Skocz do zawartości

Piotr Żyła opisuje realia rozwodnika w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Pacman napisał:

Jest nierozgarnięty i od dawna wiadomo

Podaj argumenty na to, że jest nierozgarnięty, bo póki co, to potrafił zarobić pieniądze, zdobyć życzliwych fanów, osiągnąć jakieś zadowolenie z życia, sukcesy w swoim fachu etc. Napisz co według Ciebie stanowi o poziomie rozgarnięcia.

 

W dniu 18.07.2020 o 13:12, sobol napisał:

Czemu musi udawać? Bo naturalnie normalny facet nie podnieci kobiety, musiałby być czadem.

Dokładnie, dzisiaj dziewczyna na gg napisała mi ot tak, sama z siebie, że ją pociągam, zapytałem więc dlaczego i odparła, że jestem nieprzewidywalny, że nigdy nie wie co napiszę. I faktycznie non stop mnie zagaduje, pisze, że boi się, że przestanę z nią rozmawiać, że mi się znudzi, a więc klasyczne branie, podczas gdy nawet nie wie jak wyglądam (napisałem jej tylko, że jestem całkowicie przeciętny w tej kwestii). Jak tak sięgnę wzrokiem na moje przeszłe relacje z kobietami, to właśnie udawanie niedostępnego, nie odkrywanie wszystkich kart tworzyło największe zainteresowanie.

 

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Arch daj już spokój, nikt nie chce słuchać Twoich wywodów.

Napisałeś w tym temacie dwa posty o wartości merytorycznej równej zero. Mów więc za siebie, bo ja, jeżeli mógłbym coś z tego wątku skasować to wybrałbym właśnie Twoje odpowiedzi. Nic osobistego, po prostu wprowadzasz bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl luzik, Twój wątek.

Nie chciałem Tobie bałaganu wprowadzać, wybacz, tylko ten typ którego to już nie wiem które multikonto pisze totalne bzdury- jak zwykle. Czytają młodzi, chłoną a im więcej tego typu treści, tym bardziej uważają to za pewnik. Tyle z mojej strony, nie wprowadzam już mętliku. Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

Pewnie na profilu randkowym miał napisane:

Mam zwisa do kolan dziouchy pisać ;)

Ten facet na na swojej książce zarobił ponad 7 baniek więc duży zwis już mu nie potrzebny. ? Teraz ma wnętrze które tak bardzo się liczy.?

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.