Skocz do zawartości

Dlaczego Polacy nie myją się po kupie?


Chadeusz

Dlaczego Polacy nie myją się po kupie?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką metodę higieny stosujesz "po kupie"

    • 1. Na siedząco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru
      9
    • 2. Na siedząco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru
      3
    • 3. Na stojąco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru
      10
    • 4. Na stojąco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru
      0
    • 5. Na siedząco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      3
    • 6. Na siedząco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      0
    • 7. Na stojąco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      3
    • 8. Na stojąco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      0
    • 9. Podmycie (bez podcierania papierem) z użyciem wody przy pomocy bidetu lub prysznica
      7


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Analconda napisał:

Także w środku jest kał i jak ktoś robi anal to jest kopro.

A no i co do minety to już jest mocz więc nie ten temat na to.

Zupełnie nie ogarniasz fizjologii. U zdrowego człowieka w odbycie kału nie ma po wykonaniu czynności toaletowej. To oznaka dobrej diety oraz stanu zdrowia. Ja sama z seksem analnym żadnego doświadczenia nie mam, lecz gdyby partner chciał, to chyba logiczne, że wszystko na tiptop? Co do minety i moczu- kobiety się myją i nie pozostają tam jakiekolwiek nieczystości jeśli potrafi dbać się o higienę. Mężczyźni raczej też, również bym seksu oralnego nie uprawiała z facetem nieumytym w tych okolicach. Serio, trzeba praktykę mieć, aby wygłaszać tezy. Przed jakimkolwiek seksem siebie oraz partnera zagania się pod dokładny prysznic. I tyle. 

15 minut temu, Analconda napisał:

Ja jestem czysty po dwójce - wolę papier niż ręką pod prysznicem

Zawsze można i papier i mycie wodą z odpowiednim płynem! Wtedy jest realna czystość, a nie że sam papier, to obrzydliwe Analconda! Fuj fuj! Jakbyś autokoprofilem był, że się nie podmywasz! 

 

Jesus, zniżyłam się do dyskusji o kupie. Idę czytać Tołstoja, salony Stiepana Arkadiewicza mnie z powrotem upozycjonują.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem jak to robia arabowie itp gdzie samym, krótkim myciem sa zadowoleni z efektu już w toalecie. Np. wodą z wiadra ręką. Ja by musiał zużyć do tego kilka m3 wody, a i tak ciągle czułbym się brudny.

Osobiście potrzebuję do tego ręki plus gąbki, detergentu i mocnego prysznica. Stosuję więc opcję nr 5 ale nie zawsze jest możliwa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hatmehit napisał:

Zupełnie nie ogarniasz fizjologii. U zdrowego człowieka w odbycie kału nie ma po wykonaniu czynności toaletowej.

Ta - ja mam jednorożca w domu.

Po pierwsze - to fizycznie nie możliwie.

Po drugie co z tego - nawet jakby tak było to przy analu benek się zetknie bobem następnym w kolejce.

 

W ogóle jak ma się wycieranie resztek kakaa z zewnątrz do tego co jest w środku - cała masa czekolady.

 

8 minut temu, Hatmehit napisał:

Zawsze można i papier i mycie wodą z odpowiednim płynem! Wtedy jest realna czystość, a nie że sam papier, to obrzydliwe Analconda!

Ta tylko zauważ, że po większości zrzutów - brama jest czysta.

Czasem po budyniu jest co zetrzeć ale jako normalna osoba - wychodzę z Wc dopiero jak jestem czysty.

 

Wgl co to jest z temat by zdrowi psychicznie ludzie rozmawiali o tym jak czyści się odpływ szamba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hatmehit napisał:

Mężczyźni raczej też, również bym seksu oralnego nie uprawiała z facetem nieumytym w tych okolicach. 

Wyjdę na obrzydliwego perwersa, ale uwielbiam zapach i smak mojego nieumytego faceta. Być może dlatego, że pachnie tak samo, jak ja w miejscach intymnych. 

Wieczorem, po całym dniu, uwielbiam się do niego przyssać i smakować, wąchać, lizać, miętosić, zasysać, przygryzać...szczególnie jądra pachną cudownie podniecająco ? aż się rozmarzyłam. 

Albo budzić go lodzikiem, no uwielbiam ten zapach i smak. 

 

Oral zaraz po prysznicu jest taki nijaki, a już najgorzej, jak pachnie jakimś mydełkiem Fa ?

 

Cytat

Jesus, zniżyłam się do dyskusji o kupie. Idę czytać Tołstoja, salony Stiepana Arkadiewicza mnie z powrotem upozycjonują.

Ojtam, ojtam ;)

Edytowane przez KrólowaŁabędzi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Albo budzić go lodzikiem, no uwielbiam ten zapach i smak. 

