Skocz do zawartości

Lajw z okazji przekroczenia 10 tysięcy subów na Radio Samiec2, zapraszam o 22-ej na kanał "Marek Kotoński Live"


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia (i siostry), dziś między 21-ą a 22-ą, zapraszam na kanał Marek Kotoński Live, gdzie będziemy "świętowali" prawdopodobne przekroczenie 10 tysięcy subskrypcji na moim kanale Radio Samiec2.

 

Będzie to krótki lajw (jestem drugą dobę bez snu), ale myślę że z tej okazji wypada go zrobić. Liczę na to że:

 

1. Zadzwonią Radiosłuchacze, by powiedzieć jak zaczęli mnie słuchać, jak poznali forum itd. Telefon do mnie - 883 704 392 zadzwonić mogą tylko osoby mi znane, z wiadomych względów.

 

2. Pomożecie mi w stworzeniu rymu, wiersza, hasła reklamującego sklep strefasamca.pl, ponieważ sprzedaż idzie katastrofalnie i chcę zarobić pieniądze na faktury, które opłacić trzeba.

 

Do zobaczenia i usłyszenia na kanale - https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Lajw z okazji przekroczenia 10 tysięcy subów na Radio Samiec2, zapraszam o 22-ej na kanał "Marek Kotoński Live"

Gdzie takie hasło miałoby widnieć? Jak długie miałoby być? W jakiej formie?

Tematu rapów i rymów bym nie podejmował, trzeba to robić na prawdę dobrze. żeby nie wyszło krindzowo... Co przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego.

Jest dużo wałków na takie tematy, ale nie polecam bawić się plagiat.

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Drugie DNO dziękuję, ale nie skorzystam.

 

W dniu 4.04.2021 o 08:58, Patton napisał:

@Marek Kotoński

Czy może masz dzisiaj w planie jakis lajw? 🙂

 

Nie dam rady, jestem lekko podziębiony - załatwił mnie spacer z Puszkiem, super pogoda, słoneczko, a w tle zimny wiaterek, szyja nie osłoniona, drugich portek nie założyłem, czapka zdjęta :) Nie złamała mnie zima, a tu mnie pogoda oszwabiła :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.