Skocz do zawartości

W jaki sposób niby ślub ma mnie zabezpieczyć a rozwód być bajką?


Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Mosze Black said:

@Colemankabardziej chodziło mi, czy jesteś w innym kraju, czy raczej nie wyrobiłaś swojemu dziecku nr. pesel?

 

Swoje mam jeszcze w worku?

Aaa, nie, trzymam dzieciaka w zamkniętym pokoju od urodzenia, bo robię badania z obszaru lingwistyki nad nabywaniem pierwszego języka. Chce sprawdzić czy to prawda, że nie mówiąc do/przy dziecka/u nie wykształci się u niego zdolność posługiwania się językiem. A nie rejestruję go, bo nie chce mieć kłopotów, żeby mi ktoś się wtrącił w moje badania i popsuł wyniki. Rozumiesz?

 

:D

 

Czarny HUMOR. Na poważnie: moje dziecko mieszka z ojcem w innym kraju, tam jest zarejestrowany. Nie ma polskiego obywatelstwa.

Edytowane przez Colemanka
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Tymczasem chodzi tylko o to że wybierają biedniejsze i dlatego później przy rozwodach wychodzą na minus. 

Tylko, że w klasie powiedzmy średniej, nie ma kobiet zarabiających powiedzmy 4k. Ja przynajmniej takich nie znam. Więc kogo ma ten facet wybrać, właścicielkę firmy, która zarabia 10-15 tyś ?

Chyba, że rzemieślnik ma sobie wziąć panią adwokat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:

Aaa, nie, trzymam dzieciaka w zamkniętym pokoju od urodzenia, bo robię badania z obszaru lingwistyki nad nabywaniem pierwszego języka. Chce sprawdzić czy to prawda, że nie mówiąc do/przy dziecka/u nie wykształci się u niego zdolność posługiwania się językiem. A nie rejestruję go, bo nie chce mieć kłopotów, żeby mi ktoś się wtrącił w moje badania i popsuł wyniki. Rozumiesz?

 

O kierwa! Takie eksperymenty są w ogóle legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Leniwiec said:

Tylko, że w klasie powiedzmy średniej, nie ma kobiet zarabiających powiedzmy 4k. Ja przynajmniej takich nie znam. Więc kogo ma ten facet wybrać, właścicielkę firmy, która zarabia 10-15 tyś ?

Chyba, że rzemieślnik ma sobie wziąć panią adwokat ?

Tak z ciekawości: jak definiujesz klasę średnia? Jakimi kryteriami się posługujesz.

Skoro kobiety aspirują do wyższych (względem swojego) statusem facetów, to siłą rzeczy facet zarabia więcej, bo jego dochody składają się na ten status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777Margaret Thatcher;)

 

Jesli tak powiedziała, to wiele się nie pomyliła. Na przykładzie naszego 500+ chaciażby, głównym beneficjentem są samotne matki. Problem polega tu na tym, że państwo przejeło od nas facetów rolę opiekuna kobiet. Po co facet ma się starać i opiekować, on ma tylko zapłodnić, aby spełnić biologiczne zachcianki pani. Potem tak pani idzie do urzędu po zasiłek, a im więcej tych dzieci urodzi, tym większe te zasiłki będą. One nie idą w całości na dzieci, tylko na zabawowe życie takiej "madki". Potem taka się chwali na całym świecie jaka ona jest silna i niezależna. Prawda jest taka, że na te zasiłki to składa się produktywna częśc społeczeństwa czyli głównie mężczyźni, ale płaci w powszechnym mniemaniu tzw. państwo. To też tłumaczy dlaczego partie lewicowe rozdające na lewo i prawo zasiłki są w głównej mierze popierane przez kobiety.

 

I tak się żyje z kretynami – Demotywatory.pl

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka Moim zdaniem od niemal stu lat w Polsce rządzą partie lewicowe, a fakt posiadania na sztandarach jakiegoś bóstwa i kościoła nie czyni ich prawicowymi. Polityka gospodarcza przez nie stosowana jest najlepszym tego wyznacznikiem. Niepisana umowa okrągłowstołowa przewiduje, że w Polsce do władzy ma nigdy nie dojść prawdziwa prawica.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to mój 1 post tutaj :)

 

Ja w swoim ponad 30to letnim życiu od każdego mężczyzny słyszałem "Krzysiek nie żeń się!". Wyjątek był jeden - Waldi zapytany o sprawę kazał mi się ożenić, "żebyś nie miał czasem lepiej ode mnie", serio :)

 

Napawa mnie trwogą wizja naszego przyszłego społeczeństwa 500+. Nie chodzi o samo świadczenie bo dla ogółu normalnych jest fantastyczne ale...