A o poranku to jak najbardziej! Po całym dniu to raczej średnio, z dbałości o zdrowie oraz komfort obu stron dobrze jest moim zdaniem się umyć. Obsesji ze sterylnością nie mam, lecz takie podstawowe ogarnięcie jest dla mnie istotne:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RENGERS napisał:

Robisz normalnie pannie lewatywę i kuciapa czyściutka, całować można + olejek zapachowy

No pewnie można i będzie jakkolwiek czysto.

Ale po co? Przecież nawet ten temat uświadamia - przynajmniej powinien, że dupa jest od srania.

 

Przecież tu nawet piszą jak się podcierają - kogo to podnieca w ogóle dlaczego kogoś podnieca kał?

 

Ludzie nie róbcie analu.

To, że kakao musi być czyste i pewnie u większości jest to nie znaczy, że tam się wkłada benka!

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

A usta do jedzenia i oddychania. Więc kobiety nie powinny dawać swym mężczyznom miłości francuskiej. Ale jak dobrze, że możemy! 

Ale ale to już zupełnie co innego.

 

W ogóle co to ma do tematu?

 

Kurde xd ten temat jest o podcieraniu się i higienie odpływu ścieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat godny tego forum. Czekam na: ,, Wytrysk kobiecie w dziurki nosowe. Co sądzicie?" albo ,, Czy sraliście kiedyś do reklamówki, jak łazienka była akurat zajęta?", albo ,, Czy smakuje wam wasza sperma?", albo ,, Jakie makro mają kozy z nosa i czy wliczają się do białek, tłuszczy czy może do węgli?"

Edytowane przez manygguh
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Ale ale to już zupełnie co innego.

Ale dlaczego? Przecież usta biologicznie nie służą do ssania 'benka'. No i jest tam ślina, fuj...

 

Rezerwatki! Apeluję! Żadnego seksu oralnego, niech Wasi mężczyźni nawet nie próbują! Nie dajcie się przekonać, to obrzydliwe! Generalnie seks jedynie w dni płodne oraz w pozycji klasycznej, przecież chodzi o zapłodnienie, racja? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, manygguh napisał:

Temat godny tego forum. Czekam na: ,, Wytrysk kobiecie w dziurki nosowe. Co sądzicie?" albo ,, Czy sraliście kiedyś do reklamówki, jak łazienka była akurat zajęta?", albo ,, Czy smakuje wam wasza sperma?", albo ,, Jakie makro mają kozy z nosa i czy wliczają się do białek, tłuszczy czy może do węgli?"

W dupie byłeś, gówno widziałeś ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kilka pytań do metody mokrej (bo zawsze jade na sucho).

 

Czy podczas podmywania się woda z resztkami fekaliów nie będzie się lała po jajach? Jeżeli facet zatnie się wcześniej przy goleniu krocza to bakterie mają ułatwione zadanie do wywołania infekcji na klejnotach.

Jak suszycie dupe po podmywaniu się? Czekacie aż wyschnie, potrząsacie, zakładacie gacie bez suszenia?

Skoro używacie reki to pocieracie odbyt tylko z wierzchu, czy wchodzicie też do środka?

 

Nie troluje, jestem gotów zmienić przyzwyczajenia pod warunkiem że wszystko będzie brzmiało logicznie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tips6 napisał:

To ja mam kilka pytań do metody mokrej (bo zawsze jade na sucho).

 

Czy podczas podmywania się woda z resztkami fekaliów nie będzie się lała po jajach? Jeżeli facet zatnie się wcześniej przy goleniu krocza to bakterie mają ułatwione zadanie do wywołania infekcji na klejnotach.

Wiesz. To co masz w tyłku to i tak w Tobie siedzi. Raczej ciężko o zarażenie się od siebie samego. Poza tym nieraz jest tak że w okolicy odbytu powstają mikro zranienia, czasem obtarcia i jakoś nie kończy się to hospitalizacją

7 minut temu, tips6 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Wyjdę na obrzydliwego perwersa, ale uwielbiam zapach i smak mojego nieumytego faceta.

@KrólowaŁabędzi obrzydliwie się to czyta, prawie się zrzygałem czytając Twój post, ale przyznam Ci rację, co do naturalnego  podniecenia. Siedzi to w naszych mózgach od miliona lat, w kobiecych chyba nawet bardziej. Feromony, hormony, zapachy - to wszystko działa jak ma działać.

 

@Chadeusz ten temat to dla beki czy piszesz doktorat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

nawet Xiaomi takie produkuje, mają dodatkowe funkcje jak hydromasaż, dezynfekcje UV, kilka stopni temperatury i inne bajery. 

Ale podobno brakuje im uziemienia ? więc to taka ryzykowna zabawka od siaomi. Jeszcze może genitalia popieścić.

A co do tematu to chciałbym zauważyć, że niemowlakom dupsko się wyciera mokrymi chusteczkami i podobno jest świeżo.
To sobie dupsko też można mokrą chusteczką wytrzeć i też będzie świeżo. Polecam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.