Skocz do zawartości

Bracia, sięgajcie po Azjatki!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w innym wątku. Od pewnego czasu piszę z dwiema Azjatyckimi dziewczynami. Jedna ma niedługo przyjechać do mojego miasta, druga planuje tu zjechać po pandemii i otworzyć własny salon fryzjerski. Panowie...

Nie męczcie się z Polkami, wasze życie jest zbyt krótkie aby męczyć się i użerać z polską kobietą, aby wmawiać sobie, że ten kredyt na 500 tys. na dom aby spełnić zachcianki myszki i być w jej oczach "prawdziwym mężczyzną" to normalność. Masz jedno życie! Azjatki to jest zupełnie inny świat.

Opowiada mi o swoich marzeniach, zainteresowaniach, sama z siebie, stara się podtrzymywać kontakt, codziennie mi pisze "Good morning" - mimo, że u niej strefa czasowa jest bodajże +5h (czyli pamięta która godzina jest u mnie), stara się. Naprawdę, nie warto wchodzić w tę drogę porozumienia się z rozkapryszonymi lewicującymi Polkami i próbuę tworzenia z nimi tego partnerskiego związku.

Nie warto wpierdalać się na gruby kredyt i ryzykować. Nie warto wykonywać polecenia swojej kobiety jak robi to facet @Androgeniczna i być jej posłusznym psem jak on. Ona zaszantażowała go, że nie będzie seksu za to, że sprawdzał jej telefon. Czyli facet chciał ją kontrolować i chce dalej - ale nie może, jest zakneblowany, posłusznie spełnia życzenie swojej Pani i nie sprawdza.

Nie warto udawać miłego i wyluzowanego faceta po którym harkanie na niego przez jego kobietę spływa, bo niby on jest silny (tutaj nieszczęsny  @Stefan Batory  któremu jego własna żona powiedziała, że nigdy jej się wizualnie nie podobał!). Masz tylko jedno życie, nie spapraj go sobie na kredyty i "partnerowanie" ze zlewaczałą, chcącą stawiać na swoim Polką. Odkąd odkryłem Azjatki zaczynam się brzydzić polskimi kobietami. Czekam kiedy przyjadą do mnie, a nawet jeśli się to nie uda, to już wiem, że za parę lat, jak trochę finansowo się dorobię i będę wolny finansowo, wyjadę do Azji, Malediwy, Filipny, wziąć sobie jakąś kobietę stamtąd. 

 

Podobno w Chinach jest normą, że kobiety szukają mężów z Europy, także z Polski. 

Masz jedno życie - rzeczywistość nie musi wyglądać tak, że za seks będziesz wiernym psem który kupuje pierdoły o "braku zaufania" jak facet @Androgeniczna i posłusznie czeka, aż Pani łaskawie da mu seks, gdy już ją przeprosi że śmiał sprawdzić jej telefon.

Jedno życie! Nie musi tak wyglądać!

  • Like 4
  • Haha 6
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch jak będziesz w związku to wtedy zrób temat i zdaj relacje, póki co to tam wiesz. Ja wiem, że Azjatki statystycznie są bardziej kobiece, ale przynajmniej wejdź w związek i nam opowiedz co i jak. Zresztą ona może nie tylko do Ciebie pisać - jak to kobiety.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ujęło moje serce to jej słowa:
"Maybe God will arrange our meeting..."

Uwielbiam taką naiwną romantyczność u kobiety. Moja była często płakała, że już nie będzie tak pięknie jak gdy się poznaliśmy. Ja mówię mała, no co Ty, jasne, że będzie, zaraz Cię tu wezmę, włożę jak trzeba i wszystko będzie okej hehe.

 

Kocham u kobiet idealistyczny romantyzm, a tego Polkom bardzo brakuje, oj bardzo. Ja sam tak naprawdę jestem totalnym idealistycznym romantykiem. Mógłbym swojej kobiecie złożyć oniryczno - sakramentalną obietnicę w lesie, że ona i tylko ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puknąłem 10 azjatek podczas mojego pobytu w Tajlandii w lutym, zarówno zwykłe jak i kurewki  i powiem jedno -  zajebiste laseczki, więcej uśmiechu niż u polek, bardziej dbają o faceta, analik, głębokie gardło nie stanowi problemu

 

( z polkami czasem stanowi ) 

 

Jakbym miał kiedyś zakładać rodzinę, za powiedzmy 20 lat jak mnie będzie na to stać, to kupuję chatę w takiej Tajlandii i zapładniam młodą 18 letnią dziewicę, która masuje moje zmęczone życiem stopy i  przyrodzenie a ja dla niej pomasuje cipkę jak to się mówi w odwecie.

