Skocz do zawartości

Co teraz robicie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tyson napisał:

Balans musi być 

Chcesz coś mieć w życiu, nie masz pleców, dobrego wujka , cioci, który załatwi tobie dobrze płatną pracę, szczęścia, ładnej buźki symetrycznego gościa, pomysłu na otwarcie opłacalnego biznesu musisz zapierdalać. Proste.

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patton napisał:

Masz rację, tylko że najpierw trzeba mieć pomysł na samego siebie.

A jak nie masz, to czytaj jak najwięcej książek, naucz się jakiegoś fachu np. spawać albo skończ dobry kierunek studiów, to jest pierwszy krok, jak nie masz pomysłu na siebie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co teraz robię ? Rozkminiam studia online i się wkurwiam , jak nie można chodzić na zajęcia to jest dobrze i niedobrze, niedobrze, bo nie można iść na konsultację do wykładowcy, czy zapisać się na korepetycje z danego przedmiotu, dobrze, ze mam więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak: skończyłam gotować bigos, zrobiłam plan czynności na kolejne dni w kuchni, wszystko robię z przerwami na muzykę (mam urlop, juhu, to taki przywilej po 40 roku życia, masz wywalone na pracę zawodową trochę bardziej niż kiedyś;-)), ach i zerknęłam na moje ulubione Forum... (kogoś trzeba wk...ć ? :P:D) Nutki zacne, polecam:

 

 

 

 

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w robocie jestem, ale jestem w błogim nastroju, bo od jutra mój pracodawca, dobry chrześcijanin (nie ironizuję), zgodnie z tradycją zamyka firmę na cztery spusty i robi przerwę świąteczną. Tak się czuję:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z6lmAhU7rc0&feature=emb_rel_pause

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę cała ociężała po kolacji wigilijnej , którą przyrządziłam sama dla siebie i gram w scrabble :D . Mimo, że spędzam ten dzień sama to i tak było rodzinnie, bo odbyliśmy video rozmowę. Cieszę się, że mimo przykrych przejść jesteśmy w stanie po takim czasie jakoś się dogadywać i miło spędzać razem ten czas, nawet jeśli jesteśmy od siebie oddaleni o 2tys km.   

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 20:12, Hippie napisał:

Zastanawiam się jak mogę jak jeszcze przyozdobić gałązkami ten oto świąteczny stroik, który dziś wymodziłam:

31dc294b040c0.jpg

I co zrobić z drugim kawałkiem deski:

1cdbc051a0b66.jpg

Piękny stroik, @HippieTaki nienachalny, podoba mi się?.

W dniu 23.12.2020 o 21:06, Boromir napisał:

Pije winiacza i rozkminiam Mechatronikę :)

@Boromir, haha, jak ja Cię rozumiem. Kiedyś w ten sam sposób próbowałam rozkminiać ekonometrię...brrr??Daj znać jak Ci poszło!

Edytowane przez Wewerka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Hippie napisał:

Ostatecznie zmieniłam jego koncepcję stroiki jakie zrobiłam wyglądają tak:

133344340_392454658649569_43785422175495

132638468_203676708073865_14871995377796

 

A od dzisiaj wyczekuję paczki, bo mają mi przyjść rzeczy do craftingu...m.in pióra, druciki i koraliki... :) Będę robić łapacze snów :) 

Cudowne?! Można gdzieś będzie kupić takiego łapacza, czy robisz tylko dla siebie? Od jakiegoś czasu chodzi za mną łapacz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wewerka Możliwe, że hurtowo zrobię. :) Zawsze mogę wysłać pocztą jakbyś była zainteresowana :) 

Właśnie wróciłam do domu i... zastałam paczkę z rzeczami do łapaczy wiec nawet zaraz się za to zabiorę :) !!!!

 

Odezwij się do mnie na priv :) 

To obgadamy szczegóły :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hippie napisał:

@Wewerka Możliwe, że hurtowo zrobię. :) Zawsze mogę wysłać pocztą jakbyś była zainteresowana :) 

Właśnie wróciłam do domu i... zastałam paczkę z rzeczami do łapaczy wiec nawet zaraz się za to zabiorę :) !!!!

 

Odezwij się do mnie na priv :) 

To obgadamy szczegóły :) 

Fajnie, jutro się odezwę bo chyba tu jest limit wiadomości. Nie mogę wysłać, robiłam dziś zgłoszenie pustego postu, który " mi się nacisnal" na smartfonie i chyba to był ten limit. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hippie napisał:

 

133520600_123848859546358_85733074618693

Moja prowizoryczna pracownia :D 

A oto mój pierwszy zmajstrowany łapacz snów :

No photo description available.

@Wewerka Trochę jeszcze potrenuję i może nawet makramy będę robić ;) Jutro zacznę ogarniać sploty ;) 

Supcio! Chcę taki.???Pracownia imponująca.?

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2020 at 3:34 PM, Boromir said:

Uczę się na studia , zakuwam 3 języki obce, robię pompki, przygotowuje się do biegania na dworze, czytam książki.

