Skocz do zawartości

Czy warto zapłodnić dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony to kobiecie zależy bardziej na dziecku, bo posiada potrzebę macierzyństwa, a w przypadku rozwodu ma zapewnione alimenty. Tak sobie jednak myślę, że przykładowo mając te 40 lat i chęci na zabawę w rodzinę, znalazłszy ładną 18-letnią dziewicę, która pasowałaby do mojego charakteru i byłbym na nią zdecydowany, to zapłodniłbym ją szybko 2-3 razy, dzięki czemu w dużym stopniu zapewniłbym sobie trwałość tego związku. Przecież dziewczyna z trójką dzieci nie znajdzie tak łatwo innego.

 

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz rację 18 letnia dziewica to dobry kierunek.

7 godzin temu, goryl napisał:

byłbym na nią zdecydowany, to zapłodniłbym ją szybko 2-3 razy, dzięki czemu w dużym stopniu zapewniłbym sobie trwałość tego związku

Dobry pomysł, tylko najważniejsze bardzo ale to bardzo szybko zapłodnić i nie 2 czy 3 razy ale 4 lub 5, ale to naprawdę szybciutko i związek będzie super trwały.

7 godzin temu, goryl napisał:

Przecież dziewczyna z trójką dzieci nie znajdzie tak łatwo innego.

Dokładnie, a z szóstką dzieci to już niczego nie znajdzie no ale niestety, po każdym jednym dziecku grota rozkoszy będzie większa prawdopodobnie - zastanowiłeś się? Bo ja mam z tym problem i nie mogę przez to spać po nocach.

7 godzin temu, goryl napisał:

która pasowałaby do mojego charakteru i byłbym na nią zdecydowany

A jak jej by się od decydowało? 

 

Goryl dobry plan i dobrze kombinujesz

7 godzin temu, goryl napisał:

przykładowo mając te 40 lat

Przykładowo już teraz możesz ten plan wpleść w życie. 

 

Podoba mi się Twój tok myślenia, chyba sam go zaimplementuję. Najważniejsze to zdecydowanie działać, niech to będzie Azjatka, mieć 40 lat około i działać ale się nie zastanawiać i szybko zapładniać!

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, goryl napisał:

Przecież dziewczyna z trójką dzieci nie znajdzie tak łatwo innego.

Heh moja była żona znalazła w bardzo krótkim czasie gościa z którym.juz jest pewnie z 1.5 roku tak myślę więc nie było to myślenie zaruchac i zostawić a ma 2 dzieci które maja różnych ojców więc jak będzie miała urodę to i chlopa też ile by dzieci nie miała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, jak dotąd jedna osoba wykazała się umiejętnością czytania ze zrozumieniem i odpowiedziała na temat... Jedna osoba na dwanaście odpowiedzi. To są chyba gorsze statystyki niż w rezerwacie.

 

A ja myślałem, że jak odetnę kobiety z dyskusji, to obejdzie się bez zbędnego pieprzenia o głupotach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest krótko mówiąc do d.upy.

8 godzin temu, goryl napisał:

znalazłszy ładną 18-letnią dziewicę

Te już w latach mojej młodości (lata 90 XX w.) były rzadsze od jednorożca.

 

8 godzin temu, goryl napisał:

Przecież dziewczyna z trójką dzieci nie znajdzie tak łatwo innego.

Uśmiałem się:). W zeszłym roku mój znajomy wziął ślub z panną. Dwójka dzieci każde z innym mężczyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dassler89 napisał:

@goryl Oczekujeszg poważnych odpowiedzi na niepoważny temat.

Dlaczego temat jest według Ciebie niepoważny? Pytam czy warto zdecydować się na potomstwo w celu zatrzymania przy sobie partnerki. Dla wielu kobiet jest to naturalne podejście, ja natomiast chcę spojrzeć ze strony mężczyzny.

 

Niestandardowy język oraz opisanie niektórych cech hipotetycznej partnerki były celowym zamiarem, żeby temat był łatwiejszy do zjedzenia, żeby działał na wyobraźnię. Nie spodziewałem się jednak, że dla większości będą to dystraktory i przeszkody nie do ominięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, balin napisał:

Bo dzieci nie stanowią o stabilności związku. Proste. :) 

A może jakieś argumenty? Nikt nie mówi tutaj o 100% pewności, chodzi o jej zwiększenie.

 

4 minuty temu, Adameo napisał:

Poklicz ile będziesz miał lat jak trzecie dziecko będzie pełnoletnie

Sam sobie policz. Na przyszłość przykładaj się bardziej do odpowiedzi i podpieraj je argumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, goryl napisał:

Tak sobie jednak myślę, że przykładowo mając te 40 lat i chęci na zabawę w rodzinę, znalazłszy ładną 18-letnią dziewicę, która pasowałaby do mojego charakteru i byłbym na nią zdecydowany,

No powodzenia może Ci się uda. Dla 18-latki będziesz starym dziadem. ile dup do tej pory wyrwałeś?

Szybciej z panną około 25-ciu lat podziałasz.

9 godzin temu, goryl napisał:

to zapłodniłbym ją szybko 2-3 razy, dzięki czemu w dużym stopniu zapewniłbym sobie trwałość tego związku. Przecież dziewczyna z trójką dzieci nie znajdzie tak łatwo innego.

Byś się zdziwił ilu jest kukoldów na świecie.

9 godzin temu, goryl napisał:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Co to znaczy? Mamy pisać tak jak Ci się podoba bo inaczej nie jest merytorycznie?

 

Ogólnie to co piszesz jest możliwe ale będzie to bardzo trudne.

Gdzie chcesz poznać tą mityczną 18-letnią ładną dziewicę?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61 lat kiedy trzecie dziecko „wejdzie w dorosłość” to chyba wystarczający argument. Twoje emocje pokazują że rozumujesz jak mały chłopczyk.

Przy takiej różnicy wieku nie ma możliwości zbudować relacji na wspólnych zainteresowaniach – chyba ze facet zachowuje się jak Cuba Wojewódzki – 50-cio latek udający 20 latka. Nie ma możliwości dopasowania seksualnego – kiedy kobieta wejdzie w optimum wystarczy drobna choroba (np. nadciśnienie, nerwica) żeby przyjacielem faceta stała się niebieska tabletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, goryl napisał:

to zapłodniłbym ją szybko 2-3 razy,

(...)

Zapraszam do merytorycznej dyskusji

A więc:

Kiedyś bawiłem się w szybkie zapładnianie dziewic.

Niestety, nudna robota, brudna, taśmowa, terminy gonią. Trzeba to lubić, inaczej zwariujesz.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.