, jak i te które trochę znamy np. koleżanki, z pracy, uczelni z grona znajomych. Jakie zachowania można wziąć za pewnik, że pod kątem przynajmniej wizualnym lecą na nas? 

Do stworzenia tematu zainspirowała mnie dzisiejsza sytuacja. Otóż jadąc sobie autobusem, na przeciw mnie stanęła atrakcyjna babka na oko 35 lat, ja zaopatrzony w telefon zauważyłem, że kilka razy spojrzała na mnie, takie sekudnowe spojrzenia, jak telefon schowalem do kieszeni i spojrzałem w szybę, na przeciw siebie ta się odwróciła i dłużej spojrzała mi w oczy a mój wzrok był skierowany dalej w te szybę. I mam taką rozkminę czy się jej spodobalem czy coś ze mną nie tak? :D

Edytowane przez Khalit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Khalit napisał:

I mam taką rozkminę czy się jej spodobalem czy coś ze mną nie tak? :D

I jedno i drugie tak samo prawdopodobne :)

Pytanie jeszcze, ile masz lat?

 

12 minut temu, Khalit napisał:

Jakie zachowania można wziąć za pewnik, że pod kątem przynajmniej wizualnym lecą na nas? 

Dłuższy niż standardowo kontakt wzrokowy - chyba najczęściej występujące zjawisko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fury King napisał:

Może wsiadłeś z liściem na głowie :) Poważnie jak Pani naprawdę jest zainteresowana to znajdzie taki sposób przekazania tego, że będziesz tego pewien, a nie rozkminał na forum.

Chyba że pani jest introwertyczką z setką myśli w stylu "pewnie zajęty" Itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była szczerze Tobą zainteresowana, to sama by podeszła, złapała Cię za genitalia i powiedziała "cześć przystojniaku, chcesz się róchać?". Przynajmniej tak bywa w moim przypadku. Dlatego też jak wychodzę na miasto noszę ochraniacz na jajca, taki do mma.

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chadeusz napisał:

Jakby była szczerze Tobą zainteresowana, to sama by podeszła, złapała Cię za genitalia i powiedziała "cześć przystojniaku, chcesz się róchać?". Przynajmniej tak bywa w moim przypadku. 

W tym momencie kierowca autobusu wstaje i zaczyna bić brawo, a za nim pasażerowie ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Chadeusz napisał:

 Dlatego też jak wychodzę na miasto noszę ochraniacz na jajca, taki do mma.

Też bym taki nosił ale nie ma na mnie rozmiaru, wszystko wyłazi po bokach ?. A tak poza tym te mniej śmiałe  kręcą loki, patrzą się jak w obrazek ( przez chwilę) lub skanuja cię z góry na dol . Za tylek kiedyś próbował złapać mnie gajowy ale oni są najbardziej wyzwoleni bardziej niż typowe feministki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, thyr napisał:

Za tylek kiedyś próbował złapać mnie gajowy ale oni są najbardziej wyzwoleni bardziej niż typowe feministki. 

Mi kiedyś gajowy proponował zrobienie fellatio za przystankiem, jak wracałem pewnego razu z imprezy. Kiedy powiedziałem mu, że jestem hetero, dalej mnie namawiał, że na pewno mi się spodoba i, że w każdej chwili możemy przerwać.

Edytowane przez Chadeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spellman71 napisał:

To można wtedy zagadać, by się dowiedzieć, czy to złudzenie.

....wręcz trzeba, bo potem jest taka sraczka jak teraz.

TAK CHCIAŁA NAWIĄZAĆ KONTAKT.

....poco? ...tego się nie dowiemy teraz....gdybanie jest bez celowe obecnie.

 

TO JEST mechanizm ze świata zwierząt  'kobiety obmiatają spojrzeniem okolicę'. 

Przyjmuję się, że utrzymanie kontaktu wzrokowego powyżej 2 sekund jest pewnego rodzaju zaproszeniem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2020 o 18:51, Khalit napisał:

Do stworzenia tematu zainspirowała mnie dzisiejsza sytuacja. Otóż jadąc sobie autobusem, na przeciw mnie stanęła atrakcyjna babka na oko 35 lat, ja zaopatrzony w telefon zauważyłem, że kilka razy spojrzała na mnie, takie sekudnowe spojrzenia, jak telefon schowalem do kieszeni i spojrzałem w szybę, na przeciw siebie ta się odwróciła i dłużej spojrzała mi w oczy a mój wzrok był skierowany dalej w te szybę. I mam taką rozkminę czy się jej spodobalem czy coś ze mną nie tak? :D

Wyskocz z autobusu i się zapytaj. "Elo maniura, podobam Ci się, czy ptak mi nasrał na łeb?" Najlepszy tekst na podryw xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnały zainteresowania płci żeńskiej na ulicy w zasadzie nie występują. Psychika kobiety opiera się na więzi i dopiero kiedy przedstawisz swoją wartość (zasoby materialne, umysłowe, pozycja społeczna, charakter i osobowość) to być może coś do Ciebie poczuje i z podejścia "daj mi spokój" przejdzie na "kim jesteś?".

 

Są pewne odstępstwa od tej reguły. Powyższe stwierdzenie nie dotyczy samców alfa, czyli około 15% najprzystojniejszych mężczyzn na ziemi. Inaczej również myślą nastolatki w wieku licealnym, są one wystarczająco naiwne, żeby potrafić się zakochać.

 

Pytanie jak rozpoznać, że kobieta jest mną zainteresowana ma sens po wystąpieniu pierwszej interakcji. Wtedy jest to głównie podtrzymywanie z jej strony rozmowy (zaczyna gadać, kiedy występuje cisza), dotyk, zwierzanie się, czyli jednym słowem inwestycja w znajomość.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.