Skocz do zawartości

Jan Himilsbach...


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Różne były wówczas o Holoubku opinie w środowisku a co bardziej uszczypliwi przypominali, że wprawdzie ze SPATiFu spierdalał, ale za każdym razem wracał.

Ale nie wiem czy w coraz to nowej charakteryzacji, czy może "ucharakteryzować się" ponownie.

Za to Himilsbach, zawsze na plan przychodził wzorowo "ucharakteryzowany". Jak zresztą wszędzie. Normalnie urodzony aktor ;)

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still każdy użytkownik forum, zobowiązany jest do posiadania avatara. Ty swój usunąłeś, i wprawdzie z racji stażu jesteś traktowany lepiej niż inni użytkownicy forum, z czego chętnie korzystasz, ale ludzie się pytają - dlaczego Still nie ma avatara i jest na forum, a inni mają za to warny do bana włącznie?

 

No i co ja mam im odpisać?

 

Tak więc (po starej znajomości bez ostrzeżeń, które inni dostają za ten czyn) proszę byś przywrócił (albo wstawił nowy, nie ma to znaczenia) avatar, albo, jeśli usunięcie avatara jest jakimś manifestem, żebyś zdecydował czy w końcu odchodzisz z forum czy nie.

 

Bo z jednej strony niby odchodzisz, ale z drugiej co chwila logujesz się i nerwowo sprawdzasz wątek...

 

Wypadałoby trochę szanować Braci, wprawdzie naginamy zasady dla Ciebie i Twoich kolegów na forum, ale wszystko musi mieć swoje granice. Dzięki z góry za męską decyzję.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.