Skocz do zawartości

Pani mówi jak jest


Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym,  że pani z filmu jest bardzo mało wartościowa.

 

- tona tapety

- wulgarne słownictwo

- nadużywanie alko

- prostactwo

 

Wstydziłbym się z nią publicznie pokazać, do łóżka też bym nie zabrał, nie sypiam z kobietami do, których nie czuję sympatii, a ta pani mnie odrzuca. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda przede wszystkim ty nie jesteś żadna luxury girl,  ponieważ luxury girl to naturalna dziewczyna z wybiegu Victoria Secret a nie jakiś kaczor Donald ze zrobionymi ustami i sztucznym cycem.

 

Tylko naturalne piękno jest coś warte i ewentualnie czasem można za nie dać coś  więcej :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w siebie. To ciekawe. 

 

W moim rozumieniu to medytacja, rozwinięcie kontaktu z naturą, zwolnienie ciśnienia z ciała, przeniesienie energii do rzeczy satysfakcjonujących, pogodzenie się z upływem czasu, śmiercią, rozwinięcie filozoficznej cnoty. Macie mniej więcej pojęcie. 

 

A u niej doklejenie sztucznych rzęs i zrobienie ust na wzór odkurzacza. 

 

Całe szczęście jestem biedakiem i nie stać mnie na takie luksusy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Inwestycja w siebie. To ciekawe. 

 

W moim rozumieniu to medytacja, rozwinięcie kontaktu z naturą, zwolnienie ciśnienia z ciała, przeniesienie energii do rzeczy satysfakcjonujących, pogodzenie się z upływem czasu, śmiercią, rozwinięcie filozoficznej cnoty. Macie mniej więcej pojęcie. 

Dokładnie. Nie po to JA inwestuję w to by stać się najlepszą wersją siebie, by tracić czas na kogoś kto inwestycję w sobie rozumie jako botox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest az taka brzydka, jak dla mnie laska na plus :) Jeszcze mowi na koncu ,,inaczej wam dupy nie da"...Drogi bylby koszt dawania tej dupy, auto sportowe nie z wypozyczalni, prezenty itp...

Godzina u innej profesjonalistki wyjdzie troche mniej :D

Edytowane przez nowy00
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.