Skocz do zawartości

Gdy Karynka ma parcie na ślub


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maroon napisał:

Panienka z licencjatem, goła i wesoła, bez mieszkania, samochodu, niczego. Pomieszkująca u mamusi i pracująca w mc jako jakiś tam menedżer sali czy coś. Z urody taka 6/10 szczupła, ale twarz taka sobie. 

 Z pracy i pensji z MC to ona nic nawet nie wynajmie, bo nie wyrobi. Typowy schemat poszukać gościa i wprowadzić się na gotowe ,, jestem kobietą należy mi się " 

 

Ja bym się nie wtrącał, powiedziałeś mu raz starczy. Jak da jej szansę to będzie skończonym kretynem. 

 

Dziś miałem dziwną sytuację w galerii. Kupuje koszulę, za kasą jakaś młoda dziewczyna max 25 lat. Daje jej koszule i mówię niech mi odłoży zaraz przyjdę z kasą, spodobała mi się ale nie zabrałem gotówki. Ona ją bierze i nagle ona jej spada na ziemię. Ja mówię pół żartem ,, o spadła może będzie lekko brudna " ona wzruszyła ramionami. Oczywiście w jednej ręce telefon i zapewne przeglądanie portali z kukoldami ?.

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maroon napisał:

Dobrze w którymś wątku @Mosze Redpisał, że podobny poziom wykształcenia i majątkowy jest bardzo ważny. Tylko jakby się tego trzymać, to pula "kandydatek" drastycznie się zmniejsza.

Niestety @Ragnar1777 moim zdaniem ma rację, warto zwrócić uwagę na hipergamię, kobiety zawsze chcą misia o oczko wyżej, samiec który jest na równi z kobietą jest słaby w jej oczach, 50% to za mały wkład.

22 minuty temu, Ciekawy napisał:

Zastanawia mnie czy została jeszcze jakaś grupa normalnych wiernych kobiet bez względu na to czy jest dobrze czy źle ze zdrowiem czy z kasą,

Podobno starożytni mędrcy znaleźli księgi pradawnych podróżników, których przodkowie odnaleźli odcisk stopy takowej niewiasty gdzieś u szczytów Himalajów. Podobno.

 

 

@self-aware Nie żenić się i nie robić dzieci. No i nie meldować u siebie, ukrywać dochody, bla bla bla.

Szczerze nie tylko forum ale i życie to pokazuje, gdy analizuje się fakty i patrzy na to wszystko z lekkim niedowierzaniem. Nigdy nie miałem w 100% czystej jak łza kobiety, takiej za którą dałbym sobie rękę uciąć, a za seks zawsze się płaci, jak nie hajsem to nerwami czy stresem później. Czasami człowiek ma ochotę zwyczajnie zatłuc takiego pasożyta bez godności i honoru.

 

 

Przypomniała mi się jedna z audycji @Marek KotońskiKotoński w której mowił, że na podkarpaciu księżniczki oczekują by facet miał DOM, auto i spore zarobki, mówił także o przypadku w którym myszka zażyczyła sobie przepisania całego majątku przed ślubem! Oczywiście w zamian dostaniemy monopol Schrödingera na jej tyłek, prawdopodobnie swojego bombelka i ewentualnie wylądujemy na bruku. Jeśli ktoś wie na co się godzi, a mimo to dalej w to brnie, to jest zwykłym idiotą. 

 

Szczerze wątpię, że przeżyje dożywotni LTR, jaka myszka chciałaby być z takim materialistą jak ja? :D

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Imiennik said:

@self-aware Nie żenić się i nie robić dzieci. No i nie meldować u siebie, ukrywać dochody, bla bla bla.

Tak, jest tych rzeczy dużo, które trzeba obowiązkowo spełnić żeby nie skończyć w samych majtkach... Tylko na samą myśl, że mam to wszystko robić to mi się chce rzygać. Po co? Dzieci chciałbym mieć, ale nie jest to konieczność. Poza tym nie wiem czy chciałbym tworzyć nowych ludków z moimi genami. Nie chciałbym żeby mój syn wyglądał tak jak ja.

 

Z tym meldowaniem u siebie to inna sprawa, człowiek poświęci pół życia żeby mieć swoje mieszkanie a potem może zostać wywalony na zbity pysk. Ryzyko jest duże.

 

No i szansa, że spełniając wszystkie założenia jakakolwiek kobieta będzie chciała być z gościem 5/10 są prawie zerowe, więc też wiem, że będę musiał mocno się nakombinować żeby mieć jakiś LTR i przy tym się jakoś zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

On wykształcony, w świecie bywały, z zainteresowaniami i pewnym dość drogim hobby. Natomiast facet nie jakiś bogaty. Ot duże mieszkanie bez kredytu, działka rekreacyjna, samochód, paredziesiąt k pln oszczędności, w miarę stabilna praca specjalisty. Ot taki mniej lub bardziej typowy Nowak.

