Skocz do zawartości

Czy odbić mu kobietę?


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ATMan napisał:

To cię zdradziło kolego, albo sama ci bajek naopowiadała ;)

Tak powiedziała. Rzeczywiście to nie ma sensu biorąc pod uwagę, że ma stałego partnera od 19 roku życia. Natomiast pod wpływem emocji laski gadają różne bzdury, więc nie brałby tego na poważnie.

5 minut temu, mercantor napisał:

W tych dwóch zdaniach jest po prostu zwykła prawda. Nikt jej tak nie wyruchał bo miała tylko jednego. Proste chyba, co nie? 

Można to i w ten sposób interpretować. Zresztą to są nic nie znaczące słowa kobiety pod wpływem silnych emocji.

Edytowane przez Chadeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, mercantor said:

W tych dwóch zdaniach jest po prostu zwykła prawda.

 

3 minutes ago, Chadeusz said:

Rzeczywiście to nie ma sensu

No mie ma.

 

4 minutes ago, Chadeusz said:

więc nie brałby tego na poważnie.

Ja tez nie biore tego co piszesz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda odbić na stałe o ile te bajki to prawda, nie zapomnij mu po bratersku podesłać link do bracisamców, niech się wygada w świeżakowni, no i mam nadzieję, że mu dasz jakieś tam rady odnośnie kobiet. 

No i będzie kolejna duszyczka do forumowego koszyczka ;) 

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku odnośnie reakcji tutaj. Nawet nie wiecie jak łatwo doprowadzić do takiej sytuacji, którą wy bierzecie za "bajkę". Oczywiście mowa tutaj o wybranych jednostkach kobiecych. Sam gdybym nie był w związku to mam na orbicie koleżankę, również zajętą od wielu lat przez jednego gościa i co z tego jak na skinienie paluszkiem mógłbym ją ruchać ile wlezie. I pewnie też bym usłyszał po wszystkim "tylko nikomu nie mów". W sumie nawet bym nie zamierzał, co nie znaczy, że akcji bym nie powtarzał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 23:49, Chadeusz napisał:

Myślę, że bez problemu mógłbym mu ją odbić. Pewnie i tak już po takim czasie ten związek się wypalił. Prawdopodobnie to również jej pierwszy i jedyny partner seksualny.

@Mosze Red @Marek Kotoński @Quo Vadis? @Rnext Wnoszę o BAN dla trolla. W innym wątku chwalił się przed chwilą jak dla zabawy przebił gumkę koledze i tamten został ojcem.

Czy takie zachowania, szkodzące wizerunkowi forum mogą być tolerowane?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMorda pamiętam Twój temat z przed dwóch lat w świeżakowni i szczerze współczuję. Historia bardzo podobna do tej opisanej przeze mnie, pewnie wróciły wspomnienia. Natomiast nie musisz wylewać swojego żalu i złości obrażając mnie i nazywając "Chujodeuszem", czy wmawiać mi stosowanie manipulacji i prowokacji w stosunku do użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ci dupy dała to normalne. Teraz tak, ma z nim brać ślub, to znaczy, że gość oddaje jej co jego, zna jej rodzinę itp. Zastanów się czy jej się będzie opłacało wchodzić z Tobą w normalny związek, jak czuję i wie, że możesz ruchać co Ci się podoba i co chcesz, a pod ręka ma beciaka. Na razie woli, żeby temat ucichł, jak będzie po ślubie pewnie się będziecie od czasu do czasu pieprzyć. To jedyna dla Ciebie opcja z nią, nie pierdol o jakiś LTR z nią bo to nie wypali na milion procent,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jebnięty @Chadeusz i tyle.                Forum dla facetów, wspierające facetów, i facet rucha typowi laskę bo w sumie.. a co mi tam. Już dziewczyny się bardziej trzymają ze soba nawet podpowiadając sobie jak jebnąć faceta na alimenty, już nawet to bardziej szanuje.

Edytowane przez mph25
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chadeusz napisał:

Przez prawie 5 godzin z małymi przerwami rżnąłem ją jak dziwkę na wszystkie możliwe sposoby, włącznie z głębokim gardłem.

