Skocz do zawartości

Według Łukasza Szumowskiego grypa to obecnie większy problem niż koronawirus


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Fury King napisał:

Tak zdrowi, to była ironia Zychu, dzięki za wiadomość, która potwierdza mnie jeszcze w przekonaniu.

W takim razie przepraszam. 

Ale na miłość boską - za bardzo wierzysz w ludzką inteligencję. Na przyszłość daj chociaż emota, żebym wiedział, jak to interpretować. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grypa to może i problem, ale zdecydowanie jeden z mniejszych dla Polski. Mam ostatnio do czynienia ze skalą wyjebania na zdrowotne sprawy obywatelskie, nawet w ramach covidozy-psychozy. Otóż nasza grupa 'nastu osób miała PCRy. Sam byłem 9 dni temu na wtykaniu patyków w dziurki. I co? I do dzisiaj nie ma wyniku. Nikt nie wie gdzie jest, ani co się dzieje z próbką. Idę o zakład że jak zgubili, to se wynik wymyślą. I nie sądzę, że byłbym wtedy odosobnionym przypadkiem.

 

Inny vic - znajoma lekarka miała "kontakt" i wylądowała na kwarantannie. Była na niej tydzień, bo nie było wyniku tak długo. A co, stać nas na jednorazowych lekarzy. Tani są i widocznie trochę zbędni albo mamy ich za dużo. Z tym się łączy jeszcze jedna taka ciekawostka. Z owym pacjentem kontakt miało kilkadziesiąt osób, włącznie ze współpasażerami w jednym samochodzie. No i jakoś nikt nie złapał tego ultra-zakaźnego wirusa. Tak - słownie: ZERO osób. Podobnie zresztą "uczestniczyłem" w analogicznej sytuacji dwa miesiące temu. I też nikt więcej nie złapał.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.