Skocz do zawartości

Arch - persona non grata


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, goryl napisał:

50% dyskusji na forumowym czacie. Przejrzałem ten profil - ścisły, empiryczny,

Tylko laik mógłby napisać takie słowa...

O podobnym lub niższym poziomie inteligencji. 

 

Ta osoba jest dziecinna, nieciekawa i niewarta poświęcania znacznej ilości czasu. 

Nieustannie pisze o tym samym. 

W człowieku inteligentnym wzbudzać powinna przede wszystkim politowanie. 

A większość robi z niego bohatera. Podbudowując mu tym samym ego, i zachęcając do czynnego udziału. 

Zrobiliście z niego forumową zabawkę, co ogólnie jest nie w porządku wobec niego jako wobec osoby. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ancalagon napisał:

Akurat @goryl to nie @arch, co zostało stwierdzone przez sam Wydział Archologii.

Prawdopodobieństwo tożsamości, pomimo podobieństw, określono jako minimalne.

Jasna sprawa. Arch jest na tyle łatwo rozpoznawalny i specyficzny, że trudno go z kimś pomylić. Dlatego robi to, co robi? Nie wiem. To sprawa jego lekarza. A szkoda, bo nie pisze w dużej części źle, jak odsączyć paranoję i mitomanię oraz napastliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jesteśmy w necie, oczywistym jest ze nowe konta zawsze mogą być postrzegane jako uśpione trolle.

 

Trzeba dużo czasu by mógł się w wielu postach pojawić indywidualny rys użytkownika, dzięki któremu nabiera on wiarygodności.

 

Ja np ze swojej strony nie miałbym żadnego problemu by przedstawić się moderacji na video chacie z kamerką i dostać znaczek zweryfikowanego użytkownika pod Avatarem.

Sporo użytkowników tego nie zechce, co jest w miarę zrozumiałe + moderacja może nie mieć mocy przerobowej na taką akcję.

 

Tak długo jak użytkownik nie będzie w stanie na tym forum obronić swojej tożsamości, nie powinien się on dziwić ze jest traktowany jako potencjalne troll - konto, to wynika z logiki i zapobiegliwości a nie uprzedzeń jak piszą niektórzy powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Exile napisał:

Ja np ze swojej strony nie miałbym żadnego problemu by przedstawić się moderacji na video chacie z kamerką i dostać znaczek zweryfikowanego użytkownika pod Avatarem.

Sporo użytkowników tego nie zechce, co jest w miarę zrozumiałe + moderacja może nie mieć mocy przerobowej na taką akcję.

Chyba, że umożliwić by taką akcję tylko użytkownikom z ilością minimalną X postów (np. 250) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand

 

A skąd u Ciebie pomysł, że Unwin nie dał rady tego zbadać? Przecież nie jesteś antropologiem. To typowo polskie - polski nieantropolog wypowiada się o antropologu i o tym, co mógł a co nie mógł zbadać. Nie znasz Ty jak i @tytuschrypus nawet metodyk badania antropologicznego, bo nie liczę czytanek z wikipedii i pobieżnego zaznajomienia się z tematem.

Poza tym @tytuschrypus o ile czytałem właśnie tamten temat o mężatkach został wyjaśniony przez archa Centralnym Twierdzeniem Granicznym, oraz kilkoma metodami statystycznymi których jako socjolog nie zna, bo skąd by mógł, tak samo Ty nie znasz.

 

@absolutarianin pisał niedawno podobny temat o jakichś badaniach i tłumaczył algorytm heurystyczny oraz parę innych jako te, które w takich badaniach lepiej się nadają niż zwykła próba statystyczna i badanie socjologiczne. Problem w tym, że Ty jak i @tytuschrypus wypowiadaliście się w tematach, o których nie macie pojęcia, jako socjolodzy, z okrojoną matematyką i statystyką na poziomie podstawowym.

 

Ja jestem po IT i statystyka jaka jest nauczana na socjologii, to taka statystyka dla ubogich, aby socjolog mógł ją zrozumieć. Przecież algorytm heurystyczny to dla Ciebie czy @tytuschrypus czarna magia, skąd więc taka chęć do kompromitowania się w tematach które są dla Was czarną magią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goryl ja uważam wprost przeciwnie. Bardzo dobrze, że jest wywalany z forum- uwierz, że po kilku zdaniach jestem w stanie go rozpoznać przy jego nowym koncie. W zasadzie @Messer wszystko Tobie wyjaśnił (jak zawsze zresztą wysoki poziom).

 

Ja znowu (w sumie nie tylko) ograniczyłem się w większości do przeglądania forum, bo zauważyłem tendencje ,,50%” sprowadzania wszystkiego do Chadów, sztywnych matematycznych wyznaczników atrakcyjności, seksu, SMV itd. Ja rozumiem te zagadnienia, po części mogę przyznać racje ale to nie są żadne dowody, jedyne prawdy i sztywne wyznaczniki. Życie tak nie wygląda, wystarczy odejść od komputera. I czytając któregoś kolegę forumowego poraz kolejny piszącego o tym samym już się odechciewa i może być to irytujące.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem o co chodzi dokładnie, ale nie ukrywam, że @goryl, @symisz, piszą ładną polszczyzną, bez błędów i z ciekawymi metaforami. Lubię poczytać, chociaż się nie zgadzam. Podobał mi się ten wpis @symisz o braku empatii. Też uważam, że jest to wszechobecny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.