  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RENGERS napisał:

Puknąłem 10 azjatek podczas mojego pobytu w Tajlandii w lutym, zarówno zwykłe jak i kurewki  i powiem jedno -  zajebiste laseczki, więcej uśmiechu niż u polek, bardziej dbają o faceta, analik, głębokie gardło nie stanowi problemu

Widać, że mnie rozumiesz, mamy jedno życie, nie musimy się męczyć ze zlewaczałymi "partnerskimi" pyskatymi Polkami. Też mam taki plan, nie chcę zgnuśnieć tu przy polskich kobietach z ich popierdolonymi wymaganiami i oczekiwaniami. Jakieś 3 lata, kupuję kolejne mieszkanie pod wynajem i wyjazd do Tajlandii albo na Malediwy, tam sobie ogarnę jakąś dobrą azjatycką dziewczynę i będę szczęśliwy. Tak to widzę, ale Bóg zawsze ma swoje plany.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sobol napisał:

Podobno w Chinach jest normą, że kobiety szukają mężów z Europy, także z Polski. 

Szukają bo chcą się wyrwać z tego biednego kurwidołka a po drugie potrzebują porządnego bolca a nie azjatyckiego 8cm siusiaka.

 

Ale ja odpadam. Mnie azjatki brzydzą równie co murzynki i ani z tymi ani z tymi nie zgodziłbym się na stosunek.

 

Brzydzą mnie fizycznie.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Szukają bo chcą się wyrwać z tego biednego kurwidołka a po drugie potrzebują porządnego bolca a nie azjatyckiego 8cm siusiaka.

 

Ale ja odpadam. Mnie azjatki brzydzą równie co murzynki i ani z tymi ani z tymi nie zgodziłbym się na stosunek.

 

Brzydzą mnie fizycznie.

Mnie murzynki strasznie kręcą seksualnie, Azjatki seksualnie trochę mniej, ale ważne że są dobre i uległe. A to, że mają motywy... kurwa, dzieciak, każda kobieta ma jakieś motywy. Idź z Polką i powiedz jej po kilku latach, że nie chcesz dzieci, a dom na budowę za drogi, zobaczysz czy jej motywami była szczera wielka miłość.

Teraz, Patton napisał:

To już pisałeś jakieś x multikont temu.

Nie miałem tu nigdy konta, kolego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

Twierdzisz że jestem idiotą?

Geniuszem intelektu to Ty raczej chłopcze nie jesteś, ale z idiotą bym chyba nie przesadzał.

Poza tym nie wyjeżdżaj mi tu w moim temacie z jakimiś dziwnymi sugestiami chłopaku, albo na temat albo nie w tym temacie się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać się za Filipinki, niektóre mają latynoskiej geny i wyglądają podobnie jak one gdyż Filipiny byly kolonia Hiszpańska przez 300 lat. A druga sprawa to wiara bo jednak większość tam to katoliczki i jednak bliżej kulturowo niż muslimki czy buddystki. 

 

Sam poznałem dwie które wyglądają jak latiny i mogę powiedzieć że są strasznie zakręcone na punkcie białych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Słowo Boże. I Bogu niech będą dzięki, że są jeszcze otwarte... granice.

 

Ja standardowo zapraszam do Italii. Są Latynoski, są Azjatki, są Murzynki, są Ruskie Słowianki. A jak ktoś lubi klasykę to i młode Włoszki lub Francuzki ze wsi, co do kościoła chodzą, się jeszcze znajdą. Jest wybór - jest zapewniony poziom.

 

Normalni ludzie, rozumieją, że każdy chce jakoś żyć, z polizią można się dogadać.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sobol napisał:

"Maybe God will arrange our meeting..."

No dobra... A co jeśli ten God da tylko na pół biletu? I biedna Azjatka doleci tylko do Ałmaty, a tam się spóźni na samolot i... Nie poratujesz drobnym groszem, żeby bezpiecznie mogła do ciebie dotrzeć?

