Skocz do zawartości

Co teraz robicie


Rekomendowane odpowiedzi

Od rana na nogach, najpierw ćwiczenia z rana, kawka i śniadanko, zabrałem się w końcu na ogarnięcie futryn w domu (Stare budownictwo) oraz wyszlifowałem kolejne drzwi, trochę mi zeszło, z przerwami na ćwiczenia, telefon od kumpla, w końcu wieczorem ... "just chillin" na balkonie z piwkiem.
Ciepło w ch*j na tym czwartym, dlatego wieczorem jest dobra chwila wytchnienia jak już się robi ciemno.
Może jak rypnie fajną burzą to pójdę na nocny spacer.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, leniwy dzień w robicie aż tyłek od siedzenia boli (w domu tego paradoksalnie nie odczuwam haha), siedzę i sącze piwerko, zaraz pójdzie zielone w siwy dym i tak myślę nad tym Sputnikiem co go @Obliteraror zachwala, ale nie mogę znaleźć wersji z lektorem, a z napisami to mi się kiepsko ogląda na leżąco. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak pode mnie. Odkąd skończyłem studia, rozstałem się z dziewczyną, wróciłem do rodziców i poszedłem na etat to pytam wszystkich do okoła o to samo. Dzisiaj spałem do 12 po wczorajszej imprezie. Ogarnąłem akwaria, samochód, pokój, byłem na basenie z kolegami, poleżałem na balkonie z piwem. Za chwilę wanna, potem film i spanie. No i w międzyczasie przeżyłem szok po wyznaniu koleżanki, jeszcze z czasów gimnazjalnych, że coś do mnie czuje. Udanej soboty!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Mój idol to 1408, robi rozpierdol z psychiką oglądającego, do tego te zakończenia

O tak, dobra produkcja. On i mój ulubiony Sinister realnie miały potencjał horroru, a nie żenady albo komedii, jak dużo współczesnych produkcji tego gatunku. A z lektorem? Spróbuj Jane Doe - dobry tytuł. Albo Grave Encounters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ObliterarorJane Doe z tą umarniętą czarownicą, a najeźdźców mogił to oglądałem 50x, ja się dopiero teraz mam czego bać, bo chyba wszystkie kategorie horrorów obejrzałem, found footage, gore, egzorcyzmy *********, horrory sci fi. Nowe produkcje to bajki :D

 

@Bruxa Ej to jak już robisz, to zrób więcej tej kolacji, może się jakoś wymienimy ;)

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam się uczyć programowania, spoko bo mając nawet małą na rękach mogę iść na górę do biura mojego i chłonąć wiedzę na bieżąco. 

A grafiki, ani malowania czy szycia nie ruszę przy małej więc może nauka programowania da mi taką odskocznie i zajmie czymś głowę.  

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.