Skocz do zawartości

Post antyciążowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dużo ludzi słucham i sporo czytam i zdobywam wiedzę. Nigdy natomiast nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi na ten temat.

Wielu mówi, jak to poznaje dużo kobiet i spoko. Dobrze. Prawie nikt nie mówi/pisze na temat ewentualnej ciąży. Z tego co się orientuję to gdy poznajesz kobietę to nie wiesz w jakim okresie cyklu jest. Nie można tego wiedzieć. Jak się Bracia Samcy do tego odnoszą i jak się zachowują? Zwykła gumka i nic poza tym? Zwłaszcza podrywacze i znawcy kobiet kompletnie nic o tym nie piszą. Dlaczego?

 

Potrzebuję odpowiedzi... konkretnej odpowiedz jak się zabezpieczać. W sumie to nawet ginekolodzy nie dają pewności i ciekawy jestem jak Wam się udaje skoro jakaś szansa zawsze jest... zwłaszcza w dni owulacyjne kobiety.

 

PS: Trafiłem na to forum dzięki nagraniom Marka na Tubie i zacząłem słuchać i dziękuję za to. Pozostaje tylko ta kwesta która wyraźnie może komuś zrujnować życie.

 

Co polecają Bracia Samcy? Co poleca Marek? Wg mnie to ważna kwestia szczególnie gdy chce się być Świadomym Facetem.

 

PS2: Jeśli dostanę bana na dzień dobry to trudno. Zawsze warto próbować :-)

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, trop napisał:

Zapewne dostaniesz bo nie przeczytałeś regulaminu. 

Przejrzałem go tak oględnie. Ciekawe co jest ważniejsze... pomoc czy biurokracja? Z tego co wiem to nikogo nie obraziłem czy coś. Kulturalnie napisałem post i poprosiłem o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.