 

Których trzech języków się uczysz? Dlaczego akurat tych i dlaczego wszystkich naraz? W którym jesteś najlepszy? Czy naukę wszystkich trzech zacząłeś w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hippie napisał:

@Wewerka Drugi prawie skończony, muszę tylko piórka przytwierdzić i dodać parę koralików. ;)  

133536143_200126698472078_18694652045359

Konkretnie się wciągnęłam. :D 

@Hippie ten też cudny. Taki delikatny. A ja nie mogę wysłać wiadomości, bo pisze mi, że limit wyczerpałam, a żadnej wiadomości nie wysyłałam. Nie wiem o co chodzi. Jutro spróbuję rano. Rezerwuję dwa łapacze, siostrze wezmę :Djeśli zechcesz się podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2020 o 09:31, Colemanka napisał:

Których trzech języków się uczysz?

Angielski na B2, potrafię komunikatywnie dogadać się, tylko przydałby się certyfikat językowy oraz znajomość angielskiego technicznego, biznesu, Niemiecki, bo to nasz sąsiad, masę firm działa w Polsce, Włoski, ponieważ tej język bardzo podoba mi się, jak nauczysz się Włoskiego, to prosta droga do nauczenia się Hiszpańskiego. Kolejna rzecz praca na zmiany bardzo koliduje z taką nauka, tym bardziej , ze nie raz po nockach nie potrafię nic robić, tylko kręcę się w kółko po domu, nauka wtedy jest utrudniona, tak samo  praca na popołudnie, często zmuszam się, żeby wstać wcześniej, średnio mi to wychodzi, najlepsza jest praca na jedną zmianę, taka od 8.00 do 16.00. nie dość, że się wyśpisz, to jeszcze masz popołudnie na ogarnianie swoich spraw, dodatkowo. dodatkowo masz przymus narzucony z góry, że musisz wstać do pracy na określoną godzinę , a nie dobra pośpię sobie jeszcze z godzinkę. Powoli zaczynam się rozglądać się za nową praca, dodatkowo problem jaki teraz to jest koronaświrus, z racji tego, wielu korepetytorów boi dawać lekcję, a wiadomo nauka online to nie to samo co u korepetytora, jeśli czegoś nie rozumiesz, żeby tobie wytłumaczył/a na chłopski rozum.

W dniu 27.12.2020 o 14:52, Wewerka napisał:

Daj znać jak Ci poszło!

Bez konsultacji, korepetycji, żeby ktoś tobie przełożył na chłopski rozum, łopatologicznie, jak obsługa łopaty bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 22:34, Boromir napisał:

Angielski na B2, potrafię komunikatywnie dogadać się, tylko przydałby się certyfikat językowy oraz znajomość angielskiego technicznego, biznesu, Niemiecki, bo to nasz sąsiad, masę firm działa w Polsce, Włoski, ponieważ tej język bardzo podoba mi się, jak nauczysz się Włoskiego, to prosta droga do nauczenia się Hiszpańskiego. Kolejna rzecz praca na zmiany bardzo koliduje z taką nauka, tym bardziej , ze nie raz po nockach nie potrafię nic robić, tylko kręcę się w kółko po domu, nauka wtedy jest utrudniona, tak samo  praca na popołudnie, często zmuszam się, żeby wstać wcześniej, średnio mi to wychodzi, najlepsza jest praca na jedną zmianę, taka od 8.00 do 16.00. nie dość, że się wyśpisz, to jeszcze masz popołudnie na ogarnianie swoich spraw, dodatkowo. dodatkowo masz przymus narzucony z góry, że musisz wstać do pracy na określoną godzinę , a nie dobra pośpię sobie jeszcze z godzinkę. Powoli zaczynam się rozglądać się za nową praca, dodatkowo problem jaki teraz to jest koronaświrus, z racji tego, wielu korepetytorów boi dawać lekcję, a wiadomo nauka online to nie to samo co u korepetytora, jeśli czegoś nie rozumiesz, żeby tobie wytłumaczył/a na chłopski rozum.

Bez konsultacji, korepetycji, żeby ktoś tobie przełożył na chłopski rozum, łopatologicznie, jak obsługa łopaty bardzo ciężko.

Boromir, tak miałam z ekonometrią. Warto poprosić kolegę/ koleżankę która to łapie i poprosić o wyjaśnienie tych rzeczy, których nie rozumiesz. Czasem to tylko przysłowiowy " jeden przecinek", jedno słowo, które naprowadzi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja się powoli pakuję. 

Zeszłam do piwnicy po walizki.  

W trzech dużych walizkach rozmiarów XXL są jedynie moje buty, i właśnie sobie uświadomiłam, że mam ich trochę za dużo. 

A to tylko jakaś 1/4, bo jeszcze mam w domu rodzinnym. Przez 5 lat odkąd tu mieszkam zgromadziłam straszną ilość butów (głównie szpilek). 

Na poważnie zaczynam zastanawiać się nad jakąś firmą transportową.  

Nad ranem zamówiłam też kolejne piękne, czarne, szpilki.😳

Zawsze uważałam, że M przesadza, kiedy mówił, że wszędzie są tylko moje buty.

Teraz myślę, że mówił całkiem serio. 

Ale nie potrafię się z nimi rozstać, każda pasuje do innej kreacji. Podobnie jak torebki. 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.