 

Wyrzucisz tak po prostu Azjatkę 9/10 uległą z powodu paru dolców na przebukowanie biletu? Niepojęte po prostu!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sobol napisał:

chłopcze

Przywyłem kiedy mówi się do mnie "panie generale".

 

5 minut temu, sobol napisał:

Poza tym nie wyjeżdżaj mi tu w moim temacie z jakimiś dziwnymi sugestiami chłopaku

Arch, regulamin pozwala mi ingerować w twoje multikonta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wszędzie są fajne kobiety, w Polsce, Anglii, Tajlandii, USA - trzeba mieć po prostu farta, i poznać kobietę przez kilka lat zanim się założy pierścionek na palec.  Jak Cię będzie miał ktoś wychvjać w życiu, to zrobi to nawet azjatka 165cm 50 kg wagi, słodziutka, milutka, anal, głębokie, masująca stopy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sobol napisał:

sam tak naprawdę jestem totalnym idealistycznym romantykiem

 

39 minut temu, sobol napisał:

Moja była często płakała, że już nie będzie tak pięknie jak gdy się poznaliśmy. Ja mówię mała, no co Ty, jasne, że będzie, zaraz Cię tu wezmę, włożę jak trzeba i wszystko będzie okej hehe.

O, na pewno : )

 

Kupuj to mieszkanie jak  najszybciej i prowadź rentierskie zycie za 4k netto/mc : )))

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, sobol napisał:

Masz jedno życie! Azjatki to jest zupełnie inny świat.

Kuuurła.

548b451ac2b5f.jpg

 

I teraz, raz, dwa, trzy, jedziemy!

Ej gościu Ty weź pakuj manatki a nie coś bredzisz, że jakieś azjatki,

Na imię masz arch i znamy Cię z gadki, a Twój sens życia to forumowe wpadki!

Robisz na bs w ramach kryptozagadki, choć znamy tobie podobne przypadki,

Uparte te trolle, ich divy i spadki, choć tylko same wierzą w opisane bajki.

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, sobol said:

Podobno w Chinach jest normą, że kobiety szukają mężów z Europy, także z Polski. 

Szukają, ale głównie te po 30-tce, albo rozwódki i nie dlatego, że jesteśmy tacy zajebiści, tylko dlatego, że tego typu kobieta to tzw. leftover woman. Żaden szanujący się chińczyk nie będzie z nią zakładał rodziny, więc ich jedyna opcja to znaleźć obcokrajowca, któremu wszystko jedno.

 

Nie piszę tego z własnego doświadczenia, interesuję się tamtejszą kulturą i ostatnio często oglądam kilku youtuberów, którzy mieszkają, lub mieszkali w Chinach, przez co najmniej kilka lat.

 

36 minutes ago, Analconda said:

Szukają bo chcą się wyrwać z tego biednego kurwidołka a po drugie potrzebują porządnego bolca a nie azjatyckiego 8cm siusiaka.

To tylko częściowa prawda.

 

To nie Tajlandia, czy Filipiny. Średnie zarobki w Chinach przewyższają te w Polsce. Wiadomo, że standard życia to co innego, bo panuje duże rozwarstwienie społeczne.

 

Ślub chinki z obcokrajowcem, można by porównać do ślubu polki z murzynem. Większość rodzin w Polsce, by tego nie zaakceptowała.

 

Jako ciekawostkę wspomnę, że sporym nietaktem w Chinach jest oświadczenie się dziewczynie bez własnego mieszkania. Dodatkowo, biorąc takową pannę za żonę, poniekąd godzisz się na to, że oprócz niej będziesz utrzymywał jej rodziców.

 

36 minutes ago, SzatanKrieger said:

Arch jak będziesz w związku to wtedy zrób temat i zdaj relacje, póki co to tam wiesz. Ja wiem, że Azjatki statystycznie są bardziej kobiece, ale przynajmniej wejdź w związek i nam opowiedz co i jak. Zresztą ona może nie tylko do Ciebie pisać - jak to kobiety.

Mógłby ktoś krótko wytłumaczyć, o co chodzi z użytkownikiem Arch? Widziałem tego typu odniesienia, w co drugim temacie, który czytam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.