Ależ skromność. Dość ogarnięty ten "typowy Nowak". No ale na poletku damsko-męskim poległ, chociaż jest jeszcze ostry cień mgły nadziei. Każdy miał swoją wtopę od której zaczął rozumieć o co w tym wszystkim biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym se dziś poszedł na Panie lekkich obyczajów ;)

 

Znam parę dobrych kobiet, parę poznałem przez całe życie- sprawiedliwych, okuratnych, bożych,  jednak szukanie takiej na "siłę" przypomina szukanie igły w stogu siana.

 

Najlepszą taktyką jest samorozwój, niech twoja pozytywna, wysoko wartościowa energia po prostu taką kobietę przyciągnie, ta metoda działa, lecz wymaga  ogromu pracy nad sobą.

Edytowane przez RENGERS
Byki
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self-aware napisał:

Tylko na samą myśl, że mam to wszystko robić to mi się chce rzygać. Po co?

Zabezpieczyć się to jedno, gorzej jak się okaże, że dzięki narzucaniu rozsądnych i bezpiecznych, równych warunków dla obu stron nagle nie ma chętnych pań. Chwilowa znajomość i następna, nie ma do czego wracać. 

3 minuty temu, RENGERS napisał:

Najlepszą taktyką jest samorozwój, niech twoja pozytywna, wysoko wartościowa energia po prostu taką kobietę przyciągnie, ta metoda działa lecz wymaga  ogromu pracy nad sobą.

Wiesz co, coś w tym jest. Próbowałem przekonać się do div, ale to nie dla mnie, tak to ja mogę sobie sam zrobić i za darmo. Cenię sobie więź z drugą osobą, mógłbym zostać śmiało ruchaczem, wygląd, zadbany, to i tamto wiem a i jakoś sobie radzę ponad normę, ale nie chcę, brzydzą mnie ONS z workami na spermę. Nawet jeden głupi tekst czy zachowanie potrafi mi pannę obrzydzić, widzę wylewającą się tandetę i nie potrafię tego przełknąć. Cóż, trudna ścieżka samuraja.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

A tak przewrotnie zapytam, a co jak się trafi na biedną, ale uczciwą? ? Jak rozpoznać?

Jak ktoś znajdzie na to skuteczny patent, to będzie pływał w szampanie, sraczyk sobie wytapetuje sztabkami złota i będzie nurkował w górze koksu  : ))

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Imiennik said:

Zabezpieczyć się to jedno, gorzej jak się okaże, że dzięki narzucaniu rozsądnych i bezpiecznych, równych warunków dla obu stron nagle nie ma chętnych pań. Chwilowa znajomość i następna, nie ma do czego wracać. 

O tym właśnie pisałem. Dla kobiety wchodzenie w LTR z przeciętnym wizualnie gościem, jeśli nie może zarządzać jego życiem, kasą i czasem mija się z celem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware To jest jedno. Drugie to habituacja, gdy taki alfa czy inny bad boy nie będzie dostarczał dóbr, to uda to się tylko w patologicznych przypadkach ze strony kobiety, w większości jednak pójdą na samotne macierzyństwo, a gwarantuję że raczej nikt z nas nie jest chętny na kobietę skłonną do takich poświęceń.

 

Jeśli kobiecie odpali się zegar biologiczny i miś nie będzie chętny, to zostanie ojcem nieswojego dziecka, alimenciarzem, albo singlem. Jak widać mało jest pań bezdzietnych przed 40 r.ż. Nie mówię, że to rozkłada się po równo, kobiety głównie dążą do posiadania dzieci i usidlenia samca za wszelką cenę, jeśli samiec nie spełnia tych warunków, to szukamy dalej, czysty algorytm bijący wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik - Ja nie mam problemu zostać "usidlony", ale na moich zasadach. Jakbym widział, że nie jestem dla babki bankomatem + będzie mi wierna to nie miałbym żadnego problemu ze ślubem itd. Ale ogólnie to jest tak jak mówisz. Zresztą jak gadam z koleżankami to jeszcze żadnej takiej rozmowy nie miałem żeby laska powiedziała mi, że ona nie chce ślubu albo nie miałaby problemu, gdyby facet nie chciał. Z reguły mówią "Jak mi się nie oświadczy przez xyz czasu to szukam innego".

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Cycles said:

Ależ skromność. Dość ogarnięty ten "typowy Nowak". No ale na poletku damsko-męskim poległ, chociaż jest jeszcze ostry cień mgły nadziei. Każdy miał swoją wtopę od której zaczął rozumieć o co w tym wszystkim biega.

