Skocz do zawartości

Gdzie Ci mężczyźni


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wcześniej, o dramie rozgrywającej się w mojej małej lokalnej społeczności, gdzie każdy każdego zna. Standardowy sytuacja, żonie znudził się mąż, zrobiła sobie dziecko z dwa razy młodszym facetem. Zostawiła męża, dzieci, jak skończył się haj hormonalny wróciła po "swoje". Czytaj połowa majątku (250 tysięcy zł) i dwa bąbelki na które chcę  miesięcznie łącznie 4500,00 zł (wiecie, rozumiecie - fryzjer 100,00 zł miesięcznie i tak dalej). Mąż wierzy, że ukochana do niego wróci, dlatego robi wszystko, żeby żona mogła komfortowo odwiedzać dzieci itd. Zostawił jej luksusowy samochód by mogła jeździć między kochankiem a dziećmi, wierzy, że jego uległość spowoduje powrót żony. Jedynie chłodnym spojrzeniem i realnie do sytuacji podchodzi siostra wspomnianego pana. Spowodowało to atak "biednej" żony, która poszarpała siostrę wspomnianego męża. Rzuciła się na siostrę swojego męża za to, że szerzy plotki, że ojcem jej kolejnego bąbelka nie będzie mąż, tylko nastoletni kochanek. Facet zachowuje się jak pi.da, kochanek wyprowadził się, a my otrzymujemy interesujący pojedynek pomiędzy dwoma kobietami, o rodzinny majątek i przyszłość. Dlatego pytam się gdzie Ci mężczyźni? Na forum są różne opinie na temat blackpill itp, ale gdyby facet miał chociaż podstawową wiedzę na temat funkcjonowania kobiet, nie zachowywałby się jak idiota, którego ostatnią deską ratunku jest siostra, która dobrze wie jak potrafią manipulować i zachowywać się nasze kochane kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią starzy górale na pomorzu śląskim:

 

Na pochyłe drzewo i kozy skaczą.

 

Polscy mężczyźni to takie pochyłe drzewo. Postawić się nie potrafią, władzy się boją, kobiety wynoszą na piedestał. To i im kraj rozszabrowali.

 

Kiedyś było: lotnictwo, artyleria, wojska pancerne i piechota, a dzisiaj jest.... media, feminizm, alimenty i więzienie za niepłacenie.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fury King napisał:

Facet zachowuje się jak pi.da, kochanek wyprowadził się, a my otrzymujemy interesujący pojedynek pomiędzy dwoma kobietami, o rodzinny majątek i przyszłość. Dlatego pytam się gdzie Ci mężczyźni?

Ale opisałeś dwóch mężczyzn. Jeden frajer, drugi z tego frajerstwa skorzystał. Nie wiem czy jest sens "zbawiać" tego typu mężczyzn.

 

6 minut temu, absolutarianin napisał:

Polscy mężczyźni to takie pochyłe drzewo. Postawić się nie potrafią, władzy się boją, kobiety wynoszą na piedestał. To i im kraj rozszabrowali.

 

Kiedyś było: lotnictwo, artyleria, wojska pancerne i piechota, a dzisiaj jest.... media, feminizm, alimenty i więzienie za niepłacenie.  

Według Ciebie problem jest tylko z polskimi mężczyznami?

Im? Czyli Tobie już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, cst9191 said:

Według Ciebie problem jest tylko z polskimi mężczyznami?

Z grubsza tak. Cytując Greka Zorbę:

 

"Kobiety, to słabe stworzenia, niech Bóg da nam mężczyznom więcej rozumu."

 

Kobiety to żywioł wody, przybierają kształt naczynia, do którego się ją wleje. Ciężko je za to winić, że biorą to, co mogą, na co się im pozwoliło. Wielu tych facecików, gdyby nad Wisłą zapanował hardkorowy szariat, czy coś w tym stylu też wykorzystaliby swoją dominującą pozycję samca przed golonką i piwem. A że akurat przewidziano tam feministyczną zarazę i to oni zostali wydymani? To jest w istocie sprawa między nimi a władzą, a nie kobietami. 

 

21 minutes ago, cst9191 said:

Im? Czyli Tobie już nie?

Mi też rozszabrowali, ale to było dawno i nie robię już z tego powodu lamentów i narzekania. Życie toczy się dalej, a świat jest długi i szeroki. Byłem głupi, dałem się wyrolować, teraz już będą mieli trudniej.

 

Niestety, dalej twierdzę, że to polscy mężczyźni są w ogromnej większości frajerami, bo dali sobie wejść na głowę. Vergonia...

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 godziny temu, Fury King napisał:

Dlatego pytam się gdzie Ci mężczyźni?

Dookoła

2 godziny temu, Fury King napisał:

Na forum są różne opinie na temat blackpill itp, ale gdyby facet miał chociaż podstawową wiedzę na temat funkcjonowania kobiet, nie zachowywałby się jak idiota, którego ostatnią deską ratunku jest siostra, która dobrze wie jak potrafią manipulować i zachowywać się nasze kochane kobiety.

XD Jak facet jest zalany hormonami i mu zależy, dodatkowo doświadczając presji na takie a nie inne postępowanie to pille i wiedzę może se wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.