 

Pomyślcie tylko sobie o tych pato-mamusiach żerujących na dzieciach na raz z obu rur - rządowej (czyli nas wszystkich) oraz alimentacyjnej, co ciekawe często sprowadzanej znów do nas (bo tatuś wypierdolił za miedze). Na naszych oczach te kurwiska będą melepecić Dżesiki i innych Brajanów ?

Edytowane przez Blueberry
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Leniwiec napisał:

Tylko, że w klasie powiedzmy średniej, nie ma kobiet zarabiających powiedzmy 4k. Ja przynajmniej takich nie znam. Więc kogo ma ten facet wybrać, właścicielkę firmy, która zarabia 10-15 tyś ?

Chyba, że rzemieślnik ma sobie wziąć panią adwokat ?

A w klasie średniej mężczyzna ile zarabia? 

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

. Na przykładzie naszego 500+ chaciażby, głównym beneficjentem są samotne matki.

W pl 500+ jest na każde dziecko. Uważasz ze w pl więcej jest samotnych matek niż takich w związkach?

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Prawda jest taka, że na te zasiłki

A ile twoim zdaniem wynosi zasiłek dla samotnej matki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 15:54, Vishkah napisał:

Zaryzykowałbym stwierdzenie że to kobiety wybierają bogatszych, a mężczyźni wybierają kobiety bez względu na majętność a ze względu na inne cechy.

O tym mówią wszystkie badania.
Ba! Nawet na feminazistycznych stronach możesz znaleźć takie dane.
Oczywiście z feministycznym komentarzem jacy to my mężczyźni jesteśmy źli i patrzymy tylko na młode dupy :D 

A prawda jest taka, że owszem wygląd ma duży znacznik, ale to nie jest tak jak w przypadku kobiet, że pociąga nas tylko mały procent kobiet.
Nas pociąga większość kobiet.
Chyba, że sam dobrze wygląda, więc ma prawo wymagać od kobiety, by ruszyła 4 litery i wyglądała jak człowiek.

Przeciętny facet jednak ma wypierdolone w to.
Widuje często grubych facetów z grubymi babami i wiecie co wam powiem?
Te związki z "nizin rynku" są najbardziej udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 17:07, Chadeusz napisał:

O kierwa! Takie eksperymenty są w ogóle legalne?

No cóż, jej dziecko, więc chyba może sobie z nim robić co chce, nie? Wprowadza w życie libertariańskie idee we własnym domu, przy okazji przysługuje się nauce i całej ludzkości. Brawo @Colemanka !

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 11:05, Lalkaa napisał:

Jest coś takiego jak cykl przemocy. Żadna z tych kobiet nie prowokowała, nie udawała. One wręcz się bały odejść. Uważasz ze ktoś kto boi się odejść, ktoś kto się zbiera, nie ma odwagi, żyje w strachu manipuluje oprawcą?

Znam kilka spraw, w których kobieta prowokowała do przemocy i czekała tylko z dyktafonem. Nie mówię że nie ma przemocowców, ale są kobiety, które wykorzystują prawa chroniące kobiety do atakowania facetów. Są goście, którzy biją, są kobiety, które prowokują przemoc, lub nawet same potrafią się pokiereszować, by uwalić chłopa. Jedno nie wyklucza drugiego. Przykładowo kobieta okłada się młotkiem by wrobić swojego męża, a koleżanka nagrywa i robią sobie podśmiechujki. Filmik wyszedł na jaw tylko dlatego, że kobiety się pokłóciły. Skoro morderca może zabić za np. 50 tys. złotych, to co to za problem dostać lekko pobitym by skończyć z np. mieszkaniem, bo w przypadku przemocy ze strony faceta, sprawa rozwodowa jest raczej prosta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Nie mówię że nie ma przemocowców, ale są kobiety, które wykorzystują prawa chroniące kobiety do atakowania facetów.

Niebieska karta tak samo chroni mężczyzn jak i kobiety. Ja spotkałam mężczyznę, który doświadczał przemocy ze strony kobiety. Prawo to prawo, chroni człowieka. 

 

9 godzin temu, Beckenbauer napisał:

Przykładowo kobieta okłada się młotkiem by wrobić swojego męża, a koleżanka nagrywa i robią sobie podśmiechujki. Filmik wyszedł na jaw tylko dlatego, że kobiety się pokłóciły.

