Skocz do zawartości

Dlaczego Polacy nie myją się po kupie?


Chadeusz

Dlaczego Polacy nie myją się po kupie?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką metodę higieny stosujesz "po kupie"

    • 1. Na siedząco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru
      9
    • 2. Na siedząco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru
      3
    • 3. Na stojąco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru
      10
    • 4. Na stojąco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru
      0
    • 5. Na siedząco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      3
    • 6. Na siedząco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      0
    • 7. Na stojąco z ruchem od przodu do tyłu (dłoń za plecami) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      3
    • 8. Na stojąco z ruchem od tyłu do przodu (dłoń od strony brzucha) z użyciem papieru, a następnie podmycie
      0
    • 9. Podmycie (bez podcierania papierem) z użyciem wody przy pomocy bidetu lub prysznica
      7


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, UncleSam napisał:

A co do tematu to chciałbym zauważyć, że niemowlakom dupsko się wyciera mokrymi chusteczkami i podobno jest świeżo.
To sobie dupsko też można mokrą chusteczką wytrzeć i też będzie świeżo. Polecam xD

Nie chcę o tym pisać wprost, więc użyję analogii. Spróbuj wysmarować swoją dłoń nutellą, następnie użyj mokrych chusteczek i umyj nimi dłoń. Czy jesteś pewien, że po tym zabiegu Twoja dłoń nie będzie się lekko kleiła i nie będzie ani trochę pachniała nutellą? No właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chadeusz napisał:

Nie chcę o tym pisać wprost, więc użyję analogii. Spróbuj wysmarować swoją dłoń nutellą, następnie użyj mokrych chusteczek i umyj nimi dłoń. Czy jesteś pewien, że po tym zabiegu Twoja dłoń nie będzie się lekko kleiła i nie będzie ani trochę pachniała nutellą? No właśnie...

No jestem pewien. Chyba że użyjesz jakiś chusteczek chujowej jakości to wtedy owszem będzie się "kleić" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, UncleSam napisał:

A co do tematu to chciałbym zauważyć, że niemowlakom dupsko się wyciera mokrymi chusteczkami i podobno jest świeżo.

Mokrymi żeby zmniejszyć tarcie.

Jak trzesz na sucho po budyniu już 20 raz z rzędu to aż zakrwawiony papier jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypróżnieniu należy wymyć zadek. Tyle ode mnie, dziękuję, idę sr@ć.

 

Szanuję za analizę z pierwszego postu, niemniej nie mogę się pozbyć wrażenia, że to istne rozbijanie gówna na atomy.

 

 

(musiałem, sory)

 

I już bardziej serio - jeżeli jelita zdrowe, a dieta właściwa, to nie bardzo jest co czyścić, a i sam stolec jest bezwonny (tak!). 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

użyję analogii. Spróbuj wysmarować swoją dłoń nutellą

To już lepiej było bez analogii (oł je!, znów to zrobiłem!) - lubiącym nutellę może to być nie w smak. ;)

 

A @Hatmehit tak się Kareniną zajęła, że aż pociągnęła temat loda o poranku. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym rozwiązaniem będzie papier i na finał zapakować  w dupala kostkę zapachową do wc.

Geje i anal maniacy nie powinni mieć problemu.

Jest zachowana higiena, bo dupcia zdezynfekowana i przy pierdzie np. zapach lasu się wydobywa.

 

Zasoby wodne się kurczą a wy jakieś fanaberie o myciu doopy wymyślacie.

 

A tak poza tym gówniany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niby prześmiewczy ale w sumie ważny, a oczywiście w społeczeństwie naszym tabu. Ludzie nie mają podstawowej wiedzy na ten temat, a często by mogli zapobiec poważniejszym chorobom. W końcu jelita są naszym drugim mózgiem. Wiadomo, że podcierać się trzeba od przodu do tyłu ale przerażające jest to, że nie każdy to wie. Najlepiej jak jest możliwość się podmyć zamiast użyć papieru szczególnie przy hemoroidach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@bbking polecam bidette , mie z nią łatwiej było ogarnąć dziecko w toalecie , nalewam nią wody przy sprzątaniu , czasem muszę opukać buty to robie to nad muszlą .Latem jak chodzę w sandałach to opłukuje stopy przy użyciu bidetty, jest owiele bardziej poręczniejsza niż słuchawka pod prysznicem. I nigdy nie myje miejsc intymnych wodą pod ciśnieniem ale może to tylko problem kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja z mokrym papierem, kiedyś kupiłem taki i nie był zły - trochę jak chusteczki dla gówniaków ale można spłukiwać.

Taki wąż koło kibla kojarzy mi się tylko z Arabami. Ktoś kto pisał że oni tacy czyści są, to chyba tylko w tv ich widział. Byłem w kilku zakładach pracy i widziałem ich w codziennym życiu, strach wejść do łazienki, wszystko zalane wodą po kostki, sedesy też zachlapanie, o ile w ogóle są bo często jest tylko dziura w ziemi jak na dworcach PKP 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w jednej lazience mam budekte, w dwoch bidety. Wadą bidetki, moze mojej, jest to, ze po pierwsze trzeba siegnac do bateri umywalki, zeby odkrecic, a po drugie zawor przy bidetce lekko przepuszcza i wogole jak sie ja odwiesza to zawsze troche na podloge sie nakapie. Moim zdniem bidet lepszy niz bidetka, bidetka lepsza niz nic. Zaleta bidetki, mozna z niej nalac sobie wody do wiadra i mozna nią opłukać sedes podczas sprzatania.

Poza tym te bidetki wcale nie są takie tanie i często w cenie bidetki mozna postawić bidet. 

Jeśli chodzi konkretnie o firmę to zdecydowaliśmy się na firmę Rea https://lazienka-rea.com.pl/zestaw-misa-wc-carlo-mini-flat-plus-bidet-carlo-mini-goldwhite.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.