Nie wiem czy skromność. Dla mnie to norma, a nie jakaś zamozność. Szczególnie, że według standardów tutaj to każdy ma po 5 kawalerek na wynajem, a co najmniej dwie w wieku 30 lat ?

 

Szkoda mi kumpla. Dobry, uczciwy człowiek. Szczery co rzadkie dziś. No ale sam to musi rozkminić, ja mu swoje powiedziałem. 

24 minutes ago, self-aware said:

 . Jakbym widział, że nie jestem dla babki bankomatem + będzie mi wierna to nie miałbym żadnego problemu ze ślubem itd. 

Ano właśnie. Kalkulacja ryzyka. Przypuszczam, że wiele osób by wtedy nie miało problemu, bo w końcu po coś te małżeństwo jest. A tak... rzeźba w gównie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę off. 

A ja dzisiaj byłem z luba wycieczkę kupić. Dziewczyna jakieś tam aluzje do tego, żebym zafundował, pół żartem, pół serio. Aczkolwiek ja poważnie, że nie, że po połowie płacimy, że równo uprawnienie itp. 

Później jakiś zarzut, że jej ex zawsze za nią płacił, że nie pozwolił jej nigdy płacić, no to ja znowu spokojnie, skoro twój ex był taki wspaniałomyślny, to dlaczego z nim nie jesteś? 

No i po tym zdaniu rozmowa się skończyła, bez focha i bez awantury. Hyhy. 

Jakaś tam wiedzą z forum jednak została w głowie ?

 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mordimer napisał:

Makroekonomia, starzejące się społeczeństwo.

Makroekonomia czyli co? Starzejące się społeczeństwo i co z tego? Ja tam nie mogę się doczekać na jak głupie pomysły wpadnie biurokracja z oligarchią żeby reanimować trupa czyli konserwować błędny system zamiast wprowadzać normalność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, self-aware napisał:

O tym właśnie pisałem. Dla kobiety wchodzenie w LTR z przeciętnym wizualnie gościem, jeśli nie może zarządzać jego życiem, kasą i czasem mija się z celem.

Między innymi dlatego jest tyle samotnych kobiet, hipergamia nie pozwala im znaleźć jakiekolwiek partnera sprostających ich wymaganiom. Bardzo często mylą układy FwB jako związki. Efekty indoktrynacji feministycznej widzimy dzisiaj gołym okiem nie sądzę, żeby to się zmieniło.

 

Edytowane przez Mordimer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Znajomy (48) poznał sobie jakieś 2 lata temu dziewczynę (31). On wykształcony, w świecie bywały, z zainteresowaniami i pewnym dość drogim hobby. Natomiast facet nie jakiś bogaty. Ot duże mieszkanie bez kredytu, działka rekreacyjna, samochód, paredziesiąt k pln oszczędności, w miarę stabilna praca specjalisty. Ot taki mniej lub bardziej typowy Nowak

No nie wiem czy taki typowy.. 

Dla takiej karyny to już wysoka półka hehe. Historia jak od sztampy nawet nie ma co się rozpisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Mordimer said:

Między innymi dlatego jest tyle samotnych kobiet, hipergamia nie pozwala im znaleźć jakiekolwiek partnera sprostających ich wymaganiom. Bardzo często mylą układy FwB jako związki. Efekty indoktrynacji feministycznej widzimy dzisiaj gołym okiem nie sądzę, żeby to się zmieniło.

 

Znaczy ja myślę, że mężczyzn, którzy spełniają wymagania kobiet tak prawie całkowicie jest dużo bo jakieś 20% a to jednak masa kolesi. Sęk w tym, że pozostałe kobiety muszą zadowolić się już kimś tam z "braku laku" :) Dla kobiet, którym nie wystarczy już tych najfajniejszych mężczyzn idealna sytuacja byłaby taka, żeby na codzień w domu był typowy uległy koleś z kasą bo taki na ojca nadaje się cudownie + będzie przy nim się wygodnie żyć, a na boku jakiś koleś, którego rzeczywiście pożąda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wniosek nasuwa się sam. Coś musi jebnąć. Czy to będzie ekonomia czy wojna czy "ujemny przyrost naturalny". MUSI jebnąć żeby Panie w końcu zrozumiały że bez nas nie dadzą rady w tym świecie. Żeby te wszystkie bezużyteczne prace padły i żeby ludzie robili to co naprawdę przydatne dla gospodarki, kraju etc. Za dobrze jest i takie są tego efekty. Tylko wielki kryzys to zreformuje bo nikt się nie będzie pieprzył w tańcu z jakimiś lewackimi pierdołami kiedy na polu bitwy będzie potrzebny mężczyzna to będzie to mężczyzna. Kiedy będzie potrzeba skutecznego, agresywnego zarządzania będzie to mężczyzna itd. etc. Żyjemy w chorej wypaczonej wersji społeczeństwa. Jeśli coś nie jebnie mocno nie ma szans na zmiany więc albo kryzys i powrót do realnych wartości albo długie lata tego pierdolnika, i kto wie czy dożyjemy zmian.