 

9 godzin temu, Chadeusz napisał:

Prosiła, abym nikomu nie mówił o naszym spotkaniu

Sama się pochwaliła i nie 5 a 6 godzin to było:

0_1_102950_Co_u_ciebie_przez_pluszowymis

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadeusz Brawo! Brawo Bracie! Jeden jedyny (albo raczej jeden z naprawdę nielicznych) tu na Forum, który naprawdę szanuje kobiety!

A dlaczego tak uważam? Bo ty uznajesz, że kobieta to w pełni istota ludzka, obdarzona wolną wolą, zdolna decydować o swoim losie i ponosić konsekwencje swoich wyborów. Człowiek - zupełnie tak samo jak i mężczyzna.

Pani podjęła świadomą decyzję, że przed pójściem za mąż chciałaby sobie spróbować jak to jest być z innym, takim trochę bardziej... jak Chadeusz!

To było jej marzenie, jej decyzja i podjęła kroki, żeby je zrealizować - wysyłając owe sygnały w stronę Chadeusza. (Tak się zdarzyło, że Chadeusz, w ramach przypisanej sobie wolnej woli, wykazał zainteresowanie tym projektem).

 

Przecież jej nie porwałeś, nie zamknąłeś w piwnicy i nie gwałciłeś tam przez 5 godzin wbrew jej woli, nie?

Tylu tu na Forum libertarian, korwinistów i wciąż słychać, że "chcącemu nie dzieje się krzywda" - jaka jest zatem wina Chadeusza, jeśli pani sama chciała?

Pomogłeś jej tylko zrealizować marzenie, które i tak miała i prawdopodobnie i tak by zrealizowała. Wystąpiła akurat "wspólnota interesów" i każde z was niezależnie podjęło decyzję, że sprawy mają się potoczyć tak a nie inaczej.

 

Co dalej?

Znów, kobieta jako istota ludzka wolna i obdarzona rozumną wolą podejmie decyzję co dalej z jej losem.

Być może pani uzna, że jej marzenie zostało zrealizowane i ma jej pozostać tylko to jedno jedyne wspomnienie. Jeśli tak będzie, uszanuj proszę jej wolę. Zachowaj klasę.


Być może pani wybierze, że po ślubie, co czwartek po południu chciałaby wpadać do ciebie na godzinkę ostrego rypania. A może też dojść do wniosku, że cały ten ślub to nieporozumienie, Chadeusz tyś jest jej jedyny i tylko z tobą chce ona spędzić resztę dni swoich. To też jest możliwe. I tu się pojawia na scenie twoja wolna wola - tak jak ty jej do niczego nie mogłeś przymusić, tak i ona nie może przymusić ciebie. Ale może znów się pojawić "wspólnota interesów". Może, ale nie musi.

 

I wreszcie końcowa uwaga techniczna: czy jej się wymydliła? Po 5 godzinach intensywnej eksploatacji może być lekko otarta, zwłaszcza jeśli jedynie dostępne było nawilżanie naturalne.

Ale to za dzień lub dwa przejdzie, wszystko wróci do normy. Śladu nie będzie. Więc o co chodzi?

 

Do cholery, kobieta to nie jest jakiś pierdzielony prymitywny automat, że jak zobaczy kwadratową szczenę, to się jej od razu mokro robi i leci bez pamięci. Że to takie pudełeczko: napięcie na wejściu - zapala się czerwone światełko.

Kobieta to człowiek normalny. Myśli, decyduje, ponosi konsekwencje. Pani pełnoletnia jest, wie co robi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mercantor napisał:

Nawet nie wiecie jak łatwo doprowadzić do takiej sytuacji

Oj, wiemy. Nie chodzi o to, że bajka mało wiarygodna - po prostu wyczuwam tu chęć zabłyśnięcia i podbicia atencji. Pytanie - po co? Ja o swoich podbojach nie wypisuję ze szczegółami, bo raz, że to moja sprawa, a dwa - no nie wiem, jest w tym coś bardzo szczeniackiego. 

 

Tak więc albo autor jest dzieciakiem (mentalnym), albo bajkopisze. Obstawiam, że jedno i drugie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie ja tam do czadeusza nic nie mam niech robi co chce, dla mnie te historie nie są wiarygodne i to chciałem podkreślić ale oczywiście całkiem możliwe, że są realne mnie to tam ani ziębi ani parzy. Jak jest dobrym zawodnikiem to takie akcje panowie maja na co dzień.

 

Powodzenia z panną Chadeusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.