Skocz do zawartości

Miłość grecka okiem YouTuberki


Chadeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nagranie nominowane do choroszczańskiej statuetki dla najbardziej okuratnego poradnika seksualistycznego.

 

Wśród poprzednich zwycięzców byli np. Major Suchodolski i Prezydent Kononowicz, który dowiódł, że prezerwatywa chroni mężczyznę przed kobiecym rakiem.

 

 

@Chadeusz chętnie popróbuję na niej. Choć obawiam się, że ona nadaje się tylko do tego.

Edytowane przez cst9191
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa jest od srania.

Jak ktoś tego nie rozumie to nich idzie do seksuologa albo psychiatry po leki na obniżenie popędu. Bo to trzeba mieć zwierzęcy popęd by wkładać benka w kał. Kogo to podnieca...

Masakra...

 

Poważnie nie róbcie tego bo może nawet jelito wypaść. Po za tym odbyt nie służy do stosunku.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Imbryk napisał:

Było chyba kiedyś, widziałem ją już.

@Chadeusz tytuł należałoby lekko zmienić na: "Miłość grecka czekoladowym okiem youtuberki".

Potwierdzam też już dawno widziałem

8 godzin temu, Majlo napisał:

@Analconda ty jesteś jakimś trollem czy mówisz poważnie? Już któryś post czytam od ciebie który jest na granicy absurdu. Może to nie do końca forum dla ciebie?

 

Dobre dobre. Widać że krótko tutaj jesteś. A @Analconda pozdrawiam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 01:03, Analconda napisał:

Kogo to podnieca...

Mnie.

 

A panna jest żenująca, głównie przez knajacki język. I co ona ma za głowie, urządzenie które łączy ze statkiem - matką? Czy przekazuje komendy "wdech, wydech"? : )

A hemoroidy to się ma głównie od siedzącej pracy i małej ilości ruchu, niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.