Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to wychodzi z czasem z czego się jej te obsesję biorą. A wstawki musicalowe są dla mnie spoko aranżacjami znanych piosenek i teksty mnie akurat rozwalają momentami. Co do schudnięcia... Nie wiem. Jakby Rachel Bloom schudnela to mam wrażenie, że by jej charakteru ubyło xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Lalka  nieraz miałam ciarki żenady oglądając jej zachowania. Przynajmniej znalazłam piosenkę na każdą okazję dnia.

 

Teraz skończyłam oglądać drugi sezon."Umbrella Academy", kocham ten serial,  ale nie każdemu może się spodobać, jest na bazie komiksu. 

 

Nie wiem, może "The good place"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka já po skończeniu 2 sezonu Umbrelli nie wiem jak mam żyć dalej, w ogóle Klaus to dla mnie mistrz xd.

The good place jest takie sympatyczne, sporo filozofii w lekkim wydaniu. Jak chcesz coś lekkiego i babskiego to też Unbreakable Kimmy Schmidt. 

Ja zazwyczaj różne rzeczy oglądam ,  jak mi się nie chce skupiać, bo cos maluję czy tworzę, to oglądam jakieś lekkie rzeczy czy stare, które znam I lubię jak np Dr House. 

Jak mam wolny wieczór i mam czas się skupić to wolę coś typu Dark czy Orphan Black. 

 

To było straszne, ale z drugiej strony wreszcie ogarnęła, że z nią jest naprawdę coś mocno nie tak. 

Przykre było, że wymienili aktora grającego Grega. Nowy niby ładniejszy, ale brakowało mu tego czegoś co pierwszy Greg miał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalkaafakt, ja oglądałam pod rząd 3 sezony, więc na szczęście ogarnęłam za pierwszym razem, zwłaszcza, że końcówka wszystko idealnie wyjaśnia.

 

Lubie malować grafiki, bardziej abstrakcyjnie, ale w realizm też się lubie bawić, pobudzane są wtedy inne części mózgu.  Lubię też babrać sie w różnych mediach od sylikonu po żywicę przez wełnę czesankową. Lubię próbować nowych rzeczy i technik. 

 

Sorry  ta @Lalka ??

 

Edytowane przez BrainlikePennylooklikeAmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.