Pewnie są i takie. Ale wszędzie są wyjątki. Nie oznacza to, ze większość kobiet mówi prawdę. Nie możemy z góry zakładać ze ktoś kłamie. Nawet jeśli oprawca mówi inaczej tez nie możemy zakładać, że kłamie. Bo nie wiesz kto kłamie i kto tak naprawdę jest przemocowy. 
Trzeba starać się dość do prawdy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2020 o 09:47, Lalkaa napisał:

Niebieska karta tak samo chroni mężczyzn jak i kobiety. Ja spotkałam mężczyznę, który doświadczał przemocy ze strony kobiety. Prawo to prawo, chroni człowieka. 

Żeby kobieta dostała niebieską kartę, to naprawdę musi odwalać. Wiele osób po prostu nie wierzy, że kobieta jest zdolna do przemocy, a chłop jak się daje to pizda i to jego wina. Wiem że facet i kobieta mogą dostać niebieską kartę, ale granica pomiędzy tym co musi zrobić facet i co musi zrobić kobieta by ją dostać, jest różna. Podobnie z wiarygodnością zeznań. W obu sytuacjach (wprawdzie w innych krajach) kobieta powiedziała "on mnie pobił", w obu przypadkach facet powiedział "przecież jej nie biłem/uderzyłem". W obu przypadkach uwierzono kobietom i wyciągnięto od mężczyzn konsekwencje, dopiero dowody (które przecież szczęśliwie się znalazły, przecież w 1 przypadku kobieta mogła nie nagrywać, a w 2 kobieta mogłaby odwalić tą akcję w miejscu gdzie nie ma kamer) zmieniły wyrok, choć i tak są stratni bo nie dostali odszkodowania za sposób w jaki zostali potraktowani, w drugim przypadku gość spłaca długi po tym, jak policja pozwoliła jego żonie de facto go obrabować, a on sam musiał udowadniać swoją niewinność. Czy wyciągnięto konsekwencje od kobiet za fałszowanie dowodów i fałszywe zeznania? No nie bardzo. To co mówisz, to tak jak powinno być i z tym się zgadzam. Ale rzeczywistość wg moich obserwacji jest zupełnie inna. Jest równe prawo, więc faceci/kobiety powinni dostawać dzieci wg tego jakim są rodzicem, ale sądy wolą dać dziecko matce alkoholiczce niż normalnemu ojcu. Była sprawa u Jaworowicz, gdzie sąd dał dziecko patologicznym rodzicom matki (narkomanki, która miała ciągi i olewała dziecko, sami rodzice mieli 2 czy 3 dzieci, które wychowali podobnie jak matkę dziecka) niż uczciwemu, zarabiającemu ojcu, który miał nową partnerkę.

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 08:57, Androgeniczna napisał:

Chyba że chcecie zdradzać i dlatego boicie się że kobieta dostanie wiecej po rozwodzie. Inaczej nie rozumiem kompletnie.

Nie chodzi o to, ze wiecej, bo podzial majatku jest zawsze po polowie. Gorzej jesli w tę "połowę" jedna ze stron nie wlozyla ani grosza. 

Pamietam sprawe mojego wuja, który prawie stracil firme. Bo przy podziale majatku ex zona powiedziala ze go udupi i tak zniszczy ze mu pojdzie w piety. Mial firme ze wspolnikiem wiec chodzilo o 1/4 udzialow. Z ktorymi moglaby robic co chce. 

Jakos w koncu to zalatwili, ale podejrzewam ze musial jej dac kase zeby mu firmy nie zniszczyla.. Kobiety są zawistne, bardziej niż faceci. Kochają się mścić nawet jesli to one same zawinily. Nie chcialabym miec baby za wroga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2020 o 01:11, wrotycz napisał:

Jak żyję nie widziałem programistki, nawet miernej. Żadnej.

Może żyjesz w mniejszym mieści. W moim jest pełno firm z zagranicznym kapitałem. W niektórych a może nawet większości mówi się tylko po angielsku. W moim mieście jest więcej kobiet niż męzczyzn dlatego może i więcej programistek. Oczywiście więcej jest programistów ale jednak są i progrmistki. Te które znam zajmują się akurat JAVA Scriptem. Czy są dobre? Nie wiem bo nie znam się na programowaniu. Wiem jednak że zarabiają ładne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.