Edytowane przez Trevor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

mówił także o przypadku w którym myszka zażyczyła sobie przepisania całego majątku przed ślubem!

 

One już są na tyle cwane, że przewrotnie nie chcą przepisywania majątku ale chcą co innego - wpisania notarialnie służebności mieszkania na myszkę aby po twojej śmierci miała gdzie mieszkać i nikt jej z mieszkania nie wyrzucił. Potem już nic nie zrobisz, nawet ewentualny rozwód nie pomoże, jest wpisana służebność to tylko wtedy myszka się wyprowadzi jak sama zdecyduje.

 

Także widzicie, że oczy trzeba mieć dookoła głowy i każdą propozycję pańci bezwzględnie konsultować z prawnikiem by się dowiedzieć co to znaczy i jakie ma konsekwencje w przyszłości.

 

Co do kwestii mezaliansu - jedna osoba mi kiedyś powiedziała BIEDĘ i/lub PATOLOGIĘ  należy bezwzględnie natychmiast kopać w dupę. Bo w przypadku przygarnięcia kłopoty gwarantowane. Jak widać z opisów na forum jest to sprawa wręcz schematyczna.

 

 

I teraz pańcia 31 lat pracująca w McD jako jakiś tam "manager" mieszkająca u mamusi, po licencjacie. Co ona robiła przez tyle lat ze swoim życiem? Nie chciała zmienić pracy na lepiej płatną? Mieszkając u mamusi pewnie miała okazję aby odłożyć trochę grosza..... nie odłożyła? To albo mamusia ją doi albo jest rozrzutna  czyli nie myśli o przyszłości albo jedno i drugie. Także po "legalizacji" związku - celowo nie używam ohydnego słowa ŚLUB bo już tylko naprawdę ostatnie durnie dają się wkręcić w taki układ. Każdą w życiu umowę powinien sprawdzić prawnik i wyłuszczyć konsekwencje prawne punków z umowy - po czymś takim ciekawe czy jakiś facet chciałby coś takiego robić.  Takze po legalizacji związku zaczęłoby się dojenie dla biednej rodzinki - a już można się doszukać takich zachowań, że po co ON wydaje pieniądze na głupoty/hobby skoro mógłby na nią i pewnie jej mamusię.

 

 

 

 

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rycerz76 na emerytury Państwowe nie mamy co liczyć, patrząc na umieralność też wiele lat mężczyźni na emeryturze nie żyją. Odbije się na naszych kieszeniach i to bardzo nie wchodząc w szczegóły.

 

@self-aware Misio bankomat nieatrakcyjnych też nie weźmie, nie ma co się oszukiwać większość karyn nie dba o siebie, a jeżeli nie dostała dobrego genotypu to nie przeskoczy zbyt wiele. Co mnie przestało dziwić, że nawet bardzo zaniedbane kobiety mają spore wymagania , kończy się na podrasowanym zdjęciu w portalach randkowych i mocnym zdziwieniu "absztyfikanta" przy spotkaniu na żywo.

Hipergamia była jest i będzie, niestety dla tych kobiet mocno przestrzeliwują ze swoją wartością i kończy się różnie, a przeważnie adopcją kota i mieszkaniu z rodzicami do późnych lat życia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, self-aware napisał:

pozostałe kobiety muszą zadowolić się już kimś tam z "braku laku"

Gdyby z tych ,,resztek” 80% facetów, chociaż część przegryzła czerwoną pigułkę to by diametralnie odwróciło sytuację ba rynku matrymonialnym.

Chyba.

8 minut temu, Trevor napisał:

Jeśli coś nie jebnie mocno nie ma szans na zmiany

Tym jebnięciem mogło by być to co zapodałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mordimer napisał:

Odbije się na naszych kieszeniach i to bardzo nie wchodząc w szczegóły.

Raczej na kieszeniach sędziów czy prokuratorów w stanie spoczynku, wojskowych itd bo hajsu już tyle nie będzie z czego wypłacać. Minimum wypłacać lub jakieś obozy organizować będą musieli bo inaczej będzie przemoc i anarchia. Właśnie tego najbardziej boi się biurokracja końca wszelkiej maści przywilejów a najbardziej obcięcia niezasłużenie wysokich emerytur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

Jeżeli w PL masz 1.59 dziecka na parę to sobie policz. :P

Za ile pokoleń będą tu tylko starzy Polacy i młodzi jurni muzułmanie z Afryki, bo tylko tam robią + przyrost naturalny.

No i co w związku z tym ludzkość nie przetrwa tak to masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.