Skocz do zawartości

Trening dla kopaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich braci, którzy interesują się sztukami walki, w tym kick-boxingiem i K1 (zaczynają, lub są na początkowym okresie szkolenia) polecam kanał na Youtube Tomasz Sarary (wybitnego zawodnika w tych dyscyplinach) 

 

Poniżej mamy dwa fajne filmiki jak kopać kolanem i jak kopać kopnięcie okrężne. 

 

 

 

Oraz najnowszy filmik z seminarium kicka w Bełchatowie

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, self-aware napisał:

Chciałem nawet tam chodzić na treningi (do jego szkółki), ale mi nie odpisali na fejsie na parę pytań to uznałem, że pierdolę skoro brak zaangażowania :D

Ja go polecam pod kątem tego jakim jest fighterem/trenerem, bo na ten temat mam stoswną wiedzę. Jak prowadzą obsługę facebooka klubu się nie wypowiem, bo nie ma z tym nic wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, self-aware napisał:

Po prostu poczułem się olany jako klient, więc uznałem, że pójdę do klubu gdzie mnie potraktowano inaczej.

Powiedzmy, że wybierając miejsce gdzie chce się trenować sporty walki (zwłaszcza uderzane), osoba trenera i rozeznanie z kim będziesz mieć do czynienia, jest w mojej ocenie bardzo ważna. Nie każdy świetny zawodnik, jest dobrym trenerem i nie każdy dobry trener był wybitnym zawodnikiem.  Są trenerzy dobrzy, trenerzy średni i najgorsza grupa, czyli trenerzy idioci/napaleńcy (często swoich adeptów traktują jako żywe worki treningowe)- u tych ostatnich w najlepszym razie kończy się kontuzją, w najgorszym poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. 

 

Powodzenia w treningach. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.