Skocz do zawartości

Książki


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Boromir said:

Wymieniłem autora na dole posta.

Mark Manson jeśli link wyprowadza w pole.

(Jak widzę wyprowadza, ale to już nie moja wina.

Dałem link do komentarza a nie całego wątku)

Dalej sobie poradzisz, ludzkość niedawno wymyśliła wyszukiwarki.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książki dają wiele, ale też potrafią ograniczać. Ukierunkowują czytelnika na konkretny sposób myślenia. Jeżeli przeczytasz 300 stron danego autora, to stajesz się automatycznie łatwym celem do przejęcia jego idei. Dlatego też nie polecę Ci kilku książek, które zdecydowanie Ci pomogą, a na pewno nigdy nie zrobiłbym tego z czystym sumieniem.

 

Moja koncepcja opiera się na przepełnieniu wiedzą z danej dziedziny, przyswojeniu tak wielu treści, żeby otrzymać możliwie pełny pogląd sytuacji. Odnosząc się konkretnie do Twojej wypowiedzi, polecam Ci zagłębić się w psychologię ewolucyjną, samą teorię ewolucji, dzieła różnych autorów PUA, filozofię ogólnego sensu życia, jak również pozycje coachingowe z zakresu samorozwoju, dające szybkie rozwiązania.

 

Aby być sprawnym graczem w sferze relacji musisz nie tylko potrafić rozmawiać i odpowiednio się prezentować, ale zadbać również o zdrowie fizyczne i psychiczne, oraz dobra materialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Książki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.